830 Shares 5823 views

Lista filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej

Lista filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem obejmuje około 40 obrazów. Amerykański kulturysta w swoim życiu musiał spróbować na kilkudziesięciu różnych obrazów. Zagrał w filmach akcji, komedie, thrillery, udało mi się dostać robota z przyszłości, przestępcą, przedszkola. Jaka jest rola osoby, która otrzymała przydomek „Zheleznyy Arni” zasługują na największą uwagę?


Który film był pierwszy

Pierwsze doświadczenia z kręcenia w filmie amerykański aktor kupił w 1969 roku. Lista filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem zainaugurowano obraz „Herkules w Nowym Jorku”. Ta rola poszedł kulturysta nie jest rzetelny sposób. Jego przyjaciel poradził, przekonał twórców opowieści przygodowych w obecności żelaza „Arnie” poważnego doświadczenia gry w teatrze.

Mało „Herkules w Nowym Jorku” jest jednym z takich kategorii jak „najlepszych filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem.” Lista ta zawiera wiele bardziej zabawne obrazki. Jednak fani aktora trzeba zobaczyć, jak to wszystko się zaczęło. Co ciekawe, w tej roli Schwarzenegger wykonane pod pseudonimem Mocnego. Jego nazwa wydawała się zbyt długie twórców.

Fabuła jest zawarte w liście filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem, opowiada o przygodach marnotrawnego syna Zeusa. Hercules, spędził swoje dzieciństwo i młodość w Olimpie, przeniósł się do naszej planety i do Stanów Zjednoczonych. Tam został zmuszony do zbadania charakterystyki współczesnego życia.

Jaki film uznany za najlepszy

Mało kto będzie zaskoczony, aby dowiedzieć się, co obraz jest uważany za główny osiągnięcie byłego sportowca. Kiedy wymienia filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem, lista jest prawie zawsze otwiera „Terminatora”. To właśnie ta rola przyniosła początkujący aktor prawdziwą chwałę.

W pierwszym „Terminator” Arnie – zabójcy cyborg przeniesiona z przyszłości, w której nie był koniec świata, z misji. Jego zadaniem – aby wyeliminować ludzkie matki, który jest przeznaczony do prowadzenia walki robotów. W 1984 roku, to lider nie jest jeszcze urodzić. Przeszłość powraca i żołnierz Kayl Riz, ma odwrotny cel – ochrona Sarah Connor.

Co ciekawe, lista filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem i nie może zawierać ten obraz. Dzheymsu Kemeronu przyciągnęła ponad innego aktora, który starał się przypisać Terminatora. Na szczęście producenci preferowane kulturysta, znalezienie mu odpowiedniego kandydata. Sukces projektu doprowadził publiczność do strzelać jeszcze kilka sztuk, aby kontynuować historię.

Lista filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem: Adventure

„Komandos” – thriller, w kinach w 1985 roku. Obraz rozszerzył listę filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Aktor powiedział, że zgodził się wziąć udział w filmie, choćby dlatego, że był to pierwszy po „Terminator” scenariusza, co nie oznacza jego zamianę w robocie. On działał jako były dowódca specjalnego oddziału przymusowej uratować porwaną córkę bandytów.

"Predator" – kolejny thriller. Do tego gatunku często należą do filmów, które oznaczonych Arnold Schwarzenegger. Wymień je zwiększyła się w 1987 roku, kiedy „Zheleznyy Arni” przedstawiono partię elita oddział sił specjalnych, złapany w południowoamerykańskich lasów. Celem podróży – ratowanie pasażerów zestrzelony helikopter.

„Total Recall” – thriller z elementami fantastyki, uzupełniane skarbiec wizerunku aktora. Zwykły człowiek nie otrzyma satysfakcji w życiu, znalezienie go zbyt cichy, spokojny. Zdywersyfikować swój dziwny sposób on próbuje – stosując się do firm świadczących usługi nadzwyczajne. Za pomocą specjalnego urządzenia zwykły pracownik przychodzi do reprezentowania inną osobę. W nowym świecie, Komandos, doskonale opanowane techniki walki wręcz. Ale kto jest bohaterem rzeczywistości, kto będzie go oczyścić?

Komedia, z udziałem Schwarzeneggera

Role w filmach akcji – nie wszystkie osiągnięcia byłego kulturysty. W pewnym momencie, chciał zniszczyć ustalony sposób. Jeśli lista wszystkich filmów z Arnolda Shvartseneggera, lista może nie zawierać komedii.

Jeśli nie brać pod uwagę jedną z pierwszych ról być zauważony przez publiczność, wizerunek komedii „Zheleznyy Arni” przymierzyć w 1988 roku, zgadzając się na udział w „Gemini”. Bracia, absolutnie nie ma bliskie podobieństwo do wzrostu od siebie, aż los przynosi je ze sobą. partnerem Arnie był Danny DeVito.

„Junior” – kolejna próba Schwarzenegger rozbawić publiczność, która miała miejsce w 1994 roku. Jest to komedia, której bohater stał się jedynym na świecie człowiekiem w ciąży, wykonane tak, poprzez unikalny eksperyment.

Filmy z dziećmi

Jednym z najbardziej niezwykłych obrazów aktora przymierzyć, zgadzając się w 1990 roku, aby zagrać w filmie „Gliniarz w przedszkolu”. Wraz z moim partnerem główny bohater tropi niebezpiecznego przestępcę. On jest znany z przedszkola, który odwiedza jedyny syn gangstera, ale nikt nie wie, imię dziecka. Zadaniem policji – aby go znaleźć, za który zamienia się w nauczyciela.

Co dziwne, dzieci byli zachwyceni nowego pracownika, który również spotkał się w przedszkolu miłości w obliczu uroczym nauczyciela. Jednak walka z niebezpiecznym przestępcą jest jeszcze być.

W których brał udział thrillerów

Przygoda i komedia – to nie wszystkie filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem. Lista zawiera thrillerów, niektóre z nich naprawdę zasługują oglądania. Na przykład, film, opublikowane w 1996 roku – „Eraser”, w którym aktor musiał spróbować na wizerunek Dzhona Kryugera, zapewnienie bezpieczeństwa ludzi, którzy są ważnymi świadkami.

Warto spojrzeć i „Szósty dzień” – thriller, wydany w 2000 roku. Klonowanie ludzi jest uważane za nielegalne. To nie przeszkadza tajnej korporacji do prowadzenia eksperymentów, tworzenie „nowego człowieka”. Produkcja kontrolowanych zombie jest zagrożona, gdy Adam pilot przypadkowo odkrywa straszną tajemnicę. Społeczeństwo nadzieję tylko dla niego.

W 2002 roku Schwarzenegger odradza się w ogniu, który musi uratować swoją żonę i syna od terrorysty, ciągle uciekając od władz. Zadaniem bohatera obrazu „Damages” – aby zapobiec eksplozji.

Fantastyczna rola Schwarzenegger

Wiele projektów filmowych, które były udziałem amerykańskiego kulturysty, można jakoś powiązać z gatunku science fiction. Na przykład obraz „Running Man” zanurza widzów w świat państwach totalitarnych, które rozwijają się przemoc i bezprawie. Rozrywka że chętnie podporządkowuje się wściekły tłum – oglądając program telewizyjny, którego członkowie są zabijane. Schwarzenegger bohater narusza porządek polecenia, nie zgadzając się strzelać nieuzbrojonych ludzi. Prowadzi to do niego jedynym możliwym w takim społeczeństwie, finał – udział w pokazie, co oznacza, że walka na śmierć i życie.

„Batman i Robin” – fantastyczny film akcji, w którym aktor zagrał w 1997 roku. Gotham znowu pogrążyła się w ciemności. Miasto zagrożone przez złowrogiego Freeze, połączył siły z trującym bluszczem. Celem zdradliwych przestępców – zniszczenie świata. Musisz zatrzymać gang niż powinni zrobić Batmana i Robina. Niestety, obrońcy Gotham nie są w stanie znaleźć wspólnego języka ze sobą, co stawia ich ogólnej misji w niebezpieczeństwie.

fantastyczny obraz "End of the World" został opublikowany w 1999 roku. Hero obliczu straszliwego proroctwa nadejścia apokalipsy, która zagraża zamiar się spełni. Tylko on może zapobiec nadchodzący koniec świata, aby ocalić ludzkość od złowrogiego Lucyfera.

Ostatnim aktorem filmowym

"Terminator: Genesis" – najnowsze dzieło "Iron Arnie" dzisiaj. Historia, która widziała publiczność się zmienia. Kayl Riz, Dzhona Konnora wykonania zlecenia, powracając do 1984 roku, chcąc zapobiec zabójstwo lidera matki w przyszłym zbawienia. To niszczy jego plany nagle utworzyła tymczasową usterkę. Żołnierz dostaje w innej wersji przeszłości, w obliczu nieoczekiwanych pomocników, wśród których znajduje się sam Terminator. Jego zadaniem pozostaje taka sama.

Prawie wszystkie filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem, których lista będzie prawdopodobnie kontynuowany, charakteryzuje się dynamiką, rozrywka. Ich widok – to wspaniały sposób na spędzenie wieczoru.