807 Shares 5368 views

Jak narysować kucyka ( „Equestria Girls”) w krokach

Bajki o małym magicznego kucyka jest bardzo popularne wśród dzieci, zwłaszcza dziewcząt seria o koniach. Bardzo często pytają, jak narysować kucyka ( „Equestria Girls”). Gdy żądany obraz zawsze jest praca pracowitość, tym bardziej, że istnieje jakiś prosty krok po kroku warsztatów.


Jak narysować kucyka w etapach: Pinkie Pie

Rysować ołówkiem na białej kartce poziomym wąskim gronie – to głowa Pinkie Pie. Dzielą koło dwie linie poziomo i pionowo tak, że pozioma linia była poniżej środkowej części główki. Ten znaczników jest przydatna, gdy chcesz narysować twarz kucyka. Poświęcić nieco zakrzywioną linię, cofnąć się nieco od końca poziomej dolnej części głowicy. Więc trzeba przedstawił tułowia.

Narysować twarz grzywkę i Pinkie Pie

Zanotować swoje grzywki Pony. Zaczynają malować ją za serce, skupiając się na linii pionowej i cofając się trochę w dół z górnej części głowy. Narysuj duży zakrzywiony włosy. Po zakończeniu koło pochetche podbródek.

Jak narysować kucyka ( „Dziewczyny Eksvestrii”) twarz? Aby uniknąć asymetrii, korzystać z „pomocników” – linie pomocnicze. Cofnijcie się trochę, o tej samej odległości od linii pionowej i narysuj duże oczy, podobny do odwróconej litery U. English Dół pririsuyte mały rozdzielczej. Nad oczami na górnej powiece narysuj kolejną literę U, ale nie przejść z jego oczu. Narysuj jasne zakrzywione rzęs. Skupiając się na krawędzi oka, narysować schludny końcówkę. Nie zapomnij o małe usta, przypominający odwrócony wsporniku. Wreszcie zwrócić ucha, zaskoczony krawędzi i szczegóły włosy na podstawie czoła.

Risem ciało

rysowane twarz? To jest czas, aby przejść do ciała! Farba kucyka, stosując się do planowanego line-asystenta, szyi, ramion, tułowia i ramion. Draw dekoracje na koszulkach (rysunek schemat małego kucyka). Nie zapominaj, że Pinkie Pie jest pas! Musi również pojawić na rysunku.

Zadbaj o swoje włosy kucyk. Jak przystało trochę magicznego konia, powinno być bujne i długie. Draw starannie wszystkie zamki, nie bądź leniwy. Po zakończeniu pracy z włosami, rysować majtki Pinkie Pie.

i ostatni

Twój Pinkie Pie jest już prawie gotowy. Teraz narysować konia buta.

Ostrożnie usunąć wszystkie linie pomocnicze gumkę, koło kontury. Teraz, gdy wiesz, jak narysować kucyka ( „Equestria Girls”) Pinkie Pie. uzyskany obraz może być malowany w razie potrzeby.

Jak narysować kucyka ( „Equestria Girls”) Fluttershy

Najpierw narysować łbem soczewkowym. Dno owalny, z grubsza w środku, pririsuyte małą linię – to będzie szyja pony. Do szyjki pririsuyte inny owalny, mniejszy od pierwszego. Ten tułowia. Szkic oznaczenie linii na twarzy.

Koło kształt twarzy, zarys konturów włosy i narysuj mały motyl w Fluttershy włosy.

Narysować twarz i fryzurę Fluttershy

Jak narysować ołówkiem pony oczu? To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Skupiając się na rysie, narysuj dwa małe owalne – to oczy. Powinny one znajdować się blisko pionu. Pozioma linia musi przechodzić przez środek zarówno kucyka oczy. Nie zapomnij o rzęsy.

Pod oczami, narysować usta.

Remis w oczach uczniów. Małe uderzeń na policzkach drawa. Doris łukowatą krawędź i języka w jamie ustnej (w tym celu jest wystarczające linii audio).

Nadszedł czas, aby zrobić włosy Fluttershy. Wyciągnąć z wcześniejszego obrazu podziału bujna grzywa, nie zapominając o loki na końcach włosów. Narysować najpierw prawą stronę fryzury, a następnie w lewo. Zacieniony przez rozstanie obraz objętość.

Draw Fluttershy ciało

Teraz wyciągnąć Fluttershy ciało. Po pierwsze, obraz smukłą szyję, potem ramiona skrzyżowane ramiona i klatkę piersiową. Ręce nie są szczególnie zainteresowane, schemat.

Niewielkie nasilenie oprócz kolanka i wyciągnąć pełną przepony, a pod nim – krawędź siebie.

wykończenia

Teraz wróćmy do włosów Fluttershy. Doris ich kucyk włosy. Należy zwrócić uwagę na to, co powinny one być dłuższy niż pierwotnie opracowanych loki.

Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić – jest zwrócenie trzy motyle na spódnicy. Dno powinno być największym, top – najmniejsza.

Delikatnie zetrzyj nadmiar, i można malować gotowego rysunku.

Te dwie lekcje turowa wykazać jak malować kucyki ( „Equestria Girls”).