142 Shares 4798 views

Wiaczesław Maltsev – Biografia i działalność

Dziś pokażemy, kto jest Wiaczesław Maltsev. Jego biografia zostaną omówione poniżej. Mówimy o rosyjski aktywista i bloger polityczny i społeczny. Trzy razy był wybierany do regionalnej Dumie. W 2016 roku wstąpił do partii Parnas. Stał się kandydatem do Dumy Państwowej z tej siły politycznej.


biografia

Wiaczesław Maltsev, w 1987 roku ukończył z Instytutu Prawa Saratowie pod Kurskiem. Od 1982 do 1984 roku pełnił w wojsk granicznych. W 1989 roku pełnił funkcję powiatowego inspektora w departamencie policji Zavodskoy Saratowie. W latach 1989 – 1996 pełnił funkcję dyrektora generalnego biura detektywistycznego, zwany „Allegro”. Maltsev następnie sprzedał swój majątek. W 1994 roku został wybrany na posła z Saratowa Regionalnego Dumy pierwszej kadencji. Był w parlamencie regionalnym. Został ponownie wybrany dwukrotnie. Był wiceprzewodniczącym i sekretarzem Rady Miejskiej. W latach dziewięćdziesiątych zajmujących się władzy politycznej „Ojczyzny – Wszystkie Rosja”. Tam spotkał się z Wiaczesław Volodin. W 2007 roku został szefem oddziału Saratowa z „Wielkiej Rosji”. Wkrótce utworzony dział miasto RPDU Kasjanow.

Więc rozmawialiśmy o tym jak rozpoczął karierę Wiaczesław Maltsev. „Bad news” – blog wideo, który od 2011 roku jest naszym bohaterem na YouTube. Walce Out at 21:00 w dni powszednie. Czas trwania każdego problemu – jeden i pół godziny. Okresowo w swoim kanale Wiaczesław Maltsev posiada wspólne estry i debat ze znanymi postaciami z różnych dziedzin. Nasz bohater stwierdza, że rewolucja rosyjska rozpocznie się w 2017 roku, w dniu 5 listopada. Każde wydanie blogu wideo, on zlicza liczbę dni przed terminem. Ta osoba nie zaprzecza, że w rzeczywistości jest populistyczny, jednocześnie podkreślił, że wykorzystanie tego zjawiska, jako metoda pracy z wyborcami. W 2012 roku polityk próbował przejść do regionalnej Dumy z partii komunistycznej na okręgu jednomandatowych w Saratowie, ale nie powiodło się.

Nominacja do Dumy

Wiaczesław Maltsev postanowił przed wyborami, że weźmie udział w prawyborach partii „Parnassus”. Członkowie partii Natalia Pelevin i Ilya Yashin że bloger był w stanie w pełni zmobilizować ludzi podobnie myślących. Istnieją również doniesienia, że dla polityka oddać głos nie tylko zwolenników partii, a jego bezpośrednim publiczności. Sam Maltsev powiedział, że był pewny zwycięstwa. Mimo, że prawybory w rzeczywistości nigdy nie miała miejsca i zostały udaremnione, a ich wyniki zdecydowano się wziąć pod uwagę. Część kierownictwem sił politycznych był niezadowolony ze zwycięstwa blogger.

krytyka

Wiaczesław Maltsev w 2016 roku na debatach przedwyborczych wykonane kilka stwierdzeń, które związane Prezydenta Federacji Rosyjskiej i były szczególnie ostrość. Kandydat obiecał, że jeśli część jego siły politycznej odbędzie się w Dumie Państwowej, zainicjuje procedurę impeachmentu. Problemy gospodarcze w Rosji blogger jest również połączony z głową państwa. Daria Mitin i Matthew Ganapolsky pamiętać, że zachowanie i retoryka przypomina Maltsev Władimira Żyrinowskiego. W tym przypadku, polityk z Partii Liberalno-Demokratycznej w ramach dyskusji podkreślił, że bloger studiowałem jego wczesne występy.