514 Shares 1880 views

Vladimir Stognienko: Biografia i kariera futbolu

Rosyjski komentator sportowy przyszłość, urodzony w Moskwie 20 sierpnia 1980 r. Jeśli zagłębić się w swoim drzewie genealogicznym, okazuje się, że mój dziadek na ojca i matki byli oficerowie, żołnierze, z których jeden był w stanie podnieść do rangi pułkownika generalnego. Dlatego, wnuk ma potencjał, aby stać się żołnierzem, ale Vladimir Stognienko wybrał inną drogę. A jego nazwisko starlet dostał od dziadka.


Mama Vladimir całe życie zaangażowany w nauczaniu języka rosyjskiego i literatury w szkole, a mój tata uczy wychowania fizycznego. Tak więc od dzieciństwa wychowany jej syn doświadczonych nauczycieli, którzy mogli dać mu tylko najlepsze ludzkie cechy.

młodzieńcze lata

Nazwę klubu AA Kharlampiev stał się domem dla chłopców między 10 a 16 lat, bo to jest miejsce, gdzie zajęcia odbywają się w Sambo. Ponadto, od czasu do czasu w historii walki z punktu widzenia zasad judo. Niestety, postęp jest nieznaczny, ale wspomnienia z tego okresu życia pamięta wiele pozytywnych emocji.

Ponieważ 9-letni Wołodia kochał piłkę nożną i szczerze liczę na słynnym zespole. 90 World Cup stał się swego rodzaju punktem zwrotnym, ponieważ od tego czasu miał nowy interes – zbierać naklejki album, który nigdy nie skończyć. Jednak ta doprowadziła do zrozumienia cech charakteru, które Stognienko dobrze pamięta daty urodzenia, nazwy.

życie studenckie

1997 został oznaczony przez przybyciu do Akademii Finansów w ramach rządu Federacji Rosyjskiej. studenckie lata spędził nie tylko w klasie, ponieważ Władimir Stognienko pracował w niepełnym wymiarze czasu pracy. Największym osiągnięciem tamtych lat nazywa operatora praca testomeshalnoy samochód, który był w zakładzie do produkcji ravioli. Po okazję spróbować się jako stażysta na NTV +. Okazało się więc z powodzeniem poruszać się po drabinie kariery dzięki swojemu bratu, który był aktywnym uczestnikiem konferencji w kanale internetowym. Komentator G. Cherdantsev pomógł dostać się do biura. Wszystko to był pomysł z bratem, a Vladimir się o coś i nie miał pojęcia. Przez czysty przypadek kandydatury przyszłych gwiazd pracowników zainteresowanych NTV +, a on został zaproszony na przesłuchanie. To było wtedy, że widział studio telewizyjnym po raz pierwszy.

praca praktykant trwał około roku. Jako freelancer pełnił pewne obowiązki korespondenta, a następnie redaktor kanału. Choć Vladimir pracował w dobrej wierze, ale zaproszenie współpraca na bieżąco i nie otrzymał. Ale widać było Iley Kazakovym, który później zaoferowano pracę w nowym kanale 7 telewizji w dziale piłkarskiego. Pracujące pod kontrolą Dmitry Fedorowa dał okazję do profesjonalnego rozwoju.

W 2002 roku zadebiutował jako komentator meczu Vladimir. Dużo Pamiętam emocje facet w czasie i drganie strun głosowych. Jego praca była niezadowolona, jednak uwzględniać błędy.

7 kanałów TV dał okazję odwiedzić wiele miast w Rosji i innych krajach. Częste wyjazdy stały się doskonałą okazją dla młodych reporter wykazać profesjonalne cechy. Komentator mówił włoskie mecze mistrzostw. Spółka dokonała wybitne Andrei Golovanov.

nagrody komentator piłkarski

Vladimir Stognienko zdobył nagrodę „Złoty Gramophone” za interesujące komentarze, zasięg nożnej Mistrzostw rosyjskiej mecze w 2009 roku. Doceniliśmy profesjonalizm czytelników gazet o „sowieckim Sport” i „Komsomolskaja Prawda”.

Kady z jego udziałem jest nasycony jasnych chwil, emocji i niezapomnianych zwrotów. W związku z tym, należy pozostawić niezauważalne takie programy sportowe jest po prostu niemożliwe. Publiczność kochała szczerze Vladimir i krytycy docenili jego profesjonalizmu.

Emocjonalność transmisje z zainteresowaniem rosyjski komentator wszystkich, czasami nie orientuje się w kibiców piłkarskich. Nawet w przypadku braku treningu sportowego dziennikarza ma czas, aby wykonać zadanie szybko i sprawnie. Jego ciekawy słuchać opowieści, jak noszą swoje emocje, umiejętności i pełnię.

Obecnie jest starszym Vladimir sportowy komentator rosyjskiego kanału telewizyjnego „Rosja 2”.

życie osobiste

Stognienko spotkał Vladimir i jego żona kilka lat temu. Romans, randki, kwiaty doprowadziła do legalizacji stosunków w 2006 roku. Wesele było wspaniałe. Po upływie 3 lat, urodził córkę Katya, duma rodziców.

Vladimir lubi gotować w domu. Znajomi często trzeba spróbować pysznych dań w jego realizacji. Pilaw w kotle – to szczyt kunsztu. Podróż do dowolnego kraju kończy obowiązkowych kucharskie zakupu.

Obecna aktywność praca

Praca na kanale „Rossija 2”, komentuje mecze Vladimir Stognienko nożnej w Rosji, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Nie bez jego emocjonalnych wyrażeń w Mistrzostwach Europy i Świata, a także gry w Pucharze Europy. „Sport” utrzymuje swój własny program radiowy.

„Planeta Football” Vladimir Stognienko przełom w karierze komentatora. Program przeznaczony jest do najbardziej niezwykłych miejsc na świecie, związanych z piłką nożną. Zwiedzając kraj nasycony z unikalnym kolorze komentatora, odkrywanie tradycji gier krajowych, ich funkcji.

Vladimir Stognienko, którego biografia jest bogaty w różnych jasnych wydarzeń, nie może pozostać niezauważone. Jego twarz jest rozpoznawalna.