855 Shares 4514 views

Raphael Varane – piłkarz z Francji z wielkimi perspektywami

Raphael Varane – piłkarz, urodzony w miasteczku o nazwie Lille, w 1993 roku, w dniu 25 kwietnia. Obecnie jest on bronić barw Madryt „Real”. Francuz – centralny obrońca. Ale jego główną zaletą jest fakt, że może ona zająć inne stanowiska. Jako odniesienie pomocnik, na przykład. Jednak to nie wszystkie ciekawostki na temat tego odtwarzacza.

wczesne lata

Varane – gracz, który rozpoczął działalność sportową w FC „Hellemes”. Zespół młodzieżowy klub grał przez dwa lata. Po roku przeniósł się do „Lance”. W jego drużynie młodzieżowej, spędził osiem lat. A w 2010 roku złożył ofertę służenia podstawę. Rafael i podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Jego pierwszy mecz odbył się tydzień po rozpoczęciu treningu. I przez szczęśliwy zbieg okoliczności dla niego. Środkowy obrońca Yahya Alledin ranny i nie może grać. Ze względu na szansę uzyskania Raphaël Varane. Piłkarz grał całe 90 minut.

W „Lance” spędził cały sezon, na którym grał 23 meczów i zdobył dwie bramki. Ale wtedy, w 2011 roku rozpoczął się nowy etap w jego karierze.

Kariera w Hiszpanii

Varane – gracz, który naprawdę skuteczne na boisku. Dlatego „Real” w 2011 roku (Madryt) postanowiła wzmocnić swoją obronę, Francuz zaproponował kontrakt. Naturalnie, zgodził się. W dniu 27 czerwca 2011 roku oficjalnie stał się częścią „królewskiego” klubu. Umowa, nawiasem mówiąc, zawartej w dniu 6 lat. A teraz oto 2016 th i Varan – piłkarz „Real” do dnia dzisiejszego.

To debiuty w meczu z „Racing”. Francuz zagrał cały mecz. Jednak koszt i pozostało zero. Rywale w następnym spotkaniu stały gracze „Rayo Vallecano”. Wtedy też Francuz spędził całe 90 minut na boisku, a 67 minut strzelił swojego pierwszego gola w bramce przeciwnika. Następnie Madryt „Real” wygrał z wynikiem 6: 2. W mistrzostwach Hiszpanii, gracz spędził 167 gier. Sto z nich są na boisku przez 90 minut. Inne czasy, że ukaże się na wymianę. Więcej Varane – gracz, który nigdy nie otrzymał żółtą lub czerwoną kartkę. W Lidze Mistrzów grał czterokrotnie. Trzy mecze rozgrywane były w fazie grupowej. A jeden – w ćwierćfinale. W Pucharze Hiszpanii Francuz grał tylko dwa mecze. Ale w którym zdobył dwa gole w odwiecznym rywalem „prawdziwego” – kataloński „Barcelona”.

Reprezentacja

Raphaël Varane, podobnie jak wielu innych graczy, chroni kolor i jego reprezentacji. Został zaproszony do zespołu do 17 lat, ale nigdy nie grał żadnego oficjalnego meczu. Ale w towarzyskim meczu z Duńczykami, zdobył gola. W 2011 roku został wezwany do drużyny młodzieżowej wykonać w meczu przeciwko reprezentacji Słowacji. Jak mówił, Rafael, dla niego wyzwaniem było dużym zaskoczeniem. On, nawiasem mówiąc, grał cały mecz. Następnie francuski wygrał z wynikiem 3: 1.

W 2013 roku został wezwany do głównego zespołu. Rafael musiał grać przeciwko Urugwaju, ale w swojej dziedzinie i nie jest zwolniony – spędził cały mecz na ławce. Ale brał udział w selekcji do World Cup 2014. W jego ramach, grał dwa mecze – przeciwko Gruzji i Hiszpanii.

Raphael wiele osiągnięć. A dokładnie – do siedmiu. I wygrali go jako części Madrytu „prawdziwy”. Oprócz trofeów krajowych na swoim koncie dwa kolejne zwycięstwa w Lidze Mistrzów. I można mieć pewność, że nie jest to ostatni z jego osiągnięć.