535 Shares 2714 views

Testosteron enanthate – szybko budować mięśnie i siłę


Enantan testosteronu jest steroid dłuższy okres czasu. Głównym zadaniem wykonywanym przez narkotykami – rozwój i tworzenie męskich cech płciowych.

W niektórych przypadkach, testosteron produkowany jest słabo lub w ogóle nie są wytwarzane przez organizm, to będzie dostosowanie funkcji czynnościowych i psychicznych. Testosteron enanthate jest stosowany w medycynie, jest często podawany kobietom w leczeniu nowotworów sutka, nastolatków do normalizacji wzrostu. Jednak lek ten jest stosowany nie tylko w medycynie, jest on powszechnie stosowany w sportach, w których pomaga szybko zbudować niezbędną masę mięśniową. Chociaż można budować mięśnie przy użyciu FINAJECT, Parabolin, Anadrol 50, Testosteron enanthate ale ma znacznie wyższą sprawność. Lek ten jest dostępny w Europie, a to ich działanie jest w pełni zgodny z US narkotyków „Testosteron cypionate”. W zależności od indywidualnych cech sportowca, działanie środka w organizmie może trwać do 3 tygodni, to nie powinno być tak bardzo często dostają się do organizmu. Ale wielu sportowców, którzy są zaangażowani w kulturystyce, triathlon i ciężarów wziąć Testosteron enanthate tygodniowo.

W porównaniu z innymi lek ten ma dość silne działanie anaboliczne i androgyniczny, co zapewnia znaczny wzrost siły i masy mięśniowej w bardzo krótkim czasie. Powodem, że Enanthate Testosteron pomaga budować mięśnie, jest jej zdolność do magazynowania wody w organizmie, ale również pozwala na budowę i wytrzymałość. W porównaniu ze wspomnianymi środkami na wydajności i szybkości działania może tylko sterydem Sustanon. Wielu sportowców, dążąc do osiągnięcia pożądanego rezultatu, ilość testosteronu enanthate doprowadzono do 2000 mg dziennie. Ze względu na fakt, że organizm gromadzi się dużo wody, nie ma prawie żadnego bólu w stawach, które są bardzo często martwi się o sportowców, którzy podnoszenia ciężkich ładunków.

Wadą tego zastosowania preparatu jest to, że kształt staje się lekko nienaturalne. wrażenie, że mogą być tworzone tylko osoba pompuje powietrze. Chociaż Testosteron enanthate i daje dobre wyniki w swoim wniosku konieczne jest znać zasady. Gdy występuje duży odbioru zawiesiny aktywnej substancji chemicznej, w którym jest on przetwarzany na estrogen. I już prowadzi do akumulacji tłuszczu, który jest bardzo trudno wydedukować, jak również do pojawienia się ginekomastii lub feminizacji. Najczęściej te efekty były zgłaszane w predysponowanych ich sportowców. Jednak w celu uniknięcia katastrofalnych skutków, najlepiej co tydzień aby wziąć 500 mg Nolvadex i Provironai, będą w stanie zneutralizować negatywny wpływ tego leku.

Jedną z zalet Testosteron enanthate jest to, że jego skuteczność szybko poczuć się jak nowicjusz i doświadczonego sportowca, czasu trwania i ilości materiałów otrzymanych prawie nie mają znaczenia. Lek ten pomaga również przyspieszyć regenerację tkanek i odżywia ciało z mocą i energią. Dzięki te cechy Testosteron enanthate, sportowcy mogą łatwo wytrzymać długi i wyczerpujący trening, jak mięśnie i krew otrzymują dodatkową ilość tlenu.

Na podstawie powyższych cech leku, zwykle początkujący zaczynają sterydów przebieg Jest z nim. Jednak jest to dość potężne narzędzie i nie powinno się rozpocząć z nim. Jeśli zdecydowaliśmy się na sterydy, trzeba zacząć od zapalniczki, ponieważ mają mniej niekorzystne skutki uboczne. Gdy te leki przestają działać, można nadal odbierać Testosteron enanthate. Najbardziej zaawansowany athletes'm nie zadowolony z działania leku i często podejmują je w połączeniu z innymi sterydami.