293 Shares 3122 views

Ranetki jabłka nie pozostawi nikogo obojętnym

Apple jest uważany za stare rośliny ogrodowe. Rośnie to drzewo tam, gdzie warunki pozwalają naturę. W Syberii Wschodniej rośnie niesamowity wybór z małych owoców – podpuszczki. Otrzymał przez hodowców w wyniku długiego skrzyżowaniu syberyjskiego jabłko z materiału bawełnianego lub pozostałych odmian europejskich. Jabłka są bardzo małe, ale ma drzewo ogród szereg zalet: szybkie dojrzewanie, wysoką wydajnością i odpornością na mróz.

Rosnąć Ranetki jabłka nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, aby utrzymać. Drzewa wolą jasnym miejscu, szybko się zakorzenić. Pierwszy rok, zwykle nie ma potrzeby, aby nawóz, dosyć tego, co zostało zawarte w początkowym sadzenia. A w drugim roku, pożądane jest, aby mała ilość żywienia, zwiększenie ilości rocznie.

Trzymając się z dala od czasu nawadniania, może skutecznie radzić sobie ze szkodnikami, że skromne ale smaczne owoce. Pierwszy podlewanie odbywa się mniej więcej na początku czerwca, drugi – miesiąc później, a trzeci – w pierwszych dniach sierpnia. Kiedy jesień była sucha, można dodać jeszcze jedną podlewanie – w październiku. Rosnące jabłka Ranetki, należy zawsze stosować się do zasad podlewania. A co najważniejsze, zapomnieć o tym, kiedy jabłoni w rozkwicie, ponieważ grozi to odpadają kolor.

Wszystko w porządku upraw może być zredukowana do zera, jeśli nie walczą tylko szkodniki. Z mszycami skutecznie zwalcza nagietek, więc te piękne żółte kwiaty, pożądane jest, aby posadzić wokół drzewa. Ale pojemność kwas chlebowy lub piwo uratuje od parcha i jabłkóweczka. Płyn powinien być zmieniany od czasu do czasu, to znaczy, aby wlać świeży. Na jesieni, jabłkowy należy Blanch roztwór gliny i dziewanny. zatrzymuje się również wiele owady.

Jeśli zależy Ci więc na drzewach, jesień przyniesie obfity plon. Gałęzie będą afiszować Ranetki – jabłka, których zdjęcia są prezentowane w tym artykule.

Te wspaniałe owoce spożywane świeże i przetworzone i wykorzystane do przygotowania doskonałego wina. Jabłko zamienia wspaniały dżem, dżem konsystencję. Może być stosowany jako nadzienie do ciast, babeczek i po prostu rozłożone na kromce chleba. W celu przygotowania niniejszej deser naturalne smaczne jabłka muszą Ranetki (7 kg), cukier (900 g) i wody (szkła). Owoce przemywa się dokładnie pod bieżącą wodą i przebić co jabłko wykałaczką. Następny parzyć je na chwilę, zamykając urlopu. Pod koniec 15 minut, wlać wrzącej syrop owocowy. Gotować na słabym ogniu przez około 10 minut, aż całkowicie ugotowane. W procesie tym, najważniejsze, że pozostał tselenkimi jabłka Ranetki. Podczas gdy owoce są gotowane, trzeba przygotować banki (do mycia, sterylizacji). Dalsze Ranetki Docieramy do syropu. Jabłka są określone w bankach. Syrop ponownie zagotować i wlać do przygotowanych pojemników z owoców. Przechowywać w chłodnym miejscu. Kiedy gotowane jabłka pozostają nienaruszone, więc często są one wykorzystywane do dekoracji ciasta i torty.