737 Shares 4489 views

Jak rzucić kontakty z „Samsung” na iPhone: wskazówki i triki

Niektórzy mogą pomyśleć, że transfer danych z systemu Android na iPhone jest bardzo trudnym zadaniem. Nie jest tajemnicą, że iPhone działa z systemem operacyjnym iOS. Ona nie rozpoznaje wiele formatów „Android”. Jednakże, jeśli działa poprawnie, problem nie spowoduje żadnych problemów.


W dalszej części artykułu dowiesz się, jak rzucać kontakty z „Samsung” na iPhone. Co o tej procedury jest konieczne, aby wiedzieć każdy właściciel „Android” i „jabłko” komórkowych? Czy nie można łatwo przenieść kontakty i inne dane z jednego telefonu komórkowego do innego systemu operacyjnego?

Co trzeba

Tak. W rzeczywistości, przenieść kontakty ze smartfonu do smartfonu nie powoduje kłopotów. Zwłaszcza, gdy prawidłowe przygotowanie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak rzucać kontakty z Samsung na iPhone, trzeba najpierw przygotować jakieś urządzenie i dane. Na czym to polega? Tak więc, dla skutecznego przeniesienia kontaktów do telefonu „jabłko”, trzeba nabyć następujące składniki:

 • Telefon Samsung, trzeba pracować;
 • iPhone;
 • konto w Google.

W zasadzie nic więcej jest potrzebne. Urządzenia mobilne musi być podłączony online. Bez niego nie wyjdzie przełożyć pomysłów w czyn. Jak rzucić kontakty z „Samsung” na iPhone?

"Android" i "Google"

Pierwszym krokiem będzie synchronizować system operacyjny Android z Google. To sprawia, że łatwiejsze niż się wydaje. Nawet początkujący użytkownicy będą w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Bez synchronizacji przenieść kontakty z „Android” na iPhone jest problematyczne.

Proponuje się, aby postępować w następujący sposób:

 1. W tym telefon Samsung.
 2. Otwórz menu funkcyjnego. Wybierz „Settings” w nim.
 3. Idź do „Konta”.
 4. Wybierz wiersz okno pop-up z logo Google.
 5. Wprowadź dane z Google-konta. Ten adres e-mail i hasło, aby się zalogować. Jeśli synchronizacja jest już zainstalowany, należy podać odpowiedni profil wystarczy.
 6. Kliknij na przycisk „Synchronizuj Kontakty”.
 7. Czekać na jakiś czas.

Gotowe! Po zakończeniu procedury z listy kontaktów telefonicznych „Samsung” ( „Android”) zostanie zsynchronizowany z Google-konta. Typowo, czas działania w zależności od rozmiaru książki telefonicznej urządzenia.

iPhone i Google

Jak rzucić kontakty z „Samsung” na iPhone? Jeżeli synchronizacja danych między „google” i „Android” jest ustawiony, można przejść dalej. Następnym krokiem jest utworzenie łącza iPhone'a Google. W wyniku tego działania na „apple” telefon będzie nowe kontakty.

Co należy zrobić? Na tyle, aby trzymać się małym instrukcji. Wygląda to mniej więcej tak:

 1. Uruchomić iPhone. Czekać na jego pełną gotowość do pracy.
 2. Odwiedź główne menu gadżetu. Kliknij na „Ustawienia” elementu.
 3. Przejdź do sekcji „Poczta, kontakty, kalendarze.”
 4. Kliknij przycisk „Dodaj konto” – „inny” -CardDAV.
 5. W oknie, które się pojawi, należy wpisać dane z poprzednio używanego mail „google”. To wymaga hasła i dokładny adres. Ważne jest, że „google.com” napis był w „Server”.
 6. Kliknij „Dalej”.

Działania te wystarczająca do szybkiego przekazywania informacji z jednego telefonu do drugiego. Jak rzucić kontakty z „Samsung” na iPhone? Gdy wszystkie te etapy są zakończone, zamknij i otwórz ustawienia w sekcji „Kontakty”. Nie będzie odczyt danych z „Android”. Spis telefonów iPhone uzupełniane o nowe kontakty.

błąd pomiaru czasu

Czasami zdarza się, że proponowany algorytm działań nie daje rezultatów. Co robić w przypadku błędów i niepowodzeń synchronizacji?

To wystarczy, aby upewnić się, że połączenia telefonicznego. Będzie to miało na iPhone, aby powrócić do „Poczta, Kalendarz, Address”. Tutaj trzeba otworzyć ustawienia komunikacji i zobaczyć pole SSL. W przypadku zapisu w linii portu 443, zaleca się, aby użyć innej metody kontaktów transferu (zostanie to wyjaśnione później). Zazwyczaj SSL jest automatycznie wypełniane. Jeśli tak nie jest, w przestrzeni wymaganej napisać 443 i zapisz zmiany. Następnie użytkownik musi postępować zgodnie z instrukcjami wcześniej zaproponowane.

bez synchronizacji

Ale to nie wszystko! Można przesyłać dane z telefonu „Samsung” ( „Android”) w jakikolwiek inny sposób. Jest oferowany przez firmę Apple. Rozwiązanie zostało wynalezione w 2015 roku. „Apple” przedstawił program użytkownika o nazwie Move do iOS. Aplikacja ta została zaprojektowana, aby szybko przejść do „jabłko” urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Jak rzucić kontakty z „Samsung” na iPhone? Algorytm w tym przypadku będzie wyglądać następująco:

 1. Pobierz program Przenieś do iOS w telefonie komórkowym z systemem operacyjnym „Android”.
 2. Podłącz iPhone i Samsung do Wi-Fi.
 3. Idź do iPhone w „Ustawienia” – „programów i danych”
 4. Otwarte Przenieś do iOS na „Android”. Kliknij przycisk „Kontynuuj” i zaakceptować ostrzeżenie.
 5. Wprowadź kod Telefon komórkowy Samsung dedykowana transferu danych. pojawi się na ekranie iPhone działań po zrobić wcześniej.
 6. Kliknij „Dalej”.
 7. Nie będzie urządzenie do synchronizacji. Po tym, właściciel smartfonu zostaną zaoferowane wybrać dane, które mają być przekazywane. Konieczne jest, aby postawić znak obok linii „Kontakty”.

Wszystko, co jest teraz w lewo – to trochę poczekać. Rozpoczyna wymianę danych między telefonami komórkowymi. Mamy nadzieję, że kwestia tego, jak rzucić kontakty z „Samsung” na iPhone, nie będzie już spowodować trudności.