210 Shares 1328 views

Essentuki, "Młodzież" (spa): Opinie

Gdzie wysłać dziecko na leczenie i odpoczynek w Spa kurorcie Essentuki? „Młodzież” – zdrowie, zasłużenie słynie obozie Zdrowie Najlepsi dziecięcego w regionie, takich jak kaukaskiej Mineral Waters. Jest znany z tego, że działa przez cały rok. Jeśli Twoje dziecko wymaga leczenia, niekoniecznie czekać aż porach wakacji szkolnych. Po tym wszystkim, w sanatorium funkcjonowania szkoły. A dzieci mogą przywrócić zdrowie i utrzymać się z ogólnym programem nauczania. Boi się puścić ich dziecka do południa? „Młodzież” ośrodek może przyjść i rodzice. W tym zakwaterowania specjalnie zbudowany mieszkań „Matka i dziecko”. Przeanalizujmy, jakie inne usługi są oferowane przez sanatorium „Yunost”. W niniejszym artykule przeanalizowano reakcje turystów, którzy odwiedzili sanatorium, a do tego informacje, aby napisać raport podsumowujący.


Gdzie znajduje się ośrodek

Obóz dla dzieci z leczenia i wypoczynku „Yunost” położony jest w samym sercu kurortu Yessentuki. Należy zauważyć, że ten ośrodek zdrowia oferuje ponad pół wieku historii. Został zbudowany w roku pięćdziesiątym szóstym ubiegłego wieku. Jednak potem dziecięcy obóz medyczny „Młodzież” znajdował się w innym miejscu (w pobliżu stadionu, według Marksa Street) i był częścią sanatorium „Teachers Union”. ośrodek zdrowia do nowej lokalizacji przeniesiony w 1983 roku. Specjalnie pięć duże budynki zostały zbudowane dla niej. Od tego czasu, te wysokie budynki zostały poddane liczne rekonstrukcje. Wszakże w infrastrukturze rekreacyjnej i sprzęt medyczny zainwestował znaczne środki.

Ośrodek zdrowia jest częścią Federalnej Agencji Medyczno-Biologicznych Ministerstwa Zdrowia. Jego oficjalny adres: ul. Radziecki, 24, Federalny Ośrodek "Młodzież" (Essentuki). Telefon: +7 (87934) 6-66-01. „Młodzież” jest na najniższym parku terapeutycznego (w pobliżu wschodniego wejścia do niego) i galerii XVII źródła mineralne. W odległości spaceru – centralny plac miasta.

Jak się tam dostać

Biorąc pod uwagę jego dogodnym kurorty lokalizacji, aby znaleźć to w mieście nie jest trudna do map. Aby dostać się do „Młodzież” sanatorium dla dzieci, zbyt, to nie będzie trudne. Jeśli przyjedziesz na lotnisku „woda mineralna”, opinie są nie powinni wydawać pieniędzy na taksówki i korzystać z pociągu podmiejskim lub autobusem do Yessentuki. Ten ośrodek Miasto posiada stację kolejową. Od niego dostać się do ośrodka zdrowia będzie jeszcze łatwiejsze. To nie jest daleko. Droga zajmie Ci pięć minut na piechotę. Ale jeśli jesteś z ciężkim bagażem, to lepiej jechać w autobusie miejskim. Opinie mówią, że aby zatrzymać „obszarze poradzieckim” going numer trzy, siedem i dwanaście. Jeśli nadal udało się zgubić, zawsze można poprosić o pomoc, po prostu nazwać „Yunost” sanatorium (Essentuki). Rejestr Telefon: 8 (879) 346-74-36. Pracownicy pracujący tam przez całą dobę. Dzieci, zwłaszcza młodych osób bez opieki osoby dorosłej, upewnij się, że spotykają się na stacji. Możliwy transfer z lotniska za dodatkową opłatą.

terytorium

Jak już wspomniano powyżej, ośrodek zdrowia znajduje się w samym sercu kurortu, jak Essentuki. „Młodzież” – ośrodek, który zajmuje przestronny dwóch hektarów. Corps ośrodki są dobrze wyposażone w środku pięknego parku, pełne ciszy i spokoju. Szum liści i śpiew ptaków jest niezgodny śmiech dzieci, ponieważ w ośrodku są liczne place zabaw i tereny rekreacyjne. Mali goście bez nadzoru osób dorosłych znajduje się w trzech budynkach. Family Friendly specjalnie wzniesiony w oddzielnym budynku, który jest tak zwana „Matka i Dziecko”. Jednakże, nie może odwiedzić nie tylko matkom, ale także ojcowie i babcie i inni krewni towarzyszyć dziecku. Ale dorośli bez dzieci do życia w sanatorium zabronione. Można tylko kupić kursovku, które obejmują leczenie i jedzenie. Ale mówią, że w opinii Yessentuki zawsze może ubiegać się o zakwaterowanie w sektorze prywatnym.

Essentuki, "Młodzież" (spa): Wskazania do leczenia

Wrodzona cukrzyca – straszna choroba, która jest jeszcze kilka dekad temu był wyrok śmierci dla dziecka, które zostało zdiagnozowanych z nim. Ale teraz z tą chorobą skutecznie zarządzać poprzez kompleksowe leczenie. Można powiedzieć, że podstawowy profil „Młodzież” ośrodek dziecko jest właśnie kontrola cukrzycy i jej objawów towarzyszących (słabym wzroku, otyłości, i tak dalej. D.). Essentuki wody mineralne i lecznicze błoto są w pobliżu jezioro Tambukan znany w całej Rosji i daleko poza jej granicami. Leczą narządów układu pokarmowego. Dlatego u pacjentów z ośrodków akceptowane chorób żołądka, wątroby, dróg żółciowych, metabolizmu. nie może być dyskontowane, a powietrze uzdrawiania, który jest znany kurort Essentuki. „Młodzież” – spa, gdzie z powodzeniem w leczeniu dróg oddechowych. A poza tym, w tym uzdrowisku z powodzeniem radzić sobie z tak rzadką chorobę jak mukowiscydoza.

dzieci bez opieki

Dziecko od lat siedmiu do czternastu inclusive mogą wysyłać sobie w „Yunost” sanatorium (Essentuki). Naturalnie, wraz z nim, aby wysłać całą dokumentację (książka sanatorium, kierunek pediatry prowadzącego, zaświadczenie o szczepieniu i tak dalej. D.). Wcześniej dzieci z dorosłymi towarzyszących rozliczane w oddzielnej obudowie. Teraz, po remoncie, są one również umieszczone w dwóch budynkach obozie dla dzieci. №1 Budynek ma sześć pięter. Jest połączony krytymi przejściami do korpusu medycznego i restauracji. Istnieje podwójne i potrójne komora ze wszystkimi udogodnieniami dla dzieci. Na trzecim piętrze znajduje się rodzina w pokojach pierwszej kategorii. Druga sprawa – to piękny nowoczesny budynek z balkonami. W jednym skrzydle izby są Trzecia kategoria obozie dla dzieci, a inne – komfortowe apartamenty (niektóre dwupokojowe) dla rodzin. Trzeci budynek jest w całości przeznaczony dla osoby dorosłej towarzyszącej dziecku. Składa się z komfortowych pokoi z pierwszej i drugiej kategorii i apartamentach.

infrastruktura obóz dla dzieci

Dziecko od siedmiu do czternastu lat, przybył bez opieki, są rejestrowane w jednej z jednostek w grupie wiekowej. Dzieci są stale zaangażowane doradców. Oderwanie się nie więcej niż trzydzieści dzieci. Jeśli czas spędzony w sanatorium przypada w roku szkolnym, dziecko musi uczęszczać do szkoły. Uzdrowisko ma nawet kurs języka angielskiego. Ponieważ pacjenci potrzebują nie tylko do wypoczynku, ale również w leczeniu dla nich stale monitorować pediatrów i lekarzy bardziej wąski profil. Dziecko jest przewidziany przebieg procedur oraz, jeżeli jest to wymagane ze względów medycznych, medycznych diecie. Aby upewnić się, że młody pacjenta Leczniczy prawidłowo, doradców i pielęgniarek. „Yunost” sanatorium (Essentuki) przyjmuje do leczenia i wypoczynku i dzieci do czterech lat, ale tylko wtedy, gdy towarzyszy krewnych. Nastolatki od lat piętnastu do siedemnastu inclusive mogą również przyjść do ośrodka zdrowia. Dzieci nie zanotować ich skład, ale leczenie i jedzenie zapewnić.

leczenie

Sanatorium zastosowania lecznicze siarczek mułu błota Tambukansky jezior i nieorganiczne źródła wody №№ 4, 17 i „nowy”, który jest znany Essentuki. „Yunost” sanatorium (zdjęcie pokazuje go) ma najnowszy sprzęt medyczny. personel medyczny są również dobrze przygotowani. W uzupełnieniu do pediatrów, lekarzy zawężenia profilu pracę w domu opieki. Funkcjonalny i nowoczesny ośrodek diagnostyczny, w którym można poddać USG, RTG, do oddawania krwi (kliniczne i biochemiczne) w laboratorium. Ośrodek znajduje się jeszcze gabinet stomatologiczny. Prawidłowy tryb dnia, diety, kąpieli i do użytku wewnętrznego wód mineralnych, uzdrowienie, profilaktycznych i zabiegów rehabilitacyjnych wykonywać swoją pracę. Dzieci (i dorośli) wrócić do domu zdrowy, wypoczęty. Procedury opinii recall inhalacji, terapia ruchowa, aparatura fizykoterapii, koktajli tlenowych, zasysanie, masaże.

żywność

Młodzi pacjenci i dorosłych, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia w populacji spełnia dietę z lekarzem. On wyznacza szybkość dostaw, w oparciu o dowody medyczne i profilu choroby. Podobnie jak w sanatorium leczenia różnych dolegliwości, a dieta różnią się od siebie. Zasadniczo, lekarz przepisuje cztery posiłki. Ale jeśli chcesz jeść w małych porcjach, a następnie przepisał dwa dodatkowe posiłki. Przewidziana pierwszy, drugi, czwarty, piąty, ósmy, dziewiąty i piętnasty dieta. Wegetarianie i ludzie z różnych alergii pokarmowych jest również spełniony w ich wniosków. Oczywiste jest, że pacjenci w potrzebie diety, nie może jeść zgodnie z „bufet”. Ale opinie mówią owsianka i zupa jest zawsze tam, w dowolnej ilości. Również turyści pamiętają mnóstwo świeżych owoców i warzyw. Zdrowi ludzie (z towarzyszącym) można zamówić dania z karty.

infrastruktura rekreacyjna

Wiele lokali rozrywkowych i oferuje sanatorium „Yunost” (Essentuki). Recepcja czynna całą dobę kurorty. Można zapisać się tam na wycieczkę zarówno w Essentuki oraz innych ośrodków w regionie kaukaskiej Mineral Waters. Istnieje motele bibliotekę i kino, gdzie filmy są nadawane bezpłatnie. Na terenie sanatorium a lot placów zabaw z huśtawkami i ronda. Opinie osobno wspomnieć o dobrze wyposażoną siłownię. W parku położył terrenkury dla terapeutycznego spacer. W zacienionych miejscach wyposażonych w altankami i miejscami do siedzenia. Jest miejsce do parkowania.

rozrywka

Ponieważ sanatorium „Yunost” (Essentuki) specjalizuje się w wypoczynku dla dzieci, następnie animacja jest właściwe. Młodzi pacjenci rozrywkę doradców. Robią swoje oddziały motywach tematycznych konkursach. Opinie rodziców, którzy wysłali dziecko samodzielnej podróży, powiedzmy, dziecko od rana do wieczora był zajęty gry, procedury, przed snem lub posiłki. Skargi na nudę nie było. W godzinach wieczornych, to przeprowadza całkowitą disco, można było śpiewać karaoke lub obejrzeć film w kinie.

"Yunost" sanatorium (Essentuki): Opinie

Turyści, którzy odwiedzili sanatorium zapewnić, że leczenie to odbywa się na najwyższym poziomie. Ceny w tym ośrodku są umiarkowane. Zakwaterowanie, wyżywienie i leczenie dzieci – od sześciu tysięcy rubli dziennie. Jeśli dziecko przebywa podwyższone kategorię (łazienka nie jest na podłodze, a na urządzeniu), a następnie od 1900 rubli. Cena dla dorosłych powyżej. To dwa tysiące sześćset rubli dziennie po umieszczeniu w sali pierwszej kategorii oraz 3 500 rubli. – w dwupokojowego apartamentu. Wiele opinii pochwalił siłę – to obfite, zróżnicowane i naprawdę dieta. Wszystkie produkty są świeże i najwyższej jakości. Animacja dla dorosłych mogą wydawać się nieco nudny. Ale za murami ośrodków rozciąga Yessentuki. „Młodzież” Ośrodek położony jest w odległości spaceru od wszystkich atrakcji ośrodka.

211 shares 6602 views
164 shares 3562 views
811 shares 3607 views