292 Shares 5587 views

Singer Irina Allegrova: biografia

„Cesarzowa” odmiany krajowym urodziła się w Rostowie nad Donem w zimny zimowy poranek, 20 stycznia 1952. Jej ojciec, Aleksander Allegro (Sarkisov), był reżyserem teatralnym, nosił tytuł Honored Artysta dwóch republik radzieckich Azerbejdżanu i Rosji, a moja matka, Seraphim Sosnovskaya – aktorka i śpiewaczka operowa scena.


Irina Allegrova: A Biography (dzieciństwo i dojrzewanie)

Irina powijakach spędził w najbardziej międzynarodowy rosyjskich miastach – Rostów nad Donem. Tam dziewczynka poszła do pierwszej klasy. Jednak, kiedy miała dziewięć lat, jego rodzina przeniosła się do stolicy Azerbejdżanu SRR – miasta Baku. W tych dniach miasto jest również uważany za międzynarodowy. Tutaj spokojnie, obok siebie żyli Azerowie, Ormianie, Gruzini, rosyjscy Żydzi i inni. A rodzina Irina, mimo ormiańskiego pochodzenia, czułem się bardzo komfortowo w Baku. Jej rodzice znaleźli pracę w teatrze muzycznym: ojciec – dyrektor, a matka – piosenkarką. W ich gościnnym domu odwiedzany przez takie gwiazdy jak Radzieckiego Muslim Magomajew, Galina Wiszniewska i jej męża Mścisław Rostropowicz, który w tych latach mieszkał również w Baku. Biografia Allegrovoj, jednym słowem, rozpoczęła się w kreatywnym środowisku, a fakt, że Irina później poważnie brane wielkie zainteresowanie muzyką, to było bardziej niż regularność zaskoczenia.

Od wczesnego dzieciństwa, dziewczynka chodziła do szkoły muzycznej, fortepian, udał się do zajęć w szkole baletowej, a także udział rysowanie okręgu. Jako uczennica liceum uczęszczała Jazz Festival i zdobył drugie miejsce honorowe. W 1969 roku, po ukończeniu studiów młody Irina zdecydowała się wejść do oranżerii, ale z powodu choroby przechodzi egzaminy. Jest on umieszczony w Rəşid Behbudov Teatru Piosenki w jego skład sprawia, że objazd przez niektórych miastach ZSRR. W rok później został zaproszony przez Konstantyna Orbelian śpiewa jako solistka w legendarnym jazzowym zespołem Armenii i udał się do Erewania. Tak Irina – Ormianin z pochodzenia – w końcu wchodzi do stolicy Armenii, aby ich historycznej ojczyźnie, ale nie jako Irina Sarkisov, ale jak Allegrova. Biografia to jednak długo, łączy go z miastem. Niemal w tym samym czasie, poślubiła koszykarza Georgiya Tairova. Później, wyznaje, że wziął ten krok z powodu nieodwzajemnionej miłości do innego człowieka. Z powodu ciąży musiała krótko opuścić scenę. W wieku 19 lat, ona rodzi córkę, Lala. Ale Irina szybko rozwiodła się z ojcem.

Irina Allegrova: biografia. Ciężka droga do sukcesu

W 1974 roku, zostawiając córkę pod opieką matki, Irina ma zamiar podbić Moskwę. Tutaj jest on umieszczony w słynnym zespole pop kierowanej przez jej rodaka Levon Megrabova. Jednak zespół rozpada się szybko. Irina został solistą z wokalno-instrumentalny „Młodzi Voices”, dyrektorem artystycznym jest Vladimir Bleher. W tym charakterze, ona jest zwycięzcą All-Union Konkursie Wokalnym „Soczi-78”. Wkrótce Vladimir Bleher ogłasza swoje zaręczyny i nadchodzących ślub. Jego narzeczona, oczywiście, jest Irina Allegrova. Biografia piosenkarza zawiera informacje o tym jak i Unia, jak poprzedni, nie trwa długo. Pliki Irina o rozwód.

Potem zaczęła twórczy kryzys. Ona nawet myśli, aby zejść ze sceny na zawsze. Jednak Irina nie może poradzić sobie z bluesa, a jej duch walki, bo to jest przyszłość, „Cesarzowa” Allegrova! Biografia uzupełnia swoją znajomość z nieznanym wówczas pianista Igor Krutoy. Następnie Irina mówi z Igorem Talkovym i Ludmiła Senchinoj w muzteatre Margarita Tieriechowa i zarabia restauracje. Sprawa przedstawia jej trzeci mąż – producent Vladimir Dubovickii. Od tego momentu jej kariera rośnie: po pierwsze, praca zespołowa, „Lights of Moscow” i legendarna grupa „Electroclub”, gdzie wykonuje solista z talkiem. Pojawiła się hity: „wypadku polowanie”, „Wędrowiec”, „Foto” Nazwa Irina Allegrova zna cały kraj Radziecki. Kompletne Touring, nowe miasta, miliony fanów. Tutaj jest, długo oczekiwany popularność!

Na tron cesarzowej

W 1990 roku, Irina część z Dubovickii i wyrusza w samotną pływania w pracach, a także w życiu osobistym. Najlepsze kompozytorzy – Igor Nikołajew, Igor Krutoy – pisać piosenki dla niej. W 1995 roku, jej solowy koncert „Cesarzowa” zostały wyprzedane, a Irina uznany za najlepszy wokalista roku. Ona wygrywa serca milionów słuchaczy, koncertował w wielu miastach w Rosji i WNP, wraz ze swoją grupą taneczną. Wkrótce Moskwa jest plotka, że niektóre z moskiewskiego ceremonii ślubnej kościół, gdzie panna młoda była tancerką Igor Kapusta i narzeczona – Irina Allegrova. Biografia (zdjęcia z wesela od razu pojawiły się w prasie i Internecie), piosenkarka mówi wyszła po raz 4, ale według oficjalnych źródeł, że był żonaty trzy razy.

W późnych latach '90 tandemie z Igor Krutoy Allegrovoj przyniósł dużą popularnością. W nowym tysiącleciu Irina czekał na nową falę popularności. W 2007 roku otrzymała tytuł Artist Ludowej Federacji Rosyjskiej. Dziś 62-letnia piosenkarka nie traci armię fanów i nadal zachwycają się nimi z nowymi piosenkami.