178 Shares 3722 views

Natalya Ładoga: Życie i śmierć 90. Gwiezdne

Natalya Ładoga – atrakcyjna kobieta z delikatnym głosem i złożonego losu. W ciągu 90 lat była popularną piosenkarką. Gdzie poszły Natalia? Gdzie żyła przez cały ten czas? Został czy prawnie małżeństwem? Odpowiedzi na te i inne pytania zawarte są w art.


Natalya Ładoga: biografia – początek

Nasza bohaterka urodziła się 4 marca 1974 roku w ukraińskim mieście Czerkasach nazwie. Jej rodzice – zwykli ludzie, którzy nie są związane z show-biznesu. Natalia wzrosły uległego i dziwną dziewczynę. W szkole uczyła się w „cztery” i „pięć”. Mama i tata byli dumni z sukcesów córki.

wiek dojrzały

Po ukończeniu szkoły średniej Natalia złożył dokumenty w szkole zawodowej. Dziewczyna zdołała zdać egzaminy. 3 lata później otrzymał dyplom i zawód „krawcowa”. Potem zaczęła pierwszy związek. Niejaki Edward Fisak. Natalya wygrał ze swojego naturalnego piękna i kobiecości. Po kilku miesiącach, Edward podjął ukochanego oświadczyny. Brunetka uzgodnione. Wkrótce para pierwsze dziecko urodziło – syn Dmitry. Jednak wspólne dziecko nie jest zapisane od upadku rodziny. Natalia i Edward rozwiedli.

Moskwa Conquest

Po rozstaniu z mężem, nasza bohaterka postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Zostawiła syna z rodzicami i udał się do Moskwy. W Moskwie, ona wynajęła pokój i dostał pracę w klubie ze striptizem Dolls. To właśnie tam poznała swojego drugiego męża – biznesmen Aleksandrom Karmanovym.

Nowy chłopak brunetka przeniósł się do swojego mieszkania w centrum Moskwy. Natalya wszelkie dalsze dni nie pracował w klubie ze striptizem. Aleksandr Karmanov dołożył wszelkich starań, aby uczynić ją gwiazdą pop. Również wziął rodzinę syna z pierwszego małżeństwa.

W 1998 roku nastąpił piosenkarka Natalia Ładoga (patrz zdjęcie. Powyżej). Następnie ekrany poszedł jej teledysku do piosenki „Little Buddha”. Publiczność doceniła wokalne i zewnętrznych dziewcząt danych. Wkrótce wyszedł, a debiutancki album.

Na początku 2001 roku piosenkarka zaprezentowała nowy teledysk do piosenki „Lie to Me oczy.” Natalia zacznie nagrywać drugą płytę. Ale ten rekord nie został wychodzić.

tragedia

W 2001 roku A. Kieszenie poszedł z Natalią do jednego z wokalistów zespołu „Brilliant” – Olge Orlovoy. Taka zdrada, nasza bohaterka nie mogła wybaczyć.

21 września 2001 piosenkarka postanowiła podjąć desperacki krok. 37-letnia kobieta wyskoczyła z okna mieszkania znajduje się na 5. piętrze. Wiesz, co najgorsze, co? Wszystko to działo się przed jej 8-letniego syna.

Piosenkarka była wciąż żywa. Jednakże, jest to długi czas w stanie śpiączki. Przeszła 16 operacji, w tym kraniotomii. Kiedy Natalya Ładoga Obudziłem się, od razu zapytał przyczynę jego syna.

Proces odzyskiwania trwało prawie 8 miesięcy. Ładoga ponownie nauczył się mówić, chodzić i pisać. I przez cały czas była w ścianach szpitalnych. Prognozy lekarzy były dobre. To właśnie o karierze piosenkarza Ładoga musiał zapomnieć.

nowa miłość

Ostatnio małżonka Natasha był jej dawny kolega Vitalii Symonenko. Dowiedział się o tragedii z Ładoga. Następnego dnia, Witalij pojechał do Moskwy, zabrał ją ze szpitala i przyniósł w Ługańsku. Mężczyzna wyznał swoje uczucia i zaproponował, aby żyć razem. Nasza bohaterka uzgodnione. Wkrótce zdała sobie sprawę, że kocha Vitali.

Simonenko sprzedał swoje mieszkanie i kupił budynek dwukondygnacyjny, w dzielnicy Ługańska. Przenieśli się tam z Natalią. Na parterze Vitali otworzył garaż, aw drugim było mieszkalnych.

śmierć

W ostatnich latach, Natalya Ładoga nadużywał alkoholu. Firma to był mąż common-law. W budynku, w którym mieszkali, była wysoka wilgotność. Dodatkowo do pierwszego piętra na drugie przenikliwego zapachu gumy, benzynę i smary. Wszystko to miało negatywny wpływ na zdrowie kobiet. Kilka dni przed śmiercią Natalii lekarze zdiagnozowali jej „zapalenie płuc”, a choroba była w zaawansowanym stadium. Witalij twierdził, że żona sama próbowała pozbyć się ciężkiego kaszlu. Jednak jej stan tylko codziennie gorzej.

Maj 29, 2015 Natalya Ładoga opuścił ten świat. Przybywszy na miejsce, lekarze mogli zrobić nic. Dowiedziawszy straszną nowinę, ojciec Natalii dosłownie czarny z żalu. Nie tak dawno temu, pochował swoją żonę, a teraz życie poszło ukochaną córkę.

Konkludując

Teraz wiesz szczegóły biografii i życiu osobistym Natalii Ładoga. Ona był miły, sympatyczny i bardzo podatne kobieta. Niech ziemia będzie to w dół …