289 Shares 7122 views

Szafiry pokrycie 45-letnie wesele

45 lat małżeństwa … znaczny okres, ale Czerwonego Ślub jeszcze nie zakończona w połowie drogi, ale ile doświadczony. Po tym wszystkim, zła byli w drodze, a to poważny spór, a szczęśliwe chwile i radosne wydarzenie. Wszystko i nie pamiętam, i chcę, aby zanurzyć się w młodości i chodzić po ekscytujących chwil z przeszłości, wypełniając nawet serca więcej miłości. Aby to zrobić, i trzeba coś tylko notatka rocznicę ślubu 45 lat.


Jednak co do zasady, jubileusz w ich wieku jest trudne do ramion ciężar spraw organizacyjnych, więc najlepiej jest powierzyć wielką imprezę dla dzieci i wnuków. Nikt lepiej niż oni nie znają zwyczaje i upodobania bohaterów dnia, a siły w nich, a dziesięć takie zdarzenia wystarczy. Jaki jest najlepszy sposób zorganizować wakacje dla rodziców, którzy osiągnęli taką rasę jako rocznicę ślubu 45 lat.

Nic dziwnego, że 45 lat małżeństwa nazywany Sapphire ślub, ponieważ kamień symbolizuje miłość i ochronę przed złem. I małżonkowie, którzy osiągnęli czterdzieści pięć lat rocznica, nauczyłem i nadal chronić siebie i przechowuje w sercu oddanego miłości do swojego partnera. Takie uczucia trzeba wychwalać pod niebiosa, to, nawiasem mówiąc, jest także niebieski. Tak, organizuje wakacje na cześć rocznicy założenia mogą mieć głęboki kolor niebieski, który jest dominujący w pokoju, dekoracje stołów i akcesoriów do odzieży.

Jest to najlepiej zorganizować imprezę tak, że bohaterowie z okazji i nie miał pojęcia o wypoczynku na ich cześć, bo taka niespodzianka przyniesie wiele pozytywnych emocji, które zostaną omówione przez długi czas na rodzinny obiad.

Po zdefiniowaniu główny temat, to warto pomyśleć o tym, co obejmuje w liczbie zaproszonych gości. Jest to jeden z najważniejszych punktów, na której znajduje się przystanek. To nie powiedziałby, że w czterdzieści pięć ślubie nie powinna być mniejsza niż 45 gości, nie zbyt gorliwy konieczne. 45 lat małżeństwa – to święto rodzinne, więc goście muszą być bardzo bliski i drogi jubileuszowej. Oczywiście, dzieci i wnuki, rodzice i rodzeństwo, krewni, przyjaciele, którzy szli obok siebie blisko całego życia małżeńskiego. Prawidłowe byłoby wysłać świadków do zaproszeń ślubnych. Jeśli pochodzą one z rocznicą, świąteczny nastrój przypomni dzień ślubu uroczystości. Bez względu na to, jak wiele osób nie działa, jak długo para była szczęśliwa, aby zobaczyć je wśród gości.

Organizując imprezę, można utworzyć podróż przez historię, która z pewnością wywoła uśmiech na ustach, łzy szczęścia w rzęski i drżeniem w sercu. Ta podróż może odbywać się za pomocą technologii multimedialnych , które doprowadzą do dużym ekranie film o najszczęśliwszym małżeństwem na świecie. Na pewno do życia razem zgromadziły mnóstwo zdjęć, filmów, niezapomniane historie. Film może być włączony i gratulacyjny mowy na rocznice. Jeśli nie można zorganizować projektora, zawsze można uciec się do tradycyjnej metody. Utwórz album lub kolaż będzie ekscytujące doświadczenie, kiedy przygotowuje się do wakacji, a będzie to niezapomniany prezent dla bohaterów tej okazji.

Mówiąc o prezenty, to nie jest konieczne, aby wspomnieć raz jeszcze, że mają one, jak i 45-letnie małżeństwo z symbolizują miłość i przyjaźń, szczęście i oddanie, zrozumienie i szczerość. Niewątpliwie każdy prezent będzie cenny dla pary, nie może być dar cenniejszy niż do nich uwagi i uczucia wszystkich tych, którzy dali im wspaniałe wakacje, tych, którzy przyszli im pogratulować i dzielić szczęście, dar od losu.

Niech czterdziestu pięciu rocznicę ślubu będzie doskonałą okazją do ponownego zapalny z silnym płomieniem miłości i był pełen nich, aby przejść na ekscytującą podróż razem do kolejnej rocznicy ślubu, który ma być wszelkie znaczące i bardziej znaczące rocznie.