209 Shares 1428 views

Bukiet ślubny z ich rąk. Przewodnik dla wykwalifikowanych szwaczek

Kwiaty – istotnym atrybutem dekoracji Suknie ślubne młodej pary. Boutonniere and panny młodej bukiet jest zawsze wykonywane w tym samym stylu, podkreślając w ten sposób, że dwa teraz tworzą harmonijną parę.

porządki sprzed ślubu zajmują dużo energii, czasu i, co ważniejsze, pieniądze. Jednak koszty mogą być zminimalizowane, jeżeli to pożądane. Na przykład, bukiet ślubny z rękami zbudować bardzo prosty, ale to od 1500 do 5000 rubli oszczędności.

Nie martw się, że kreacja nie będzie tak idealne jak w kwiaciarni. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie szukał na bukiet panny młodej pod mikroskopem. Jeżeli uważasz, że brakuje wyobraźni, używać cudzego pomysłu. Nie ma potrzeby, aby dążyć do absolutnej podobieństwo z oryginałem, większość części są wymienne, a gdy kompozycja będzie bardziej zwięzły, nie jest to również wielka sprawa.

Tak więc, jeśli zdecydujesz się zrobić bukiet panny młodej z ich rąk, które zapoznają się z podstawami układania kwiatów. Twoim głównym zadaniem – aby zachować świeżość kwiatów jak najdłużej. Są to rośliny, które są dobrze bez wody przez kilka godzin: storczyki, Kala, stokrotka, kamelii, dzikie stokrotki i chabry. Można budować kompozycję z nich, a następnie Twoje kwiaty nie potrzebują wody. W przeciwnym razie zaleca się używać portbuketnitse.

Zewnętrznie przypomina urządzenie mikrofon z uchwytem, który jest ukryty wewnątrz Floral Foam. Obecność portbuketnitse nie tylko zachowują wygląd bukiet ślubny, ale także znacznie ułatwiają proces jej tworzenia. Jeśli nie można znaleźć ten produkt na rynku (szczerze mówiąc, to nie zawsze jest łatwe do zrobienia), to całkiem możliwe, aby zastąpić. Odgrywają żadnej roli portbuketnitse szczelnym pojemniku. W czasach niedoborów w czasopiśmie „Riga Mody” czytam porady kwiaciarni, który zalecany jako zbiornik wody do korzystania z probówek chemicznych. Nawiasem mówiąc, mają różną wielkość i średnicę. Często sprzedawane szkła chemicznego w sklepach sprzętu medycznego.

Aby utworzyć bukiet ślubny z własnymi rękami, trzeba będzie: gąbki i mankiet z drutu, taśmy i akcesoria. Wszystko to można kupić w kwiaciarni i działów sprzedaży różnych rzeczy jak koronki, wstążki, koraliki, i innych rzeczy.

Następnie należy określić kształt i wielkość bukietu. Duży skład wygląda świetnie w szczupłej dłoni, miniaturowy narzeczonej. Dla wysokich dziewczyn stylistów polecam kaskadowe bukiety. Women namacalne formy lepiej zwrócić uwagę na skład skromnej średniej lub dużej wielkości.

Natychmiast zauważam, że niektóre bukiety tworzyć własne ręce jest mało prawdopodobne. Czy to koniec florystów kursach lub po długich treningów. Dlatego polecam zdecydować się na klasycznych formach: piłki i upuść. W pierwszym przypadku, wszystkie rośliny są cięte tak, że są one mniej więcej tej samej wielkości. Rozpocząć wytwarzanie kompozycji z krawędzi, przejścia do środka spirali. Jak można sobie wyobrazić, to najlepiej zrobić to na portbuketnitse.

Kompozycja w postaci kropelek prowadzi się trochę bardziej skomplikowane i wymaga żmudnych wybór składników. Potrzebne będą różne kolory „dojrzałość”, mówiąc po prostu – kwitnienie, a pół-zamknięte pąki. Rozpocząć sporządzania bukietu z centrum, z największych roślin, płynne przejście do mniejszej wielkości. W rezultacie, otrzymany kształt powinien przypominać odwróconą kropli.

Z podstawowych etapów procesu, jak zrobić bukiet z ich rąk, już czytać. Teraz porozmawiajmy o tym, co kwiaty wybrać do oficjalnej ceremonii ślubnej. Tradycyjnie, bukiety ślubne wykonane z białych i różowych róż. Ale dzisiaj trendy florystyka mody są tak różnorodne, że można korzystać z tych roślin, które lubisz osobiście.

Jednakże istnieją kwiaty, których obecność w bukiet ślubny niepożądane.
W szczególności odnosi się to do koloru – żółty kolor zawsze była separacja.
Czerwone róże nie są prezentowane na wesele, a nawet więcej, są nie na miejscu w bukiet panny młodej.
Zauważ, że Lily i konwalii nie dogadać się z każdym innym kolorem, więc jeśli oni utwór z nich, ale tylko w wersji mono.

Opowieść o tym, jak zrobić bukiet ślubny, byłaby niepełna bez wzmianki o akcesoriach. Naturalnie, można je odebrać, zgodnie ze wspólnym planem. Koraliki, cekiny, wstążki i kokardy ozdobione bukiet wątpliwości, ale poczucie proporcji, też nie powinno być zapomniane. W takim przypadku właściwe jest rada Koko Shanel: „Nadmiar najczęściej jest jeden szczegół, który pierwszy rzuca się w oczy.”