752 Shares 8480 views

Altana materiału w parze z jego własnymi rękami: kroki instalacji

Pergola – ważnym atrybutem większości wiejskich chat lub willi. Jednak w jego budowy musi uwzględniać wiele pomniejszych na pierwszy rzut oka, ale bardzo ważny punkt: wybór materiałów, kształtów i wzorów, jak również lokalizacja na miejscu. Tylko biorąc pod uwagę powyższy altanka materiału pod ręką, ręce nie, dostać ładne i przytulne.


Najlepszy ze wszystkich jest to budynek daczy wygląda w ogrodzie, w wolnym miejscu, gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzać, aby cieszyć się pięknem krajobrazu.

Jak wiadomo, rzemiosło z rękami dać i ogród może być wykonany z dowolnego materiału, a altanka nie były wyjątkiem. Mogą one być wykonane z drewna, metalu, kamienia lub poliwęglanu. Ten ostatni materiał jest najbardziej cenione ogrodnicy. Jest bardzo trwały, konstrukcja poliwęglanowa jest bardzo łatwy w instalacji, a koszt materiałów nie jest tak wysoka. meble ogrodowe metal – z kutego żelaza lub stali – odnosi się do elitarnej klasy budynków. Takie konstrukcje są bardzo eleganckie i niezwykłe, i może być prawdziwym „przyciągania” witryny. Ale większość z budowy altany z rękami wykonane przy użyciu drewna. Takie struktury są klasyfikowane jako „luksusowe”, są łatwe w instalacji i koszt ich budowy jest dość tani.

Jeśli zdecydujesz, że najlepszym rozwiązaniem dla Twojej strony – to altanka materiału pod ręką, rękami, można łatwo zbudować go z drewna. trzeba będzie długie deski, deski do nóg, krawędziach deski, szyny, gwoździe dekarskie, cegły i cement do fundamentu, wkręty do drewna i wkręty samogwintujące.

Pierwszy etap budowy altanka jest organizacja fundamencie. Ze swojej hydroizolacji pokrycia dachowego może być używany. Stoły fundamentowe mogą być wykonane z połamanymi cegłami lub kamieniem.

Wszelkie altana improwizowanego materiału, zbudowany własnymi rękami, wymaga instalacji trwałej i niezawodnej ramy. Aby to zrobić, musisz zebrać bazę desek i przymocować go do słupów fundamentowych. Dla trwałości zaleca się używać śrub. Musimy sprawić, by cięcia na górze grona. Wykonana jest z desek łączonych na ukos. Wiązka musi być podniesiona na kolumnach ramy, wstawianie gotowych kawałków i przymocować za pomocą gwoździ. Jest ona następnie wiązana górną konstrukcję belki. Po altanka są zbierane, jest to możliwe, aby naprawić ogrodzenie. Ich wysokość wynosi zwykle około jednego metra. Są one wykonane z polerowanego drewna i starannie zabezpieczone ze wszystkich stron z wyjątkiem wejścia. Rama dachowy, oraz jest montowane z desek. Pokrycie to dowolnymi sposobami pod ręką miękkich płytek, panele, słomy itp końcowej fazie budowy – pokryciem trzpieni .. W tym celu tablice, a następnie impregnowaną związkami specjalnych i pokrytego lakierem.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, meble ogrodowe z materiału pod ręką, z rękami podniesionymi do stać się doskonałym miejscem do wypoczynku w ciepłym rodzinnym gronie lub w hałaśliwym grupy przyjaciół.