559 Shares 7158 views

Krótkie wędzidełko u mężczyzn. Co można zrobić?

Niewielki podłużny kawałek skóry, który łączy główkę penisa ludzkiego napletka, zwany wędzidełko, co w tłumaczeniu z łaciny oznacza „krótki gwint”. A w swojej formie, jest to zgodne z ich przeznaczeniem. Podczas gdy penis jest najmocniejszym strefy erogenne mężczyzn stymulacja uzda jest jeszcze bardziej ekscytujące.


Jednak dla niektórych mężczyzn wędzidełko jest zbyt krótki, to daje człowiekowi wiele niedogodności. Krótki uzda jest wrodzona, a może krócej po urazie penisa. W każdym razie, choroba nie może być ignorowane, ponieważ prowadzi do większej szkody. Na przykład, w trakcie współżycia seksualnego podczas rozciągania napletka, krótkie wędzidełko można łatwo oderwać. Ze względu na dużą utratą krwi, człowiek może nawet umrzeć. Gdzie mogą być wyświetlane tyle utrata krwi? A to dlatego, że przepływa więcej krwi w tętnicy uzdę. Przerwy uzdę powikłane zapalenia i zakażenia cewki moczowej penisa.

I podczas erekcji krótkie wędzidełko nie pozwala napletek w pełni otworzyć penisa. Zapewnia silny ból podczas seksu. Ponadto jest przyczyną przedwczesnego wytrysku, co niekorzystnie wpływa na stan emocjonalny obu partnerów.

Dlatego trzeba rozwiązać ten problem wcześniej, w celu zapobieżenia travmyu fizycznej i psychicznej. Według większości lekarzy, krótkie uzdę pożądane uprawy. Ale nowoczesna technologia w dziedzinie chirurgii plastycznej sprawiają, że nie można uciec się do tak drastycznych i ekstremalnych środków. Onieśmielony przez tworzywa sztucznego może być nieco wyższy.

Uważa się, że za pomocą pewnych ćwiczeń i narzędzi specjalnych krótkie wędzidełko wydłużył się jak w domu. Opinia ta nie jest w żaden sposób potwierdzone przez lekarzy i lekarzy lub innych badaniach klinicznych. Dlatego w tym momencie działanie obrzezania jest jedynie słuszne dla mężczyzn.

Taka operacja może być wykonana w dowolnym specjalistycznej klinice, a to odbywa się pod znieczuleniem miejscowym. Po operacji, nie ma potrzeby, aby zostawić pacjenta w szpitalu. Lekarze zalecamy dokonywania tylko nacięcie skóry, ponieważ prowadzi do niebezpiecznych dla zdrowia i życia konsekwencje. Będzie bardziej effektivneey i bezpieczniej zrobić normalnej pracy, tym bardziej, że nie jest to takie trudne.

W miejscu, gdzie cięcie jest wykonywane, a następnie. ma uzdę, penis nie jest uszkodzony. Wystarczy umieścić kilka szwów, które będą ostatecznie znikają niezauważone. Większość chirurgów wykonać znieczulenie konwencjonalne leki przeciwbólowe. Leki, które łagodzą ból, otrzymał kilka następnych dni w leczeniu bólu pooperacyjnego w stawach miejscu.

W ciągu tygodnia, przynajmniej człowiek powinien umyć penisa z ciepłą wodą i smarować ranę specjalnym łagodzące i kojące kremu. Cały proces gojenia trwa sześć tygodni, chociaż wielu mężczyzn są aktywne seksualnie po zaledwie trzech tygodni. To wszystko zależy od indywidualnego stanu organizmu.

W oparciu o powyższe, warto zauważyć, że po raz kolejny, gdy człowiek doświadcza dyskomfortu i ból w rejonie wędzidełka podczas stosunku płciowego, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby skonsultować, jeśli trzeba przyciąć uzdę. Zrobić to wcześniej, nie czekając na krótką serią uzdę. W tej kwestii warto zwrócić uwagę na kiedy człowiek jest jeszcze w wieku dojrzewania, w celu uniknięcia przykrych konsekwencji. W młodszym wieku, aby ustalić istnienie problemu jest niemożliwe.