628 Shares 9880 views

A jeśli facet szybko się skończy?

Z reguły relacje mężczyzny i kobiety na początkowym etapie rozwoju przypominają bajkę. Jednak serca miłosne nie zawsze mogą cieszyć się tylko duchową intymnością, prędzej czy później nadejdzie chwila fizycznego współżycia. Wiele dziewcząt zaskakuje sytuacja, gdy facet szybko zaręga. Przecież w tej chwili dama już się zakochała, ale aby kontynuować relacje, a nie przyjemność z seksu, jest prawie niemożliwa.


Eksperci zalecają, aby opóźnić separację i spróbować rozwiązać sytuację. Rzeczywiście, jeśli reszta mężczyzny zachowuje się z godnością i codziennie w życiu kobiety jest prawdziwym urlopem, nie poddawaj się. Pamiętaj, że zawsze łatwiej jest niszczyć, niż budować i można to zrobić w dowolnym momencie. W celu określenia metody rozwiązania problemu należy przede wszystkim zrozumieć przyczyny, które powodują kłopoty. Na przykład prawie zawsze młody facet szybko kończy się ze względu na małe doświadczenie w kontaktach seksualnych. Znacznie rzadziej przyczyną szybkiego wytrysku jest rozwój zapalnej choroby cewki moczowej. W takim przypadku mężczyzna powinien niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, który może przepisać skuteczne leczenie.

Wiele kobiet uważa, że jeśli facet kończy się szybko, partner bardzo go podnieca. Oczywiście takie wnioski zwiększają poczucie własnej wartości, ale przy stałym braku normalnego życia seksualnego, nastrój kobiety staje się zauważalnie zauważalny, a na końcu nawet najmocniejsze pary. Człowiek może przeprowadzić mały test, pomagając zrozumieć, co spowodowało problem. Istnieje wiele sztuczek w celu powstrzymania przedwczesnego wytrysku i przedłużenia stosunku płciowego. Jeśli żaden z nich nie pomoże, a ten facet kończy się szybko, warto rozważyć obecność jakiejkolwiek choroby, więc powinieneś zasięgnąć porady specjalisty. Spośród częstych przyczyn fizjologicznych można zidentyfikować zwiększoną wrażliwość penisa, pogwałcenie tkanką hormonalną, szczególnie ostre, gdy występuje niedobór testosteronu i oczywiście choroba układu krążenia. Nie wykluczaj psychologicznych przyczyn problemu. Na przykład szybki wytrysk może wynikać z przedłużonego stanu depresyjnego, regularnego stresu lub innego urazu psychicznego.

Więc kiedy dziewczyna narzeka: "Mój chłopak szybko kończy to, co robić?", Eksperci zalecają przede wszystkim precyzyjne wskazanie na istnienie takiego problemu dla swojego partnera. Po szczerzej rozmowie powinieneś zaoferować twoją pomoc, wspólne rozwiązanie problemu przyniesie Ci tylko bliżej siebie. Kiedy facet kończy się szybko, musi używać prezerwatyw, gdy ściska penisa, który spowalnia proces wytrysku. Nowoczesni producenci oferują nawet specjalne prezerwatywy pokryte znieczuleniem, czyli substancją, której działanie jest podobne do zamrażania, co również przyczynia się do przedłużenia stosunku płciowego. Powszechnie popularna jest możliwość przerywania stosunku płciowego: po upływie pierwszej fali emocji dziewczyna może spodziewać się rozszerzenia procesu kochania.