716 Shares 4874 views

instrukcja 'Bifiform Baby'

Zdrowa flora jelitowa – jest kluczem do normalnego i prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W swojej formacji szczególną rolę odgrywa bifidobakterii, które dostają się do organizmu dziecka z mlekiem matki.


Jednakże, u dzieci poniżej roku częste zaburzenia przewodu pokarmowego i zaburzeń przewodu pokarmowego, co prowadzi do dysbioza. Jest to bardzo ważny czas, aby rozpocząć przywracanie normalnej mikroflory, tak że później dziecko mogło uniknąć poważnych problemów zdrowotnych.

Istnieje wiele leków, które normalizują jelita sposbny dziecięcego. Wśród nich m.in. „Bifiform dziecka.” Instrukcje muszą być dołączone do każdego opakowania jednostkowego, więc przy zakupie za ten zegarek.

Rozważmy lek „Bifiform dziecka.”

W ramach przygotowania Bifidobacterium BB-12 i grupy Streptococcus thermophilus, TH-4.

Wśród zarobek obejmują średnio-łańcuchowe triglicerydy pochodzące z olejów palmowych i kokosowych, maltodekstryna, dwutlenek krzemu.

Bifidobakterii podgatunek lactis BB-12 i termofilnych paciorkowce TH-4, zawarte w „Bifiform Baby” (użytkownik musi zawierać takie informacje), tradycyjnie stosowany w przemyśle spożywczym, są bezpieczne, o czym świadczy stuletniej historii ich skutecznego zastosowania w produkcji fermentowanych produktów mlecznych i żywność dla niemowląt.

Dostępne fiolki z lekiem, który zawiera 6,9 ml roztworu oleisty ukończenia pipecie, korek fiolki pokrywy, znamienny tym, że proszek 160 jest zamocowany w zestawie, pakowany w worek z folii laminowanej aluminium i karton.

Przygotowanie „Bifiform dziecko” Instrukcja przypomina, biorąc jako aktywnych dodatków do żywności – źródło prebiotyków.

Dzienna dawka dla dorosłych i dla dzieci zawiera bifidobakterii w wysokości 1 * 109 jtk Streptococcus thermophilus – 1 * 108 CFU.

Należy zauważyć, że po 7 ml zawiesiny odpowiada 10 dawkom.

Zaleca się, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czas trwania leczenia – 10 dni, mogą być bardziej długotrwałe stosowanie.

BAA dobrze, że nie reaguje z innymi substancjami.

Nie należy przyjmować „Bifiform Baby” występuje nadwrażliwość na składniki zawarte w kompozycji.

Przed zastosowaniem leku u dzieci wcześniej skonsultować się z pediatrą.

Przedawkowania nie zaobserwowano w praktyce „Bifiform Baby.” Przewodnik zawiera zalecenia dotyczące przechowywania leku, co jest ważne, aby przestrzegać.

Przechowywać suchy lek musi niedostępnym dla dzieci w temperaturze nie wyższej niż 25 ° C, pod warunkiem, że opakowanie nie jest otwarte fabryki. Po otwarciu fiolki przetrzymuje się w temperaturze nie przekraczającej 8 ° C Okres przechowywania nie więcej niż 24 miesięcy. Po otwarciu opakowania nie jest dłuższy niż 14 dniach przechowywania.

Swobodnie sprzedawane za pośrednictwem sieci farmacji lub innych wyspecjalizowanych działów sieci handlowych.

Lek „Bifiform”: Sposób stosowania

Fundusze przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. przygotowanie dorosłych zaleca się odzyskać mikroflorę po użyciu antybiotyku.

Zazwyczaj, lekarz określa 1 dawkę (0,5 g) dziennie w czasie posiłku.

Jak otworzyć butelkę leku:

1) Wstępne mocno korek fiolki przewijania do ruchu wskazówek zegara, aż proszek nie spadnie z osłony do olejowego roztworu zawartego w fiolce.

2) do następnego stosowania każdej fiolki z wytrząsaniem zawiesiny. Być może nie będzie zauważalne w samym oku zawiesiny cząstek.

3) Zdejmij pokrywę i za pomocą pipety dozującej zebrać odpowiednią ilość leków. Znak na samej pipety jest pojedyncza dawka.

Tak więc, jeśli trzeba przywrócić mikroflorę jelitową, bezpiecznie zakupić „Bifiform”. Zastosowanie tego leku jest ułatwione przez pipecie.