652 Shares 3922 views

koagulacja laserowa – to jest wysoce skuteczne leczenie maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta

W miejsce tradycyjnie wykorzystywane w gabinecie lekarskim dzisiaj przyszedł bardziej postępowe, chroniąc metod, których przykłady są laserowo i fal radiowych krzepnięcia. Działanie lecznicze w przypadku ich stosowania jest przez działanie promieniowania laserowego, które jest wysokie stężenie wiązki promieniowania elektromagnetycznego, które może być użyta do kauteryzacji tkanek docelowych w organizmie człowieka.


koagulacja laserowa – to bezkrwawa metoda leczenia żylaków, które dotyka dużej liczby osób. Napromienianie z zastosowaniem strumienia elektromagnetycznego wewnętrznej powierzchni zbiornika, tak zwane Wykrzepiania fotokoagulacja laserowa jest w warunkach ambulatoryjnych. Po operacji pacjent jest w domu, nie potrzeba przestrzegania specjalnego reżimu i niezastosowanie się do zwykłych spraw. Efekt termiczny lasera na ścianie żyły powoduje to spalić i aseptyczne zapalenie, natychmiast po interwencji żylaków Wiedeń zacznie rosnąć.

koagulacji laserowej naczyń krwionośnych – bardzo wysoka skuteczność leczenia i maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta. Wprowadzenie diod produkowanych metodą Dopplera żyły, co powoduje minimalizację uraz po zabiegu nici w takim przypadku nie jest konieczne. W miejscu, gdzie wejście światłowód, przyklejone taśmą medyczną na zużycie noga pończoch uciskowych. Kompresja żyły znacząco przyspiesza koalescencji żylaków.

W ten zabieg laserowy godność nie koniec: koagulacji – jest zdolność do wykonywania operacji bez pojawienia się defektów kosmetycznych, krótszego okresu rekonwalescencji, możliwość zrobić bez znieczulenia i sclerosants, który może powodować reakcje alergiczne. Jako działanie uboczne obserwuje się nieznaczne zmiany barwy skóry w miejscu, w którym pacjent ma Wiedeń, jak nieprzyjemne wrażenie mrowienia i pieczenie spowodowane uszkodzenie komórek nerwowych, wiotka skóra oparzeniu, co może spowodować jej nadwrażliwości.

Zastosuj laseroterapii w okulistyce, ginekologii, może to prowadzić walkę z chorobą naczyniową i defektów kosmetycznych skóry.

Fale radiowe koagulacji jest unikalny, nowoczesny sposób otrzymywania cięcia i koagulacji tkanki. Osiągnięcie preparacyjny oddziaływanie spowodowane energią aktywacji cząsteczkowej uwalniane przez komórki po wystawieniu na działanie promieniowania lasera elektrodą wysokiej częstotliwości. Temperatura elektrody nie zwiększa się, gdyż nie ma bezpośredniego kontaktu z komórkami. Fale radiowe krzepnięcia – całkowite zniesienie bólu podczas operacji, ponieważ minimalizuje uszkodzenia tkanki bezwzględne wyeliminowanie możliwości poparzeń.

Operacja fale radiowe wykorzystywane w leczeniu nowotworów łagodnych wrastanie paznokci, ostatnio coraz częściej stosowane jako alternatywne metody leczenia, jeśli niezbędne wspólne ginekologiczne, takie jak cysty, erozji, erozji, itp ektropium.