112 Shares 2559 views

Folk wykrztuśny kaszel

Kaszel i świszczący oddech objawy wielu chorób wirusowych. W dawnych czasach, opieki medycznej zostały dostarczone przez uzdrowicieli i zielarzy. Tradycyjne receptury, stosowane od wieków, przynosząc wymierne ulgę w leczeniu pacjentów i teraz. Jeśli jest to niemożliwe, aby wziąć leki lub zwiększenia ich pożądanego efektu, możliwe jest użycie popularne wykrztuśne kaszel.


Zapalenie oskrzeli z powstawaniem dużych ilości plwociny występuje nie tylko w chorobach wirusowych, ale może również być skutkiem reakcji alergicznej się przewlekły. W tym przypadku, po prostu nie może się obejść bez przyjmowania różnych leków zdolnych do zmniejszenia efektu wykrztuśny kaszel, który jest wystarczająco silny. Procedury terapeutyczne dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzeli, zawsze na celu nie tylko eliminację patogenu i zatrzymać proces zapalny, ale również aktywnie usuwania zgromadzonych śluzu w oskrzelach.

Wykrztuśny kaszel – jest niezbędnym narzędziem w leczeniu, co pozwala ułatwić stan pacjenta. Istnieje szeroka gama środków ludowej, których stosowanie pomoże zarówno dorosłych jak i dzieci. W leczeniu dzieci powinny brać wywar z banana, która zapewni nie tylko efekt zbawienny, ale będzie również pyszna uczta. I ten aspekt jest ważny.

Aby przygotować banany wykrztuśnych kaszel potrzeba pięćdziesiąt gramów cukru dwieście pięćdziesiąt gramów wody i dwa banany. Wymieszać cukier i wodę, zagotować. W mieszalniku mielenia banany, aż stanie papkowate i połączyć je z syropu. Dobrze wymieszać, ostudzić do temperatury pokojowej i dać jeść dziecko łyżka ciepłe środków. To doskonale przynosi flegma, kaszel i zmiękcza dziecko może spać spokojnie.

Doskonałe wykrztuśne w suchym kaszlem – jest wziewnie przy zastosowaniu sody i olejów lub Nalewki eukaliptus. Pomagają łagodzić suchy kaszel, częściowo zmniejszyć podrażnienie błony śluzowej gardła i uczynić oddychanie łatwiejsze. Inhalacje powinna wynosić co najmniej 2 razy dziennie. Procedura powinna być przed snem. Dziecko z przyjemnością ukryte pod ręcznikiem podczas inhalacji. Ale jeśli masz problemy związane z zamkniętej przestrzeni, może być stosowany do tej procedury, łazienkę z zamkniętej drzwi lub prysznicem, tymczasowo przekształcając go w pomieszczeniu do inhalacji.

Dla dorosłych pacjentów najlepszy popularny wykrztuśny kaszel – zwykły sody oczyszczonej. Biorąc pół łyżeczki sody w szklance mleka ciepłych, inhalacje lub płukać gardło sody oczyszczonej, można pomóc zatrzymać zapalenie i wysiłki wyjściu flegmy z oskrzeli.

Unikalne właściwości sody może być stosowany w leczeniu zapalenia oskrzeli w czasie ciąży. Wpływ wielu leków w takiej chwili jest zabronione. I większość ziół wziąć przeciwwskazane ze względu na ryzyko poronienia.

W każdym wieku jest to niezbędne do korzystania z dużej ilości wody podczas przyjmowania leków mających na celu upłynnienia i usuwania śluzu z organizmu. Z brakiem konsystencję plwociny staje się dostatecznie gęsta i lepka, co znacznie komplikuje proces odkrztuszanie.

W obecności przewlekłego zapalenia oskrzeli w stanie wejść w codziennej diecie pokarmów takich jak miód i rzodkiewki. Można ich używać osobno lub dokonać słodkie mieszanki. Sałatka z rzodkiewki i marchewki i olejem roślinnym pomoże pozbyć się z atakami kaszlu. Wydłużony spożycie będzie pozbyć się tej choroby na zawsze.

Należy pamiętać, że każdy kaszel wykrztuśny na składnikach roślinnych mają krótką ekspozycję, co prowadzi do jego częstego stosowania. Ale podawanie leków potrzebne w małych dawkach, lub może powodować wymioty i nudności.