745 Shares 6198 views

„Geptral”: instrukcje użytkowania i krótki opis

„Geptral” jest jednym z leków, które tworzą grupę wątroby. Preparaty z tej grupy jest zwiększona i poprawiona wątroby właściwości ochronne, więc są one często stosowane do leczenia różnych chorób tego narządu. Jeśli chodzi o lek „Geptral” instrukcją obsługi wskazuje, że jest to możliwe do leczenia następujących chorób: marskość wątroby, zapalenie dróg żółciowych, przewlekłe zapalenie wątroby, przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego, wewnątrzwątrobowych cholestazy, stłuszczenie wątroby, encefalopatii, zespół odstawienia. Ponadto, lek ten może pomóc przezwyciężyć depresję, jak Ma działanie antydepresyjne. I jest skuteczna do leczenia toksyczności wątroby, występujące z powodu alkoholu, leki przeciwwirusowe, antybiotyki, środki antykoncepcyjne, przeciwnowotworowe lub leki przeciw-TB.


Jednakże istnieją przeciwwskazania do przyjmowania leku „Geptral”. Instrukcje do stosowania w leczeniu ich laktacji i ciąży (zwłaszcza 1 i 2 trymestrze) nadwrażliwości. Środki ostrożności powinny mieć również zastosowanie do przyjmowania leku u dzieci. Nadanie „Geptral” dzieci potrzebują tylko wtedy, gdy jest to absolutnie niezbędne pod stałym nadzorem lekarza. Również nie zaleca się go przed pójściem spać w nocy.

„Geptral” – wielofunkcyjny leki, które są stałe właściwości: regeneracji odtruwające, przeciwutleniacz, neuroochronne, przeciwdepresyjne, holekineticheskoe, holeriticheskoe. Tak więc, lek ten ma szerokie spektrum działania. Promuje wytwarzanie i przepływ żółci, pobudza wewnątrzkomórkowe układy transportu i zwiększa płynność błon hepatocytów, co powoduje szybsze przenikanie kwasów żółciowych w dróg żółciowych hepatocytów. Po otrzymaniu „Heptral” normalną ruchliwość dróg żółciowych, o ile przepływ fizjologiczna żółci w pęcherzyku żółciowym, a następnie w 12-dwunastnicy. To poprawia trawienie, żółć nie stagnacji w komórkach wątroby, i powrót do normalnego biochemii krwi.

Jeśli jesteś zainteresowany leku „Geptral” instrukcje użytkowania szczegółowo opisać swoją substancję czynną – ademetionine. Biologicznie aktywny związek jest całkowicie równoważny ademetionine istniejące w ciele człowieka. Dlatego „Geptral” w pełni zrekompensować ademetionina niedoboru w organizmie nadrobić niezbędną ilość i normalizuje i poprawić ademetionina produkcji w wątrobie i mózgu.

Dostępne „Geptral” w postaci tabletek i proszku do iniekcji. W związku z tym metody stosowania, w środku, domięśniowo i dożylnie. Do stosowania w medycynie, jako roztwór do wstrzykiwania muszą być zmieszane z proszkiem dołączonym do niej rozpuszczalnik. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić kolor proszku. Jeśli kolor jest biały, po czym proszek jest odpowiednia do iniekcji. Przy zakupie tabletu „Geptral” w instrukcji widać, że konieczne jest, aby brać je na 1 tabletkę 3 lub 4 razy dziennie. Wokół przez 3,5 tygodnie, lek traktowany „Geptral”. Instrukcje użytkowania zaleca taki właśnie przebieg leczenia, ale to nie znaczy, że może być przeprowadzone bez udziału lekarza. Wakacje „Heptral” aptek powinny być wykonywane tylko na receptę, więc leczenie powinno być prowadzone tylko pod nadzorem i kontrolą specjalisty.

Sporadycznie mogą wystąpić skutki uboczne u tych, którzy zastrzyk lub wykonuje „Geptral” pigułki. Instrukcje użytkowania wśród najczęstszych skutków ubocznych przydziela nudności, wymioty, zgaga, bóle brzucha lub obrzęk, reakcje alergiczne. Rzadziej może być niestrawność lub ból w nadbrzuszu.