644 Shares 8205 views

Modne ubrania: spodnie z zapachem

W tym sezonie, wściekłość naturalne kolory – pastelowe, blade. Ponadto, popularność najbardziej doświadczonych niebieski, czerwony i czarny. Za wydruków mody, korzystnie kobiece. Aby z powodzeniem wprowadzić do swojej garderoby z spodnie zapach, konieczne jest, aby zastanowić się, jak i co do ich zużycia, a dopiero potem nabyć coś nowego. Wtedy sprawa będzie nie tylko powszechnie stosowane, ale także stać się źródłem dobrego samopoczucia.

Moda rządzi światem

Spodnie dla kobiet 2017 – nie tylko eleganckie modele, klasyczne sylwetki i spokojnych odcieniach, ale także pomysły na oficjalnych spotkaniach. Ten rok jest szczególnie popytu:

 • skrócony;
 • śnieżnobiały;
 • spodnie.

Są one szczególnie dobre, jeśli je połączyć z:

 • Kurtka welur;
 • bluzka z dużymi przyciskami;
 • sandały lekkie;
 • buty na wysokim obcasie.

Ale biżuteria jest opcjonalny, ponieważ zamiast nich – elementy geometryczne ubrania, które przyciągają uwagę innych. Pamiętaj: obfitość dużej części tworzy dysharmonię i uczucie jakby kobieta jest ubrana „jak papugi.”

Będąc w centrum

Spodnie z zapachem są idealne dama, przyzwyczajony zebrać obfite żniwo podziwu spojrzenia. Oto elementy, które prowadzą do sukcesu są:

 • różowy paleta;
 • rozłożony płaszcz;
 • blado góry;
 • Nogi nogawki proste;
 • dyskretny zapach, nie narusza proporcjonalność figury;
 • złote buty z klinów;
 • Jeśli pięta ma niski geometrycznych.

Od akcesoria do serwisu będzie duże zegarki, można ozdobić dłonie z bransoletki.

A jeśli idziesz ze znajomymi?

Spodnie się przydać z zapachem i wybór ubrań dla intymnych spotkań. W tym przypadku, miejsce zostanie skrócony modelu wolnego cięcie. Aby podkreślić frywolność stylu, można wybrać ścisłego top, takich jak biura bluzki. Ale bezpiecznie nosić buty sportowe, komfortowe, jasne kolory. Można sobie pozwolić żywe wydruki, takie jak kwiaty. Istotne jest to, że po całym dniu prawie nie ma potrzeby, aby zmienić ubranie przed spacerem, a to oszczędza czas.

zwrócenie uwagi

Przyciągają poglądy innych, ale nie powinna być traktowana kobieta może być bez smaku, aby użyć stylu sportowym. Tu przyjść na ratunek przycięte spodnie z zapachem, ozdobione po bokach lub smugi piorunów. Top można nosić obcisły top. Ale buty na wysokich obcasach dodawania obrazu pozwoli poczuć się jak dama, aby zakwestionować świat wokół nich. Jest to nie tylko odważny wizerunek, ale również doskonały dla stron, w tym zamkniętym łukiem. Nie martw się, ubioru, można przejść bez żadnych problemów.

Na szerokich modeli

Należy zwrócić uwagę na kolekcjach mody: różnorodność spodni damskich 2017 zostały przedstawione w najśmielszych odcieni i stylów, a wśród nich „culottes”, „mullet”, model „zawijanie” przyciąga najwięcej uwagi.

Projektanci z jednego roku produkować więcej i bardziej spektakularny model z szerokimi spodniami. To pochodził ze wschodniej haremy, takich produktów teraz popyt na całym świecie, w tym w kręgach daleko od religii i Wschodu. W tym sezonie, królowie trendu – spodnie z zapachem cefal. Są eleganckie i wygodne, praktyczne i nadaje się do każdej figury.

Co możemy dać te trendy w modzie? spodnie damskie stały się bardziej atrakcyjne, jak podkreślić piękno swoich właścicieli. Wizualnie one wygładzić różne niedociągnięcia. Ponadto, można spokojnie wybrać te produkty dla stylu biurowym.

Opcje modne doskonale łączą się z bluzki koronką i czarną kurtkę ścisłym. Można wybrać spodnie z zapachem, aby utworzyć obraz z bolero i okucia górze, golf lub sweter. Jednakże, o ile to możliwe, spróbuj zawęzić obszar powyżej pasa. Ale buty mogą podjąć każdą markę, w tym wysokich obcasach lub wyrobów płaskich butach. Uzupełniają kształt worka może być przestronne lub małe sprzęgło.

o niuanse

Jak wiecie, całkowicie nieprzewidywalna bestia – moda kobiet. Spodnie, popularne w tym sezonie, dopuszczalne jest łączenie nawet z tych rzeczy, z których zdawały całkowicie absurdalny kilka lat temu. Projektanci polecam zwrócić uwagę na:

 • Koszulki;
 • obcisłe koszulki;
 • ozdoby etniczne;
 • sandały.

Kolejny cienki punkt: produkt jest szerszy, bardziej lekka tkanina powinna być używana do szycia. W przeciwnym razie sprawa będzie brzydki kłamstwo. Ale większość, ale wykonane z najlżejszych materiałów, zostanie ona nanoszone i pięknie dopasowanie kształtu, upiększania kobietę płynny i mieniące się fałdy. Na szczycie popularności modelu z materiału dwuwarstwowego, gdy dolna część jest wykonana z materiału nieprzezroczystego i górną – musujące przezroczystego szyfonu.

Jak nosić

Oczywiście, każda fashionistka zastanawiasz co nosić ze spodniami z zapachem wyglądać najlepiej. Zaletą tego modelu jest to, że nacisk przesunął się z wadami postać z atrakcyjnymi liniami. Pięknie podświetlone talii, ukryte nadwyżki na biodrach. Ale jeśli postać kobiety jest bardzo cienki, szczupły, chudy, taki produkt będzie optycznie dodać objętości, gdzie jest ono potrzebne, aby pani wyglądała apetycznie.

Najlepiej jest wybrać model z zapachem tych, których rodzaj kształt – trójkąt. Ze względu na drapowania będą wyglądać proporcjonalne. Jednakże, z rysami twarzy „odwróconego trójkąta” występuje przycinania szerokich ramionach biodra, co również przyczynia się do przedstawienia linię ciała jest korzystne.

Należy zwrócić uwagę na modelach z obniżoną talią. Te spodnie z zapachem pomaga ukrywanie wad talii, nawet jeśli znacznie brzuch wystaje. Doskonale nadaje się model rysów twarzy „prostokąta”.

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na piękne, przeszkolony cieląt wybrać skróconą wersję spodni. Ale pomóc ukryć nogi spodnie długość klasyczną. Aby wizualnie wyglądają wyższy, postawić na produkty o długich spodniach i butach na wysokim obcasie.