633 Shares 6034 views

Modne style futer 2014

Ciąg dalszy popularność wśród kobiet w każdym wieku cieszył się futro. Od czasów starożytnych, kurtki damskiej w szafie były symbolem luksusu. Jest to wspaniała rzecz, nie tylko ogrzewa kochankę w najcięższych mrozów, ale także pokazuje jego wysoki status społeczny.

Na sezon zimowy modnego płaszcza – jest to bardzo ważny atrybut pięknej i stylowej kobiety. Nowoczesne projektanci rocznie zachęcając kupujących nowe kolekcje odzieży. Jego fani mają także futro faux, ale futro, szyte z naturalnych skór, są bardziej popytu ze względu na lepszy wygląd i lepszej jakości.

długość uniwersalny

Modne style futer 2014 połączyć praktyczność i luksus. Płynący do modelu podłogowym, zazwyczaj postrzegane na wybiegach jest bardzo trudne. W rozwoju nowych kolekcjach projektanci skupili się na ciekawą stylistycznej rozwiązania z naciskiem na maksymalny komfort. Modne style futer 2014 mają długość, która rozciąga się tylko do kolan.

Bardzo popularne i płaszcze. Długość modeli tych produktów może obejmować biodra lub dotrzeć do talii.

mieszanie stylów

Style kolekcji futer w 2014 roku są dość zróżnicowane. W związku z tym łatwo zdefiniować w doborze takich rzeczy nawet najbardziej wymagających kobietą.

Przy opracowywaniu modeli, projektanci wolą korzystać z różnych futra, ale główną zaletą jest podane do norki, bobry i owiec. W 2014 roku, to bez wątpienia, najbardziej modne.

Stworzenie nowoczesnych kolekcjach mają własne innowacje. Style futer, które są na szczycie trendów mody, przeznaczonych do gry kontrast różnych rodzajów sierści. Te produkty są odpowiednie dla tych dziewcząt, które wolą mieć w swojej szafie niezwykłe rzeczy. Mieszanina stylów, która jest dostarczana przez projektantów, pomógł poprawić wygląd tępych modeli luksusowe futra norek lub lisa. Na sobie płaszcz futra dziewczynka w każdej sytuacji będzie wyglądać stylowo i pewny siebie. Jednocześnie łatwe i przyjemne futerko zapewni jej komfort.

nietypowe cięcia

Kobiety, które wolą szokującą rzeczą, bardzo szczęśliwy. W kolekcjach projektantów w 2014 roku koncentrowała się głównie na płci mającego ekstrawagancki gust. Dlatego nie bójmy się wydawać zbyt ekscentryczny, pokazując w futrze ze stójką.

Projektanci w nowej kolekcji oferuje różnorodne style. Jednak style futer, o długości nieco powyżej kolana, idealny dla tych, którzy nie chcą odejść od klasyki. Takie produkty doskonale podkreślają kobiecość jego właściciela.
Prawdziwy hit w przyszłym sezonie zapowiada się style futer, które oferuje szeroki pas ozdobiony.

Kolory i nadruki

Moda płaszcz w 2014 roku przedstawiła szeroką gamę kolorów i odcieni. Tak więc, wybór tematu dla swoich pań szafę muszą polegać wyłącznie na własnych upodobań.

Dla miłośników klasycznych projektanci oferują stonowane kolory. Klient może zakupić tradycyjne style futer wahają – czarny, biały lub brązowy.

Istnieje możliwość wyboru i miłośnicy ekstrawaganckich strojów. Nowe kolekcje można znaleźć futro trujący różowy, żółty i niebieski.

Interesującym rozwiązaniem byłoby butelka zwierzęcej nadrukami – zebra lub lamparta. Wybór futro z zygzaków, paski lub komórka, można również uzyskać modne rzeczy.

Style bez łączników

Przy wyborze futro powinni mieć świadomość, że może to być noszone nie tylko w zimie. Pozwoli to na rozgrzanie się w chłodnej jesiennej pogody i zachowaj nas od zimnego wiatru i deszczu. Najmodniejsze style zamiast łączników warunkiem piękny pas, który jest przeznaczony do podkreślają smukłą figurę. Ten płaszcz bez wątpienia idealne przedmiotem szafy jesienią. Dla futra nie martw się. Jego impregnowane specjalnej mieszanki do odpychają wodę.

Płaszcze z norek

Wysoki popyt i doskonałe właściwości estetyczne przez cały czas różnych elementów, szyte z norek. Dziś projektanci oferują wiele modeli tych produktów poszukiwanych.

Jakie są style płaszcze norek? Projektanci oferują klasyczne modele. Ten płaszcz prostego cięcia, o średniej długości lub na podłogę. Stworzone style, lekko spalony dno. Powłoki te będą zawsze na wysokości trendami mody. I nic dziwnego, bo ta sprawa będzie zdobić pani w każdym wieku. Oferuje on projektantom i krótki płaszcz trapezoidalny kształt. Styl nazywany jest „motyl”. Rękawy płaszcz ozdobione ażurowym wzorem ciekawy.
Publiczność oferowane Stubby darmowy model, który zapewnia stójką lub kaptur. Dolne rękawy i te płaszcze szyte są fale. Ten styl nazywa się „meduza”.

Proponujemy model „Kleopatrze” dla miłośników luksusowych produktów. Ten królewski płaszcz nazwa była spowodowana ścielenia kołnierz z nietypowych kształtach. Umieszczono w nim rozciągająca się od pasa do spodzie specjalnego pasa, który pozwala na zmianę sylwetkę.

Astrachań futra

Wyroby z karakulcha bardzo wygodny i praktyczny. W tym wielkim osiągnięciem projektantów, którzy nie oszczędził Astrachań futra.

Style tych praktycznych i stosunkowo tani futra może różnić się skrawanie. W przeciwnym razie, to się nazywa rozpuszczenia. Model ten jest szczególnie istotne dla kobiet w ciąży. Są style i surowe formy. Takie płaszcze umożliwić jego kochanką patrzeć nie tylko stylowy, ale również ciało stałe.

Najnowsze kolekcje projektantów oferowane ekstrawagancki model. Są to kawałki, które Astrachań futra ozdobione szerokim pasem ze skóry naturalnej, z jasnymi metalowe guziki i zatrzaski.