343 Shares 5740 views

Akrylowe farby do tkanin

Dzisiaj, malowanie na tkaninie zyskała ogromną popularność. To jest tak wspaniale mieć w szatni jest nie tylko ekskluzywne przedmioty i ubrania, z których produkcja zainwestowali tyle ciepła i miłości!

Farby akrylowe do tkanin pozwalają profesjonalnie realizować ciekawe i kreatywne pomysły. To jest tak interesujący tworzyć rzeczy, które mogą być później z dumą pokazać przyjaciół i znajomych! Często o wiele bardziej wygodne, aby dostać farb akrylowych na tkaninie nie w oderwaniu, ale je kupić zestaw. Zazwyczaj w tych polach są podstawowe kolory potrzebne do malowania. Nie wolno było mieszać specjalnego panelu do osiągnięcia pożądanych odcieni w pracy.

Zestaw kolorów może zawierać dodatkowe materiały, które są używane do malowania, aw niektórych przypadkach i gotowych produktów ze specjalnym wzornika że przybysze mogli przejawiać się w pracach. Wybierając farby akrylowe do tkanin, należy zbadać opakowanie ostrożnie. Musimy spojrzeć na strukturę tkaniny zaprojektowane farby, jaki rodzaj pracy mogą wykonywać.

Naturalnie, białe płótno jest najlepsze płótna opcja dla kreatywności, ponieważ kolor tkaniny może być łatwo przedstawić wszystko, co dusza zapragnie. Farby do lekkiego materiału bardziej przejrzyste i mają dobrą plastyczność. Z nich możliwe jest tworzenie zarówno oryginalne szkice akwarelowe i moda abstrakcyjnych obiektów. Jednak czasami ciemnym tle wygląda całkiem korzystne. Jasne kolory na ciemnym tle bardziej widoczne, a do wszelkiego rodzaju „wad” taki materiał jest bardziej tolerancyjny. Dlatego początkujących, którzy dopiero zaczynają uczyć się podstaw malowania na tkaninie, zaleca się, aby pracować z takiego materiału kolorach.

Farby do ciemnych tkanin mają wysoki stopień nieprzezroczystości. Oni nie rozprzestrzenił i charakteryzują się gęstą strukturą. Nasycone kolory, które doskonale widoczne na takich tkanin, umożliwiają tworzenie ekskluzywnych rzeczy, które można nie tylko zrobić dla siebie, ale dać do przyjaciół i znajomych.

Poprzez malowanie na akrylowe tkaniny farby można łatwo dokonać szafa z ekskluzywny i oryginalny. Zacznij trening jest możliwy z kilku małych drobiazgów, na przykład, Panama. Do pracy potrzebne farby akrylowe do tkanin, zaprojektowane do przetwarzania wszystkich rodzajów tkanin. Ta może być stosowana przez cienką pędzlem albo aerograf. Przybysze lepiej zdecydować się pędzlem, jako technikę rysunku tkanki przez ostatni mistrzowsku własnością tylko przez profesjonalnych artystów.

Ponadto wymagana jest farbą akrylową do tkanin, powinny być zarezerwowane przez utrwalacza, które jednak często są sprzedawane wraz z nim uwzględnione. Proste rysunki można również zastosować do tkaniny przy użyciu specjalnych znaczników akrylowych.

Przed rozpoczęciem pracy należy wykonać szkic ze zwykłego papieru do kopiowania lub ołówka. Powłoki liczba powinna być stosowane, zaczynając jaśniejsze odcienie, dodając ciemne. Aby jakościowo farby obszar wewnątrz zarysu obrazu, zaleca się stosowanie grubszej pędzel, pozwoli to więcej pracy, aby przyspieszyć ten proces. Akrylowe farby do tkanin znamienny tym, że suchy wystarczająco szybko, dlatego aby granica między kolorami były mniej zauważalne, nie ociągać się. Kolory farb trzeba dokładnie i szybko, jedynym sposobem, aby osiągnąć pożądany efekt.

Oprócz tradycyjnego malarstwa na tkaninie, istnieje inna technika – za pomocą szablonu. Zanim zaczniesz, to mocno osadzony na tkaninie, a przy stosowaniu farb są tłoczone pędzla lub gąbki pianki regularne małe rozmiary. Delikatnie przetrzyj zanurzone w farbie, a następnie ostrożnie obsługiwać wszystkie szczeliny. Usuń szablon szmatką tylko po całkowitym zakończeniu prac. Figura spowodowane akrylowe schnie około 12-15 godzin. Po wysuszeniu jest zamocowany od wewnątrz, to prasowanie wstępne żelaza. Odbywa się to w celu rozpoczęcia fundament znajdujący ciepła efektywnie. Po takiej obróbce cieplnej wzoru na tkaniny staje się trwały.

Przemyć tkaninę lub odzież z zastosowanych obrazów akrylowych najlepszych rąk, bez zastosowania automatu, temperatura wody płuczącej nie powinna przekraczać 40 ° C. Zastosowanie wybielacz nie jest zalecane.