433 Shares 1864 views

Podziałka w przedszkolu: organizacja i planowanie. Przygotowanie do studiów w przedszkolu

Reasumując, zakończenie pierwszego etapu socjalizacji dzieci – to jest podziałka w przedszkolu. Organizacja i planowanie święto potrzebne do udanej imprezy. Dekoracje, prezenty, słodki stół – wszystko zapamiętać i dokładnie przygotować? Jak zrobić pyszne i niezapomniane wakacje dla dzieci i rodziców?

Podziałka w ogrodzie: jak zorganizować?

Obchody Graduation w przedszkolu pozostawia wiele radosnych i wzruszających chwil. Ta czynność wymaga właściwej organizacji i przygotowania. Nie powinniśmy zapominać, że głównym celem festiwalu – sprawiać przyjemność dzieciom.

Wyczerpując wiertła podczas przygotowywania przypadku może prowadzić do zmęczenia emocjonalnego dziecka. Nie jest konieczne, aby rodziły dzieci długich prób. Humorze podczas przygotowań do imprezy, dostępność materiału (wiersze, skecze, tańce, piosenki) przyczyni się do wygodnego stanu dorosłych i dzieci.

Ciekawy scenariusz, konkursy, prezenty uczyni fascynujący i niezapomniany bal w przedszkolu. organizacja i Impreza w pełni planuje położyć na pracowników placówek przedszkolnych i rodziców z grupy przygotowawczej. Najlepszym rozwiązaniem dla przygotowań do wypoczynku – aby utworzyć grupę inicjatywa, która zajmie się projektowaniem, prezenty i zakup kwiatów, rozwój scenariusza, zapraszając animatorów.

na koszty ukończenia przedszkola Zakłada ona częściowo. Ta dekoracja sali, grupy, dyplomów i medali dla dzieci Ciasta na słodkim stole, przygotowanie oficjalnej części imprezy. Wszystkie sprawy finansowe są przedmiotem dyskusji z nauczycielami i administracją instytucji przedszkolnych, a następnie przedkładane spotkania rodzic-nauczyciel.

dekoracja wakacje

Za rejestrację grupy odpowiednich produktów z papieru falistego i kolorowym. Pomponami i wstążki mogą dekoracji zasłony i ścian. Kolorowe girlandy wiszą nad sufitem. Wycięte z papierowych kwiatów, gołębie będzie dobrze wyglądają w oknach. Kwiaty i balony doda wyrafinowania wakacje.

Na stoły i krzesła można zamówić lub uszyć peleryny Stand-up – będą one przekształcić grupę. Odbywa się to przy bankiet odbędzie się w ogrodzie.

Przygotowanie do studiów w przedszkolu Zaczyna się miesiąc lub dwa przed imprezą. Zamówienia prezenty wymagają szczególnej uwagi. Jeżeli konstrukcja hali używane balony helowe, należy dopilnować, aby zostały one podjęte do przedszkola w dniu święta.

Nadmuchiwane kwiaty, wieńce, figury – pomysłów zawsze można znaleźć w firmie, która sprzedaje hel. Ponieważ jest to umowa na dostawę, omawiane są elementy wystroju.

Również w pokoju można powiesić girlandy i serpentyny ze słowami: „Żegnaj przedszkole” Sprawdź spektakularny tło sceny z tkaniny, kwiaty, balony, pomponami.

Film i fotografia

Na ukończeniu przedszkola należy zwrócić się do operatora zdjęć i wideo. Nie należy polegać na migawek tak ważnym dniu. Najczęściej operator kilka dni zaczyna się zrobić film o codziennym życiu dzieci w ogrodzie. Czasami rodzice zapytać, że od początku roku szkolnego kamerzysta zapisane różne wydarzenia w życiu grupy przygotowawczej.

Po ukończeniu uroczystości operatora sprawia, kolaż zdjęć i edycji wideo. Okazuje się film o życiu dzieci w przedszkolu.

skrypt

Wiersze, pożegnalna piosenka, dzieci uczą się tańca strona podziałka w przedszkolu. Skrypt opracowany w najdrobniejszych szczegółach. składa się z 4 części.

W pierwszej części. Triumfalny wjazd dzieci do sali, czytając wiersze, śpiewając piosenki, tańczyć.

Druga część. Kostiumach wydajność – synteza Opowieści z pokojów dziecinnych, scen prezentujących znaki dla dorosłych, zabawy konkursy dla dzieci i ich rodziców.

Trzecia część. Stanowi on złotej proporcji, kulminacja festiwalu – najbardziej wzruszających i smutnych chwil. Dzieci czytać wiersze podziękowania dla personelu przedszkola, należy wykonać piosenkę pożegnalną, końcowy taniec.

Czwarta część. Podziałka, prezenty dla dzieci. Przecinanie administracji przedszkola mowy. Mowa rodzice dawanie prezentów dla pracowników placówek przedszkolnych.

Dobrą tradycją było mowy u dzieci Graduation (I lub II grupa młodsza). Pochodzą one do wniosku, 1 wakacje, czytać poezji, tańca lub śpiewu. W końcu są one podane słodkie traktuje nauczycieli grupy przygotowawczej.

Po oficjalnej uroczystości dzieci i rodzice są zaproszeni na uroczysty bankiet. Rodzice proszeni są o rozważenie, czy to będzie w przedszkolu czy też zamówić salę bankietową w kawiarni.

zaproszeni animatorzy

Jest kompletna bez wizyty PROM animatorów w przedszkolu. Organizacja święta powinny rozważyć dzieci zmęczenie. Dlatego animatorzy są zwykle zapraszani przez pewien czas po oficjalnej uroczystości. Rodzice mogą zostawić bufetu lub cieszyć się jego przygotowanie – dzieci zabawy z animatorami w hali.

Po gry, konkursy Artyści zapraszają dzieci i rodziców na rozpoczęcie balonów helem. Ten niuans jest omawiana osobno z animatorami. Chłopaki podjąć jedną piłkę i wychodzą na ulicę. Pomyśl życzenie i uruchomić swoje balony w niebo. Po tym, dzieci są proszone o słodkim stole.

Dyplomy i prezenty dla dzieci

Głowa nauczyciele i przedstawione dyplomy i upominki przedszkolaków na bal w przedszkolu. Organizacja i planowanie urlopu należy wziąć pod uwagę, że dyplomy są przyznawane za osiągnięcia żadnego konkretnego dziecka w danej dziedzinie.

Prezenty dla absolwentów – to kaczki, albumy, markery, farby, zeszyty, kreatywnych zestawów, skrzynkach, organizatorów, interaktywnych plakatów. Wszystko, co może być przydatne w szkole, dzieci zwykle zaprezentuje na uroczystości ukończenia szkoły.

Oprócz dyplomów i upominków, często przyznano pamiątkowe medale, puchary i proporczyki. Można wymyślić humorystycznych nominacji do nagród. Pod koniec wakacji dzieci znudzi. Dlatego część przyznaniu to lepiej nie zwlekać.

mowy akceptacja

mowy akceptacja rodzic jest przygotowana z wyprzedzeniem. Można ją ćwiczyć w hali. akompaniament doda wyrazistości do odpowiedzi, rodziców.

Naturalne emocje nie powinny kolidować z wyraźną dykcją. mowy akceptacja słuchać lepiej jeśli jest krótki, dynamiczny, komiczny. Po jej daryatsya prezenty pracowników przedszkola.

Prezenty dla pracowników

Podziałka w przedszkolu (w planie organizacyjnym) opracowany z uwzględnieniem pracowników prezentów. Rodzice powinni pomyśleć o nauczycieli prezentami. Może to być bony, biżuteria, sprzęt gospodarstwa domowego, pościel.

Prezent dla przedszkola lub przekazany do głowy przedstawiciela administracji placówek przedszkolnych. Drukarki lub telefon, komputer lub telewizor, dywan lub ścienne panele, zabawki i zasłony – uruchomiliśmy takie wykonywane są w gestii rodziców. W niektórych przypadkach możliwe jest ograniczenie osobisty prezent głowy.

Pracownicy przedszkola (nauczyciel, asystent nauczyciela, praczka, kucharka, pielęgniarka) daryatsya symboliczne prezenty. Ta herbata lub zestawy kosmetyczne, kwiaty, słodycze, małe dywaniki.

Wszystkie prezenty są przedstawiane podczas oficjalnych uroczystości, kiedy mówisz podziękowania mowy. Jeśli wychowawcy przyjmuje dary osobiste, które są lepiej nie pokazywać resztę personelu, mogą być obecni przy bufecie.

uroczysty posiłek

Świąteczny stół sugeruje wylot w przedszkola. Organizacja i planowanie to rozwiązane przez rodziców. Najczęstszym rozwiązaniem – po wakacjach wrócić do grupy i nie jest pokryta w formie szwedzkiego stołu.

Inna opcja – aby obejść na piknik. Grając na zewnątrz, komunikacja rodzic – wszystko jest sposobstvat przyjemnym otoczeniu. Ale roztocza, owady mogą zniszczyć najbardziej zadowoloną nastrój.

Można zamówić salę bankietową w kawiarni. , Rejestracja powinien omówić z góry menu. Animatorzy dla dzieci lepiej jest zaprosić w kawiarni. Podczas gdy rodzice komunikować, dzieci będą zaangażowani w grach i konkursach. Magowie, bańki mydlane pokazać, klaunów – to wszystko zależy od możliwości finansowych rodziców.

sukienki prom na wakacje

Chłopcy mogą ograniczać suit – spodnie, koszula, krawat, kamizelkę. Kurtka jest problemem podczas gry na świeżym powietrzu. Lepiej jest umieścić na początku wakacji, a następnie wycofać.

Dziewczyny postanowił ugotować suknie balowej. Zaproś fryzjera do wykonywania skomplikowanych fryzur. Należy pamiętać, że dziecko będzie chodzić w stroju większość dnia. Dlatego, buty, łączniki muszą być wygodne. Akcesoria (torby, wachlarze, rękawiczki, boa, czapki) najlepiej pozostawić do nieformalnej części. Dzieci są roztargniony, gdy strój jest coś, zrazy, upadki, zapobiega. Sukienka nie może utrudniać ruch.

Wskazówki dotyczące przygotowania imprezy

  • Grupa urządzić wieczór uspokoić święto robić inne rzeczy.
  • Rozpowszechniać obowiązki rodziców – którzy są zaangażowani w biurku który przedstawia jeden projekt.
  • Advance odebrać strój dziecka, sprawdź to na wygodne w domu.
  • Mowa i prezentacja prezentów na próby z góry, więc nie było zaczepy podczas wakacji.
  • Przygotuj stół lub zamówić kawiarnię wcześniej, dyskutować menu ze wszystkimi rodzicami (wziąć pod uwagę możliwe reakcje alergiczne u dzieci w żywności).
  • Alumni siedzenie przy stole, biorąc pod uwagę ich upodobania i preferencje.
  • Podczas nieformalnego części nie zapomnieć o bezpieczeństwo dzieci.