633 Shares 1452 views

Choroby żołądka po operacji

Żołądek – wydrążony mięsień, który jest jednym z najważniejszych narządów układu pokarmowego. Leży między dwunastnicy i przełyku, wykonując funkcję mieszania żywności i jej częściowe trawienie. Choroby żołądka zaburzenia związanego z jego podstawowych funkcji, co prowadzi do szeregu bolesnych objawów – zgaga, zmianę smaku, zwiększone pragnienie, zaparcia, luźne stolce, nudności, odbijanie, wymioty i bolesnych doznań. Każda z tych cech jest to sygnał, że choroby ciała.

Najczęstszymi chorobami żołądka dotyczy ostrego i przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka, zapalenie dwunastnicy, wrzód, erozję i raka. Każda choroba jest zawsze jakiś powód. W przypadku zaburzeń czynności przewodu pokarmowego, może być poprzedzona niewłaściwej diety, stosowanie złej jakości żywności, przejadanie się, nadużywanie pikantnych potraw, słaba żucia i niedożywienia.

Choroby żołądka w stanie zaniedbania często powodują konieczność zabiegu, po którym możliwe jest komplikacji, które pojawiają się wczesnym i późnym okresie pooperacyjnym. Choroby takie obejmują zaburzenia, takie jak wrzód owrzodzenia jelita, zapalenie jelit wynikające kikuta, przewlekłe zapalenie trzustki, zespół zrzucania, wrzody kikuta i niedokrwistości zespolenia.

Choroby żołądka operowanego, jego organiczne i zaburzenia funkcjonalne powstać po niemal każdej pracy narządu trawiennego. Jednym z częstych chorób żołądka pooperacyjnego jest kikut. Pacjenci doświadczają utraty apetytu, częste zwracanie pokarmu, okresowe biegunki, uczucie ciężkości po jedzeniu, bóle ból i znaczne zmniejszenie niepełnosprawności.

Długotrwałe okresy pooperacyjne nie gwarantują braku dalszych choroby żołądka. W rejonie dolnej pniaka, może otworzyć chorobie wrzodowej jelita cienkiego. Jej objawy to silny ból w żołądku, które są coraz bardziej intensywne po jedzeniu. Obecność owrzodzenia wykrytych po X-ray endoskopowym. Najbardziej skutecznym sposobem, aby go leczyć potwierdzony wielokrotnym zabiegom chirurgicznym.

Zaburzenia związane z szybkim ewakuacji pokarmu z żołądka, zwany syndrom dumpingu. Jego główne cechy to napady wcześnie (10 – 15 minut) i późno (2 – 3 godzin) Popołudniowa osłabienie i zawroty głowy, biegunka, gorączka, tachykardia, spadek ciśnienia krwi i bóle w nadbrzuszu. Ciężką postać wrzód żołądka może spowodować południu omdlenia, zmęczenie, zaburzenia lipidy, białka i węglowodanów, trzewnego, dystrofii, zmęczenie i zaburzeń układu nerwowego.

Zapalenie trzustki, rozwijają się w różnych stadiach okresie pooperacyjnym, nazywany jest przewlekłe zapalenie trzustki. Jej głównymi objawami są ból opryszczka postać w nadbrzuszu. Być może wzrost ogólnej temperatury ciała i biegunka. Leczenia choroby powinno być w szpitalu. Powstały zespół jelita grubego rozwija się dopiero po resekcji. Gdy zawartość tej patologii jelita grubego i żółć spływa z powrotem do żołądka, pacjent jednocześnie przeżywa gorycz w ustach, nudności, uczucie ciężkości w żołądku i wymioty żółcią. Choroba ta może być obsługiwany tylko szybko wyleczyć żołądek.

Po zabiegu na brzuchu , powstawanie wrzodów i zespolenia jego pniu, co prowadzi do gwałtownego bólu i utrata masy ciała. W leczeniu tej choroby należy przeprowadzić fizprotsedur, przyjmując leki, takie jak „Reglan” „” „Dimetpramid Reglan” zgodnie ze ścisłą dietę.

Ze względu na niedobór żelaza i witaminy B12, w wyniku zmniejszenia powierzchni brzucha może rozwinąć się niedokrwistość. Zmniejszone hemoglobiny kompensacji witaminy B12 iniekcji oraz zastosowanie preparatów zawierających żelazo. Choroby żołądka może prowadzić do najpoważniejszych konsekwencji, więc nie należy lekceważyć najmniejszych objawów lęku i samoleczenia. Leczenie powinno dotyczyć lekarzy żołądka na podstawie dokładnych badań.