625 Shares 5122 views

Worek bokserski wykonany własnymi rękami będzie długa

W dzisiejszym świecie nie ma nic, że nie można kupić w sklepie. Ale są fani, którzy są gotowi i zdolni do wykonania niezbędnych rzeczy ręcznie. Nie ma znaczenia, czy jest to szklarniowe w kraju lub jakiegoś sprzętu sportowego. W tym artykule skupimy się na worek treningowy.

Myślę, że wykonany worek treningowy z rękami nie jest tak dobry jak kupiony w sklepie.

Materiał do tego sprzętu sportowego może służyć starych elementów skórzanych, takich jak kurtki, płaszcze, kurtki, buty. Krótko mówiąc, wszystko, co trzeba.

Skóra jest bardzo trwały materiał, to nie jeleń, a jeśli tak się stało, jest łatwy do czyszczenia. Przy ubieganiu się bije, ręce pozostają nienaruszone, to znaczy, że nie pojawiają się siniaki.

Oprócz tego materiału, worek bokserski z rękami może być wykonana z grubej tkaniny, płótna lub innych podobnych materiałów. Ale skupimy się na gruszki skórzanej.

Najpierw musimy przygotować materiał o 1500mm długości i szerokości jednego metra, oczywiście, może być więcej, to zależy od ciebie. Złóż go na pół i zszywane szwach pionowych. Nie powinno być dwa lub trzy. Szwy szyte są jako dwa lub trzy razy. Dalsze obwodowo szyte dno. Konieczne jest, aby tak się stało półkolem. Następnie przygotowuje się w ten sam sposób dwa kolejne torby, ale każde kolejne torby musi być mniejsza niż poprzedniego przez 0.5-1cm, ponieważ worki są wkładane jeden w drugi. Odbywa się to na wytrzymałość i zapobiec powstawaniu pyłu. Aby być bezpiecznym, można przykleić szwach.

Następne pytanie: Jak wypełnić worek treningowy, jak wybrać wypełniacz? Tutaj też, jak one działają swoją wyobraźnię. Jest to możliwe do wykorzystania jako wypełniacz nie są ostre małe kamienie, kamyki, pociętych opon gumowych. Ale, jak eksperci zalecają, najlepsze odpowiednie kamyki. Aby wypełnić żarówka jest to konieczne, tak aby nie pozostawić pustą przestrzeń. W tym celu, na piasku. Ponieważ luźne, a następnie połączono z kamyki dać dobry wynik. Gruszka uzyskać solidne, ciężkie i twarde. Aby uszczelnić całą masę kilka razy drastycznie obniżyć torbę i uderzył go na podłodze.

Górna część jest przyszyty gruszki pierścień montażowy, który następnie za pomocą karabińczyków zostanie zakotwiczona w kablu lub łańcuch.

Teraz, za przywiązanie do nabijania worka, to musi być niezawodne.

Jeśli chcesz powiesić żarówki w mieszkaniu, powinien on być mniejszy niż rozmiar wymienionych powyżej, a więc ustalenie nie będzie tak trudne do wykonania.

Jest to możliwe do wykonania techniką spawania płyty zespawane z pierścieniem i wykonać cztery otwory do zamocowania do sufitu.

Worek bokserski wykonany własnymi rękami, nie powinien zepsuć wnętrza Twojego domu, więc wskazane jest, aby zawiesić w specjalnym miejscu. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem – instalacja sprzętu sportowego w garażu. Gdzie można zawiesić swoją robótkę, blisko parametrów profesjonalnego worek treningowy. Przymocować do sufitu musi tak być. Otwór wierci się w płycie sufitowej dostatecznej średnicy, aby móc wstawić średnica rury 25 mm. Zazwyczaj płyty wydrążone, aby rura nie będzie trudne do wstawienia. Następnie, po zainstalowaniu rury, jest ona przekazywana przez łańcuch, który jest dołączony do gruszki. Jest to najbardziej niezawodne mocowanie: wykrawania worek wykonany własnymi rękami, aby służyć będzie długo, aż wybuchnął skórzanej oprawie.

Nie ma innej opcji do produkcji gruszek małym pokoju. Ten worek treningowy w postaci tej gruszki, zamontowany na statywie. Wystarczy podjąć materiał ze skóry, torby szyte są wkładane w siebie i są wypełnione żwiru i piasku.

Wybrane rura chrom, przymocowany do jednego końca gruszki. Drugi koniec przewodu muszą być zamocowane w mocnej zasady. Co dobrego jest ta opcja? Gruszki mogą być przenoszone z miejsca na miejsce.