352 Shares 2510 views

BAD "cascara NSP": instrukcja, recenzje

We współczesnym życiu, ludzie często przestać dbać o swoje zdrowie, zapominając prostą prawdę: „W zdrowym ciele zdrowy duch” -. W tym wściekłym tempie, przestajemy jeść prawidłowo, przekąski w biegu, wieczorem, przed snem, aby zajadać na „czarną godzinę”, wszystko to prowadzi do niezrównoważonej diety. Wtedy, gdy istnieją problemy zdrowotne, zaczynamy schudnąć, zmaga się z nadwagą, pozbyć się cellulitu i wzdychać nad skażonej rysunku. Ponadto, istnieją bardziej poważne problemy: duszność, depresja, funkcji nieregularnej akcji serca, ogólnego pogorszenia zdrowia, osłabiona odporność. Ten artykuł będzie rozważyć lek „cascara NSP”. zostaną podane instrukcje i informacje zwrotne.

Taka delikatna kwestia

Każda osoba spotkałem się z tak poważnym problemem, jak zaparcia. Nie wszystkie z żołądka i jelit pracuje jak w zegarku. Jednak przyznać, że cierpią one z przewlekłym lub nawracającym zaparcia, większość ludzi nie odmawia tylko lekarzy, ale czasami nawet do siebie. nie są akceptowane, jednak i uniknąć takiego ważnego, że jest niemożliwe, aby omówić taki drażliwy temat w społeczeństwie.

Jest jedna rzecz, jeśli zaparcie jest spowodowane przez przejadanie jednorazowej lub wadliwej diecie, to nie naprawdę wystarczy rozważyć lewatywę lub przeczyszczające kupić w lokalnej aptece. To zupełnie co innego, jeśli nudności, ból w różnym stopniu, zawroty głowy, zaburzenia codziennie. Jest to dowód poważnego uszkodzenia mechanizmu trawienie i wymaga poważnej korekty. To może pomóc „cascara NSP”. Instrukcje i opinie wspierać skuteczność.

Jak niebezpieczne zaparcie?

Trawienie – złożony cykl obróbki substancji ograniczony do wewnątrz pojedynczej jednostki. Żywności odbierane przez przewód pokarmowy, kruszone, strawione składniki pokarmowe są wchłaniane do krwiobiegu i odpadów żużla wydalane. odpady balastowe zaparcia nie jest wyświetlana w odpowiednim czasie, i gromadzi się w jelitach i zaczyna się rozkładać, produkty rozkładu nie są wchłaniane do krwiobiegu i są prowadzone w całym organizmie. Proces filtrowania i wyprowadzania toksyny z organizmu z powodu niewydolności wątroby ostatecznie podzielone. I zaczyna zatrucia organizmu własną zdolność do życia produktów. „Cascara IPV” (oświadczenie to potwierdza), tak aby zapobiegać występowaniu objawów negatywnych.

Człowiek zaczyna odczuwać ból głowy, osłabienie, zmęczenie, on psuje cerę, zaczyna wypadanie włosów, usta ma nieprzyjemny zapach, bóle brzucha, zaburzenia serca i układu nerwowego. Dłuższa zaparcia może prowadzić do śmiertelnych skutków, w wyniku czego połączenie komplikacji zapalenia jelita grubego, refluks i jelit, zapalenie wątroby, zakażenia dróg żółciowych, zapalenie odbytnicy, pęka, raka odbytnicy, hemoroidy. Poruszyć kwestię zapobiegania zaparciom, nie będziemy, ty, czytania tych linii, problem ten wydaje się być, ponieważ jesteś zainteresowany, dlatego zdecydowaliśmy się radzić sobie z zaparciami.

Opis dodatków

Przedstawiamy rozwój firmy Natury Sunshine Products – „cascara NSP” BAA

Instrukcje i informacje zwrotne potwierdza, że produkt jest oparty na korze kruszyny, naturalny środek przeczyszczający, używane od czasów starożytnych w medycynie ludowej jako skuteczny środek na zaparcia.

Substancja czynna zawarta w zhostera kory avarińskiego – glikozyd zapewniając działanie przeczyszczające po spożyciu występujące po 8-10 godzin. Niepożądane, nieprzyjemne działania w postaci luźnych stolców, błony śluzowej jelita drażliwego i jej zaczerwienienie nie jest przestrzegana.

Obecny w garbniki kory kompozycja zhostera, witamina C, pektyny, olejki eteryczne, flawonoidy są stosowane do leczenia innych chorób. Rząd niemiecki. Health Service aplikacja kora zhostera zatwierdzony niedokrwistość, leczenie chorób dróg żółciowych i wątroby, choroby skóry, hemoroidy, które powodują paciorkowce.

Dezynfekujący i antybakteryjny aktywność kory zhostera przyczynia się nie tylko oczyszczenia jelita grubego, ale również kres gnilne i fermentacyjne procesów. I ma działanie przeciw robakom. Jego stosowanie zostało udowodnione w leczeniu żylaków, zwłaszcza miednicy wraz z wysokim ciśnieniem. Wskazuje to na dodatek „cascara NSP” instrukcji obsługi.

Lek jest aktywnie używane w różnych programów odchudzania, głównie ze względu na łagodne działanie przeczyszczające. Wyjątkowość preparatów ziołowych „cascara” jest to, że za jej łagodny efekt stymulujący na cienkim łagodzi zaparcia i zapobiega rozwojowi zatrucia.

W strukturze suplementy diety zawiera tylko produkt – wysuszonej kory z rokitnika zwyczajnego, który jest źródłem tanin i antrachinonu dotyczących prawidłowego perystaltykę.

W produkcji specjalnych dodatków stosuje zhostera technologii przetwarzania korowej, co pozwala na lek, aby zapewnić maksymalne dodatnie działanie bez powodowania skutków ubocznych.

Wskazuje to na lek „cascara NSP” instrukcji. Komentarze na ten temat są dostępne.

uwalnianiu i składu

Fiolka zawiera 100 kapsułki 490 mg.

W „cascara” nie zawierają substancje smakowe i zapachowe.

Jedna kapsułka zawiera 390 mg kory rokitnika zwyczajnego (Guaranna przeczyszczający) naturalne i żelatyna.

Miej dodatek powinien być w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Właściwości „cascara”

dodatek:

– ma łagodny środek przeczyszczający w skutkach cienkiego.

– Pozbyć inwazji robaków i pasożytów.

– Reguluje wypróżnienia, przywraca jej prawidłowe działanie.

– zmniejsza ciśnienie krwi.

– Jako detox lek łagodzi bezsenność, bóle brzucha, bóle głowy, są konsekwencją zaparcia.

– zatrzymanie rozwoju procesów gnicia i fermentacji w jelicie.

– działanie przeciwzapalne i działanie środka dezynfekującego.

Czy lek „cascara NSP” efekty uboczne? Są one całkowicie nieobecne.

Wskazania i przeciwwskazania

Jako suplement diety „cascara” umożliwia dostarczenie i regulujący wpływ regenerujący w chorobach związanych z funkcją jelita takie jak biegunka, hemoroidy, atonia, inwazji pasożytów i robaczyc, zaparcia, zapalenie okrężnicy.

W tym przyjmowania leku zaleca się do wysypki skórne, wysokie ciśnienie krwi i kamicy żółciowej.

Produkt jest przeciwwskazany u indywidualnych nietolerancji, ciąży i laktacji.

Jak aplikować?

Przebieg przygotowań „cascara NSP” 1 miesiąca. Podczas posiłku 1 kapsułka dwa razy dziennie.

Zacznij szybkość ponownego dopuszczenia nie mogą być wcześniej niż po upływie dwóch miesięcy od zakończenia pierwszego.

BAA "cascara NSP": Opinie

O dodaniu opinii większości pozytywne. Środki radzi sobie z zaparciami, skutecznie zwalcza fermentacji w jelicie. Zapobiegania negatywnym skutkom. Na ogół dobrze tolerowane, rzadko powoduje niekorzystne skutki.

Rozważaliśmy suplementów diety „cascara NSP”. Instrukcje i opinie są również opisane.