550 Shares 3731 views

Maść „Ambulans”. Instrukcje, aplikacji opinii

Nawet najmniejsza rana może stać otwarta brama do infekcji, które często prowadzi do zagnoeniyu. Jeśli wychowywania dzieci, wiesz jak trudno jest, aby chronić je od takich urazów. Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że jest solidny, niezawodny i niedrogi narzędzie, które może chronić rannych skórę przed czynnikami zewnętrznymi i zapobiec przystąpieniu wtórnego zakażenia. Ta maść, „Ambulans”, które powinny znajdować się w każdym domu. Istnieją dwa rodzaje: dla ran i siniaków i stłuczeń do systemu mikrokapsułek. Pożądane jest, aby mieć w domu tych dwóch środków w dowolnym czasie, aby być w pełni przygotowany.

Maść z siniaków i stłuczeń

Skład – 75 ml probówce. Rurka zawiera lekki balsam, który jest łatwo absorbowana i nie pozostawia tłustą pozostałość. Ale najważniejsze, że maść „Ambulans” pozwala w ciągu kilku godzin, aby zapomnieć o dyskomfortu i wrócić do zwykłego rytmu życia. Lek nie zawiera antybiotyków lub hormonalnych komponentów, które jest bardzo ważne dla młodych pacjentów. Balsam łatwo przenika przez barierę skóry i eliminuje problem dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne i nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień. Tak więc, maść „Ambulans” jest wysoce skutecznym sposobem radzenia sobie z wszelkimi konsekwencjami gry dla dzieci. Siniaki dzieci nie boją!

struktura

Przy czym maść „Ambulans” stłuczeń zapewnia taką skuteczność? Pozycjonowanie swój produkt jako bezpieczny i antyalergiczny środek producenci podkreślają, że istnieje duża liczba roślin leczniczych, które są prawdziwymi lekarzami. Że ich elementy i są stosowane w balsamu. Ten olejek z drzewa herbacianego, ekstrakty traw stepowych, jak również prawdziwe „Phytodoctor”: nagietek, aloes, chmiel. Elementy nośne są oliwa z oliwek i kruszyny morskiej.

środki ostrożności

Krem z siniaki i stłuczenia, „Ambulans” stwarza warunki fizjologiczne dla szybkiego gojenia ran powierzchownych, a proces ten odbywa się bez blizn. Należy pamiętać, że jeśli istnieje poważne szkody i nie jest ciężkie krwawienie, a następnie zastosować żel nie powinien być: konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem i postępować zgodnie z jego instrukcjami. W obecności niewielkich zmian na skórze powinien najpierw leczyć rany według dowolnego antyseptyczne, a dopiero potem umieścić leku.

efekt terapeutyczny

Krem stłuczeń i urazów regenaratsiyu silnie stymuluje skórę, ma silne działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne, ochrony skóry aktywuje czynniki lokalne normalizuje metabolizm komórkowy, neutralizuje wolne rodniki i zwiększa wytrzymałość włókien kolagenowych. Odpowiednie leki dla dzieci i dorosłych. Doskonała usprawnia procesy krążenie krwi, zapobiega powstawaniu odleżyn. Pierwszą wskazówką jest konieczność zmniejszenia obrzęku po urazach i siniakami. Już w pierwszych godzinach po urazie maści „pogotowie” zapewnia resorpcję krwiaków i obrzęków. Z narzędziami doskonale nadających się do korekcji pooperacyjnych i pourazowych blizn.

Przeciwwskazania

Instrukcje użytkowania jest powiedziane, że pełne przeciwwskazania do stosowania tego balsamu nie jest. Ale nie zapominaj, że może być indywidualna nietolerancja którykolwiek ze składników kremu lub balsamu. Dlatego przy pierwszym użyciu należy umieścić na niewielkim skrawku skóry i obserwować stan osoby. Po upływie 30 minut nie obserwuje się zaczerwienienie, obrzęk, wysypki i inne objawy alergii, jest bezpieczny w użyciu narzędzie na. Innym czynnikiem, który należy monitorować jest data ważności, tym bardziej, że składa się wiele naturalnych składników. Nie zapominaj, że nawet normalny okres trwałości produktu musi być właściwie przechowywany, w przeciwnym razie może to być szkodliwe dla zdrowia. Najlepszym rozwiązaniem – dolna półka w lodówce szczelnie zamkniętych pojemnikach.

„ER” na rany

Wszelkie farmaceuta powie, że ta maść na rany jest jednym z najbardziej skutecznych środków do ich szybkiego gojenia. Ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, jest zapalenie niezwykłe zapobiega, zapewniając szybką regenerację tkanek. W skład funduszy różni się nieco od składu balsam stłuczeń. Służy ona jako podstawa rokitnika i oliwy z oliwek. Poza tym, że są one przewody substancji czynnych, ale również zapewniają ochronę błon komórkowych przed wolnymi rodnikami. Ponadto, oleje naturalne promowania regeneracji skóry bez powstawania blizn, pobudza proces zapalny. W ramach nie piyavit ekstrakt gruczoły ślinowe pijawek, który ma umiarkowane działanie przeciwzapalne. Trzeci składnik aktywny – vitanol – naturalny biostymulator i przeciwutleniacz. Maści na rany uzupełnione i ulepszone ekstraktów roślin leczniczych. Ten olejki eteryczne i flawonoidy, saponiny, śluz, garbniki i kwasy organiczne.

Aplikacja balsam na rany

W polu po 35 g maści produkowane „pogotowie”. Instrukcje do stosowania zaleca stosowania leku bezpośrednio po urazie zostały otrzymane, wstępną obróbkę rany antyseptycznym. Następnie maści stosuje się 2-3 razy dziennie, w postaci cienkiej warstwy, bez pocierania. Takie działania mogą przyspieszyć procesy regeneracyjne, poprawia mikrokrążenie w miejscu użytkowania, stymulują procesy metaboliczne w skórze, poprawia jej elastyczność, a także dostarczając mu niezbędnych witamin. Jest to szczególnie witaminy A i E, które są istotne dla młodzieży i zdrowia skóry. Leczenie trwa do momentu całkowitego wyleczenia – nie trzeba robić przerwy.

koszt

Każdy zestaw pierwszej pomocy, zwłaszcza jeśli masz dzieci rosną, nie musi być maść „Ambulans”. Jego zastosowanie jest uzasadnione dla każdego małego urazu domowych, siniaki, zadrapania, oparzenia, otarcia, stłuczenia. Nastolatki używając magicznego trądzik balsam leczenia, rodzice niejasne rany ich niespokojne dzieci, mężczyźni pracy z maszyn i urządzeń, gdzie istnieje zawsze ryzyko, aby zranić, starając się utrzymać lek jest stale z nim. Zatem koszt leku jest niewielka. Można znaleźć w aptekach, ile maść „Ambulans”. Cena, z reguły nie przekracza 150 rubli. I wiele empirycznie ustalone, że krem z siniaki i stłuczenia i gojenie się ran balsam są tak dobre, jak każdy inny. Oznacza to, że jeśli zabraknie w jedną stronę, można łatwo zastąpić go innym.

opinie klientów

Nie jest to nowy obiekt, to dawna miłość i uznanie konsumentów. Wiele opinii podkreśla niezbędność balsam do leczenia oparzeń. Zaledwie kilka minut ból przestać się martwić i dość szybko się leczy dotkniętym obszarze. Wiele ciepłych słów w przeglądzie przez rodziców małych szkodniki. Niekończące się rany, siniaki i otarcia, które dorastały bez żadnego dziecka, nie będzie przyczyną procesu zapalnego. Wystarczająco dużo czasu, aby leczyć rany i stosować na obszarze zagrożonym balsam „pogotowie”. Ponadto bezpieczeństwo leku już testowane przez wiele pokoleń. Prawie nie ujawnią przypadki reakcji alergicznych, więc używany jest nawet dla bardzo małych dzieci i osób starszych z osłabionym układem odpornościowym.