182 Shares 4687 views

MP Burkov Aleksander Leonidowicz: biografia, działania i ciekawostki

Polityk Burkov Alexander urodził się w kwietniu 1967 roku w regionie Swierdłowsku. Pracował w Dumie piątego i szóstego konwokacje. Burkov Alexander przewodniczył oddziału regionalnego partii „Sprawiedliwa Rosja” w Jekaterynburgu, pierwszy zastępca frakcji. Jeśli ktoś naprawdę troszczy się o dobro ludzi, to przede wszystkim Burkov Alexander.

biografia

Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Instytutu Politechnicznego imienia Kirowa w Jekaterynburgu, gdzie uzyskał tytuł inżyniera. Po pracy w spółce „Malachite”, zaangażowany w ciepłownictwie.

Początek lat 90. to czas trudny dla ludzi i punktem zwrotnym dla kraju. W tym czasie Burkov Aleksandr za reformami gospodarczymi w Centrum roboczej rządu rosyjskiego, w '94 roku został wybrany do Dumy regionalnego Sierow (dzielnica).

rozbudowa

W 95. nowy gubernator Swierdłowsku Region Eduard Rossel stało. To właśnie do nich i został mianowany zastępca przewodniczącego rządu regionalnego Burkov Aleksandra. Jednocześnie kierował Property Komitet w Dumie zarządzania państwem. Trzy lata później zadebiutował wybory do Izby Reprezentantów Zgromadzenia Ustawodawczego (Kuszwa Swierdłowsku Region District). Równoległe Burkov Alexander przewodniczył organizację publiczną Jekaterynburg „parlamentu przemysłowe”.

Aw kwietniu 1999 roku zaangażował się w sprawy ruchu robotniczego „może”, która walczyła o gwarancji socjalnych dla praw przewodniczący. Nie mogłem iść do gubernatora, ale w drugiej turze wyborów Aleksandr Burkov pozostało. polityka prywatności nie chce reklamować. Wiadomo, że jest szczęśliwy w rodzinie, mają syna, Vladimir i trochę wolnego czasu, ona woli pościg. Odznaczony medalem „za zasługi dla Ojczyzny” drugiego stopnia w 2013 roku, ponieważ zawsze sprawia ogromny wkład w tworzenie i rozwój parlamentaryzmu w Rosji, a także aktywnie iz powodzeniem udział w procesie stanowienia prawa.

kariera polityczna

Października 1999 przyniósł przywództwa młody polityk w bloku wyborczego „Peace, Pracy może”, którzy wzięli udział w kampanii wyborczej do Dumy Państwowej trzeciej kadencji. W roku 2000, wyniki wyborów uczyniły go zastępcą z ruchu „może”. Głosowanie trwało miejsce na listach partyjnych. Cztery lata później, w taki sam sposób, Alexander Burkov ponownie stał się poseł Zgromadzenia Ustawodawczego w Swierdłowsku Regionalnego Dumy już z innego związku. Unia przedstawiła swój sektor publiczny na Uralu.

W 2007 roku odbyło się przejście do innej strony – w „Sprawiedliwa Rosja”. Potem miał długą nazwę, druga połowa z nich brzmiał: „Ojczyzno, Emeryci, Life”. W tym momencie partia przechodziła restrukturyzację własnych szeregach. Z ogromnym skandalem „Sprawiedliwej Rosji”, pierwszą w lewo Jewgienij Rojzman, Jakub Nevelev. To wtedy Burkov Aleksander Leonidowicz, polityk z doświadczeniem już ustalone, zostaje prezesem Urzędu Wojewódzkiego.

strona

Jako zastępca Dumy piątej kadencji, Burkov pracował w Komisji Transportu, łącząc tę pracę ze sprawami regionalnego oddziału „Sprawiedliwej Rosji”, gdzie w czerwcu 2008 roku został wybrany przewodniczącym, aw 2010 ponownie został ponownie wybrany na to stanowisko. A wynik tej pracy było, że partia „Sprawiedliwa Rosja” w 2011 roku na piątym zjeździe wprowadzone Burkova Prezydium Rady Głównej. Muszę powiedzieć, że nawet w 2010 roku stał na czele biura regionalnego partii do udziału w wyborach Zgromadzenia Ustawodawczego na listy partyjne wziął stały trzecie miejsce z 19,3 procent głosów. W kraju, regionu, „Sprawiedliwa Rosja” nigdy nie zdobył więcej.

Grudzień 2011 przyniósł do udziału w kolejnych wyborach, które z powodzeniem realizowanych i „Sprawiedliwa Rosja”, w szczególności Burkov Aleksandr, zastępca Dumy Państwowej szóstej kadencji ma. I jego partia zdobyła dziewięć miejsc siedzących Spośród pięćdziesięciu Regionalnego Zgromadzenia Ustawodawczego. Członkowie partii w regionie Swierdłowsku wykazało najlepsze wyniki, a kraj – spravorossov, w tym Aleksandra Burkova, wspieranej przez 24,7 procent wyborców. Jekaterynburg pokazał takie wyniki tożsame rozpoczęcia cały kraj, „Sprawiedliwa Rosja” zyskał więcej głosów niż nawet „Jedna Rosja” Dmitrija Miedwiediewa. Ustawodawca – 30.44 i Duma Państwowa – 27,3 procent głosów.

Stanowienie prawa: Obudowa

Wśród stu pięćdziesięciu ustaw, które zostały przyjęte w kraju i powiązanych usług mieszkaniowych i komunalnych, a trzy i pół tysiąca różnych przepisów dotyczących tego samego zagadnienia nie było jeszcze jakikolwiek że w pełni chronić ludzi przed oszustwami, dodatkami i wpływy z nieuczciwymi liczbach , W 2014 roku nie było próbą naprawy sytuacji, ale w ciągu ostatnich dwóch lat i to jest niemożliwe, aby czuć nawet najmniejsze postępy na lepsze.

Ruch publicznego „For Fair Housing”, gdzie od 2010 roku i jest wypełniona piggy przydatnych sugestii. Rząd wezwał, aby zatrzymać niekontrolowany wzrost taryf dla przeglądu potrzeb wspólnych przepisów domu zaostrzenia kontroli nad spółkami zarządzania. Kod obudowa regulować sami mieszkańcy, jako uzasadnione konsumentów usług użyteczności publicznej. Czy mieszkańcy wykonywać prawo – jest kwestią otwartą. W każdym razie, wydatki na media, powiedzieć „8000-ty” emeryt nie zostawić go w ogóle, nawet najmniejsza nadzieja życia nie ma co jeść.

System informacji

Tak więc, ustawa została uchwalona, wprowadzenie systemu informacji o stanie użyteczności publicznej, które zostały wchłonięte wszystkiego najlepszego z przepisami prawa w tym zakresie w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Można liczyć straty światła, wody, ciepła, ale nie chroni właściciela, ponieważ nawet uzasadnione ładowania są coraz bardziej nieprzystępne.

agencje nadzorcze i regulacyjne wzrosła, ale niewiele się zmieniło, choć systemu informacyjnego i zintegrowane każdy apartament, spółka zarządzająca, dostawcy energii. Weryfikację poprawności i płakać, nic więcej szczątki.

odkrycia

Oczywiście, dobrze, że ludzie muszą być świadomi, przychodów i kosztów w domu, jak również fakt, że można składać skargi do władz w postaci elektronicznej. Bez skrupułów menedżerów nie zostały przetłumaczone. Wszystko może być dobrze wpływów. Ale to nie przestaje być przerażające. Mimo, że był to dobry pomysł, który promuje Burkov Aleksander Leonidowicz. Biografia nie zawierać zanieczyszczeń (nawet wielokrotnie sprawdzono rozprawa nie był plagiat), a następnie – można zaufać osobie.

Pomysł – tak, to jest na pewno dobre. Od stycznia przyszłego roku, trzeba uważnie monitorować system informacyjny. Jeśli dana platozhka z jakiegokolwiek powodu nie jest tam, aby być wysłana – ma prawo nie zapłacić. Nie można przeanalizować przychody i koszty w stosunku do tego domu i usług organizacji. Krótko mówiąc, nie można nawet wstać od komputera, kontrolowanie i sędzią.

pięć tysięcy

„Sprawiedliwa Rosja” poparła ustawę w odniesieniu do wypłat jednorazowych do emerytów, który odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Pięć tysięcy dostanie wszystko. MP Burkov walczył dla niej od 2014 roku, kiedy nastąpił gwałtowny spadek kursu rubla. Frakcja natychmiast zaproponował, aby zrekompensować straty nieodwracalne emerytów. Ale aby to osiągnąć dopiero teraz, po gwałtownej walki. „Nie ma pieniędzy, życzę Ci dobry nastrój …” – to cyniczny cytat premier dłuższego czasu upłynie, z ust do ust.

Pomimo faktu, że ustawy nadal przekazywane, nagroda Burkov Aleksandr nie pyta, on jest fanem całej duszy tych, którzy przez lata opór przeciwnościom, bez jakiejkolwiek pomocy ze strony rządu. Wydawało się, prosić o przebaczenie w swych wystąpieniach na ten temat, choć nie winić za to, że projekt ustawy został opóźniony przez tak długi czas – każdy wie, jak trudne są decyzje dotyczące ułatwień w życiu ubogich. „Rząd spóźnia się z wypłatą dwóch lat – mówi Burkov. – Teraz” Sprawiedliwa Rosja „poszukuje poprawkę do emerytur są indeksowane do inflacji rocznie, a nie tak. – bez różnicy, dla pięciu tysięcy rocznie”

hipoteka

Partia stara się prawnie chronić kredytobiorcę, które są związane z kredytów hipotecznych w walucie, w wyniku upadku rubla nie jest w stanie go spłacać. Uważa się, że takie rozwiązanie przyczynia się do rosnącej infantylizm swoich obywateli, więc rachunek nie może uzyskać zgodę. Sprawiedliwość w tym przypadku, starając się jedynie o osobie, która nosi słowo w jego imieniu. Obywatele reshivshiesya od kredytów zaciągniętych w walucie obcej, będzie na żywo na ulicach, bez własności, które będą opisane za długi, tylko dlatego, że państwo nie rekompensuje swoim obywatelom takie ryzyko.

zmiany kursów wymiany dokładnie Nikt nie może przewidzieć. Ochrony praw kredytobiorców i przyjął „Sprawiedliwa Rosja”. następujące sugestie: banki ban wybrać hipotecznych (obudowa) od dłużników. Kredytobiorców dać sobie prawo do ponownego obliczenia, jeżeli suma kredytu docelowego zwiększy się o ponad 25%. Wyraźnie więc ta sytuacja nie zmieni się, ponieważ ludzie nadal cierpią, przynajmniej tych, którzy mają dług wzrósł o 23 lub 24 procent, że za dużo. Oczywiście środki te mają charakter punktu pomocy, ale przynajmniej ktoś będzie łatwiejsze.