260 Shares 8639 views

Wiadomo siatkówka Lesia Machno

Istnieje wiele sportów. Według statystyk, ludzie lubią z nich, trzy razy więcej niż kobiet. Ale dziewczyny też są one zaangażowane w i wybrać zupełnie inny kierunek lekki i ciężki lekkoatletyka, gimnastyka, tenis, szermierka, siatkówka, koszykówka i tak dalej. Jeśli chodzi o siatkówkę, to jest dość popularna, szczególnie dla kobiet. W tym sporcie wziąć wysokich osób. Na przykład, Lesia Machno (siatkówka) jest wzrost 182 cm. Osiągnęła wielki sukces.

Początek kariery sportowej

Lesia Machno – słynny siatkarz. Urodziła się w 1981 roku w Połtawie. Ale jako dziecko przeniósł się z rodziną do Surgut i mieszkał tam. Szkoła sportowa „Geolog” oparty jest klub siatkówki, gdzie dziewięcioletni Les natychmiast zaangażował się. W 1998 roku zaczęła rozwijać karierę sportowca, grając kilka sezonów „Gazprom Rosji” w Moskwie. Wkrótce udał się do „Ray”. W 2003 roku, Lesia Machno dostał się do zespołu studentów z Rosji (Uniwersjada) i zdobyła brązowy medal.

przełom

Zdecydowała się na karierę, a od 2004 do 2005 roku jest ulubionym zespół „Dynamo”, aw 2006 roku przeniósł się do CSKA Moskwa, ale trwała tylko jeden rok.

W 2005 roku otrzymał Srebrny Les mistrzostwo i Puchar Rosji. Było to pierwsze wielkie zwycięstwo po Uniwersjady, która otrzymała Lesia Jewdokimowa. siatkarz zdecydował się na metropolitalnego „Dynamo” i grał w zespole do 2011 roku. Jest to zapis z pobytu w klubie dziewczyny.

Od 2006 roku, zajęło zespołowi rosyjskiej. W ramach „Dinamo” Les dwukrotnie został mistrzem Rosji w siatkówce, trzy razy dostała to srebro i Rosja zdobyła Puchar raz.

W 2008 roku legendarny sportowiec staje się podwójny srebrny medalista na międzynarodowych mistrzostwach.

sportowcy rozwiązanie

W połowie 2009 roku – Lesia Machno chce zakończyć karierę. Od tego aktu Kobieta odwieść jej trener Vladimir Kuzyutkin. Zarówno sportowiec powiedział, nazwał ją i poprosił o planach na przyszłość. Les powiedział, że „Dynamo” będzie grać w poprzednim sezonie, tylko dlatego, że nie ma urazy: nie chce mieć zespół. Victor wiedział od razu, że Les idzie do drużyny narodowej. Przyczyną okazała się ukochanej sportowiec (Egor Evdokimov – piłka ręczna). Po zakończeniu to tylko zamiar iść do niego, znajduje się w tym czasie w Hiszpanii.

„Dinamo” Klub oferuje sportowca umowę na rok. Les omawia ją z kochankiem, i wspólnie podjąć decyzję, która będzie grać w siatkówkę na kolejny rok.

Kilka tygodni później znów nazwał trenera i powiedział ważną wiadomość. Nie mogła uwierzyć, że wziął do mundialu.

Na jesieni 2010 roku, Lesia Machno został mistrzem świata siatkówki.

Kilka nieprzyjemnych chwil

Sportowiec powiedział dziennikarzom o niej nie jest najprzyjemniejsze wspomnienia. Les powiedział, jak ona kiedyś kolacja z zespołem w kawiarni. Każdy czuł się trochę pchania, a potem powiedział, że trzęsienie ziemi zaczęło. Wielu było przestraszony, ale nie bała się wysokości (cafe był na 43. piętrze). Nic strasznego się stało, więc wszyscy uciekli z lekkim szoku.

Sportowiec strzału dla magazynu dla mężczyzn. Lesia Machno – siatkówka, które wydrukowane zdjęcia w magazynie Maxim. Kiedy redaktor złożył taką propozycję, lubiła, ale szybko tego pożałował. Dziewczynka lubiła tylko jedno zdjęcie, a zawodnik został aż do ostatniego, czy jest umieścić. Ale, niestety … to nie stało. Les był bardzo martwi się z powodu tej sytuacji, ale rodzimy zapewnił: „Ty dobrze przyjęty na tym zdjęciu”, a stało się nieco łatwiejsze.

W 2011 roku przeniósł się na Lesia Machno „Dinamo-Kazań” i grał tam do dziś. Rok później zdobyła brązowy medal Ligi Mistrzów.

W 2012 Lesia Machno żonaty Egor Evdokimov.

Sport i życie rodzinne

Harmonogram dnia w rosyjskiej drużyny narodowej słynnych sportowców: wzrośnie dokładnie o 08:00, pół godziny później śniadanie od 09:00 do dwóch godzin szkolenia, obiad, odpoczynek, o 17:00 i pół godziny treningu, fizjoterapii. I tak przez trzy dni, a potem jednym wyjściem.

Wokół zespołu kompozycja nie wolno doprowadzić do miłośników gier. Ponadto, małżonkowie nie pozwalają sportowcom tryb złamać. Komunikacja jest dozwolone tylko w czasie wolnym lub w weekendy. Les powiedział również, że on i jej mąż nie mają takich problemów. Ponieważ jest on również sportowcem i spędza prawie cały czas w treningu. A kiedy moment spotkania dla nich staje się bajką.

Kiedyś zapytano: „Wszyscy sportowcy sportowcy mężowie? To jest ten system?”. Lesia Machno, że wszyscy sportowcy szukasz najbliższymi podobnych do nich w duchu, więc jest to łatwiejsze i bardziej wyrozumiały. Jest to bardzo rzadko kiedy dziewczyna jest dla sportu, i zakochuje się w zwykłego człowieka.

Machno przyznał, że gra w siatkówkę, lubi do dziś. Szczególnie teraz, to nie jest łatwe do swojego hobby, ale również pracować.

Jest to, jak wielcy mistrzowie rodzą sportu. Być może ta miłość zacznie krążyć, a może nawet widok meczu.