463 Shares 1722 views

Dlaczego włosy zakorzenione w okolicy bikini?

Nowoczesna moda wymaga szczególnej opieki z dziewcząt z jego ciała. Bielizna i stroje kąpielowe nie opuszczają nawet szansę bujnej roślinności w miejscach intymnych. Więc dam śledzi go, podejmując takie „narzędzia tortur”, jak brzytwa, krem do woskowania lub depilator. Wynik jedwabiste gładkiej skórze przez czas, lecz mają podobne procedury i ujemne strony. Na przykład, wrastających włosków w okolicy bikini.

Ten problem występuje, co najmniej raz w życiu każdej dziewczyny, która usuwa roślinność do tak delikatnej części ciała. Więc jeśli korzenie włosów w okolicy bikini, nie martw się. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami opisanego w tym artykule – i problem znika.

Więc, co należy zrobić, jeśli włosy zakorzenione w okolicy bikini? Na początek – rzucać mu brzytwę, jeśli ich używać. Często zdarza się, że problem jest konsekwencją stosowania tępymi ostrzami. Jeśli korzystasz z urządzenia, możliwe jest, że przyczyna leży w tym kierunku, w którym zazwyczaj wyciągnąć włosy. To po prostu tak się złożyło, że najbardziej skutecznie oczyszczają skórę z niepożądanej roślinności mogą zostać usunięte, jeśli go przed wzrostem. Ta sama zasada ma zastosowanie do golenia. Ale z tym wszystkim w wyniku usunięcia „niewłaściwy sposób” W wielu silnie rosnąć włosy. Zdarza się to, po pierwsze, ze względu na fakt, że skóra w okolicy bikini jest bardzo delikatne i łatwo ulegają uszkodzeniu. A po drugie, włosy usunięte przed ich wzrostu, a następnie rośnie słaby, nie może znaleźć czasu, w którym udał się wcześniej, i zaczyna się rozwijać wewnątrz. W rezultacie – bardzo nieprzyjemne zjawisko, dostarczając nie tylko właściciel wiele bólu, ale także estetycznie nieatrakcyjne.

Jeśli korzenie włosów w okolicy bikini, to trzeba zacząć dobrze do pary skórę. W tym celu, można połączyć przyjemne z pożytecznym i wziąć gorącą kąpiel. Pożądane jest, aby dodawać wodę w soli kosmetycznej zmiękczający skórę. Jeśli kąpiel z jakiegoś powodu nie jest dostępny, to jest całkiem odpowiedni gorący prysznic lub nawet wilgotny ręcznik podgrzewany nałożona na okolice bikini.

Potem, kiedy skóra jest dobry na parę, przejdź do następującej procedury: konieczne jest, aby oczyścić i usunąć górną, martwe komórki. W tym celu można użyć dowolnego peeling kosmetyczny, który ma dom. Należy umieścić w strefie bikini i łagodnie, ale mocno masowanie skóry, a następnie – do mycia oddalony ciepłą wodę. W przypadku braku zarośli wykończone za pomocą jednego z receptur ludowej mieszać miodu i gotowania dużą soli, na przykład. Lub użyj kawę mieloną do tego samego celu – ma dobre właściwości ściernych i działa lepiej niż środki handlowych.

Gdy te zabiegi są wykonywane, aby być realizowane nie jest zbyt przyjemne, ale konieczne działania. Po zabiegu szorować wrastające włosy na powierzchni skóry pojawia. Jej coś jesteśmy usunąć. Maszynki do golenia lub depilacji tu nie pasują. Musisz usunąć pęsetą, kropka, kolejny problem może wystąpić, ponieważ włosy są już rośnie prawidłowo. Po tym miejscu, w którym stała się obróbce antyseptyczne – odpowiednim nadtlenkiem wodoru, kwasem acetylosalicylowym albo wybijaną jak chlorheksydyna lub miramistina. Jest to konieczne, aby uniknąć stanu zapalnego w miejscu demontażu.

Tak więc, jeśli korzenie włosów w okolicy bikini, nie zostawiaj go w tym stanie. Wystarczy, aby przetrwać kilka sekund po usunięciu dolegliwości, ale potem mieć czyste gładką skórę bez wstrząsami i stan zapalny.