580 Shares 1498 views

Luźna skóra na udach i pośladkach: jak pociągnąć w domu?

Uważa się, że ze względu na jego własne ciało doświadczył tylko panie, które mają nadwagę. W rzeczywistości, luźna skóra na udach i pośladkach dostarczyć doświadczenia nie mniej niż nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dlaczego skóra traci swoją elastyczność i mogę odesłać go u siebie w domu?


Przyczyny zwiotczenie skóry

W większości przypadków, skóra traci swoją elastyczność po dramatycznej utraty wagi. Należy o tym pamiętać, zanim zaczniesz, aby dostosować swój własny ciężar. Wszelkie ekstremalne diety lub karmienia system, który gwarantuje bardzo szybki efekt, nie tylko można zaoszczędzić od dodatkowych kilogramów, ale dać rozciąganie i zwiotczenie skóry. Negatywnie na dźwięk ciała i ogólnego stanu zdrowia osoby dotkniętej przez złe nawyki, złe odżywianie, niski poziom aktywności fizycznej. Luźna skóra na udach i pośladkach może być wynikiem zaburzeń metabolicznych, hormonalnych lub hormonalnego systemu. Utrata elastyczności – naturalnym przejawem starzenia się komórek w naskórku. W rzadkich przypadkach, skóra droops w młodym wieku, bez wyraźnego powodu. W tej sytuacji, winowajcą może być czynnikiem dziedzicznym. Co jeśli skóra traci elastyczność i nieatrakcyjne?

Sekret sukcesu – zintegrowane podejście

Świadomość problemu – pierwszy krok na drodze do jego rozwiązania, a także doskonała okazja, aby wyznaczyć sobie cel i go osiągnąć. Pamiętaj, aby zacząć żyć zdrowego stylu życia nie jest zbyt późno, w każdym wieku. Wskazane jest, aby dostosować swoje nawyki drobne innowacje. Jeśli natychmiast zacząć jeść, idź pobiegać i zapomnieć o wszystkich swoich złych nawyków, najprawdopodobniej, po kilku dniach będzie chciał zrezygnować. Start małe – spróbuj poruszać się, pomyśl o jakość spożywanego pokarmu. Zintegrowane podejście do własnego zdrowia i stylu życia pomoże organizmowi szybko odzyskać elastyczność. Jeśli skóra jest luźna i już tam są rozstępy, cellulit, nie może obyć się bez ukierunkowanego leczenia. Pamiętaj, że wszelkie procedury i ćwiczenia są skuteczne tylko wtedy, gdy aplikacja wymiana.

okłady elastyczny

Jednym z najbardziej skutecznych metod leczenia przeciwko zwiotczenie skóry jest okłady kosmetyczne. Co jest szczególnie miłe, mogą być wykonane przy minimalnych kosztach w domu. Wziąć prysznic, pożądane jest, aby używać twardej gąbki lub peeling podczas oczyszczania wody. Wytrzeć ręcznikiem, i można przystąpić do stosowania obecnych członków aktywnych na skórze. Jeśli masz luźną skórę na udach i pośladkach, dopasować dowolny okład, nawilża i odżywia skórę. Jest to możliwe do zastosowania kosmetycznego gliny (proszek rozcieńcza się w stan zawiesiny) lub miód, oba środki są stosowane na skórę w postaci czystej. Dziś, sprzedaż nie jest trudno znaleźć gotowe kompozycje do owijania. W domu można przygotować kompleksową maskę składającą się z kilku elementów. Po zastosowaniu aktywnych członków obecnych na zwijać skórę należy traktować obszar owinąć folią spożywczą i top z ciepłym ręcznikiem. Ponieważ opakowanie jest wymagane leżeć co najmniej 40 minut, jeśli to możliwe, należy zwiększyć ten czas. Pod koniec procedury wymagane jest jedynie, aby zmyć maskę ciepłą wodą. Natychmiast po owinięciu jest przydatny do wprowadzenia normalnego nawilżający.

Masaż na zwiotczenie skóry

Zwraca elastyczność skóry może pomóc masaż. Jeśli wykonane prawidłowo, to procedura dowolnej technice pobudza procesy przemiany materii i krążenie we wszystkich warstwach naskórka. Po każdym prysznicem koniecznie aktywnie ściera ręcznik. Ten prosty nawyk – prawdziwym panaceum dla tych, którzy mają luźną skórę na udach i pośladkach. Co robić na najbardziej elastycznej szybkiego powrotu? Starają się łączyć ze sobą różne techniki masażu. Można kupić specjalne urządzenia – masażery. Nie mniej skuteczne i obsługi self-masaż. Poruszać się w kierunku od dołu do góry, od kolan do klatki piersiowej. Nałożyć niewielką ilość na skórę balsam nawilżający, zacznij od konwencjonalnych uderzeń, stopniowo przechodząc do poprawek i pat. Wykończenie z masażem gładkie i delikatne ruchy.

Zabiegi kosmetyczne, które można zrobić w domu

Jeśli masz luźną skórę na udach i pośladkach, pomoże rozwiązać problem zwykłego lodu. Procedura jest bardzo prosta: Kostki lodu należy masować skórę kolistymi ruchami. masaż lodem może być jeszcze bardziej skuteczne przez zamrożenie lub wywar z soku z aloesu zioła zamiast czystej wody. Niezwykle przydatna dla elastyczności skóry natryskiem. Zaleca się, aby wziąć w godzinach porannych, jak ta procedura daje zastrzyk energii przez cały dzień oprócz efektu kosmetycznego. Alternatywny gorącej i zimnej wody, do kierowania strumienia w miejscach zapalnych. Jeśli na udach i pośladkach luźnej skóry, szczególne znaczenie ma podstawowe codziennej pielęgnacji urody. Nie leń się po każdym prysznic lub wanna stosuje się do całego ciała kremem lub balsamem. Najlepiej jest wybrać specjalnego narzędzia z efektem podnoszenia. Jeśli w ciągu dnia czujesz się sucho, nie jest zbyt leniwy, aby ponownie zastosować balsam.

Trening dla ciała ujędrniające

Korzyści płynące z aktywności fizycznej, dowiadujemy się od najmłodszych lat. Istotnie, regularne szkolenia sport, aktywny styl życia – jest kluczem do zdrowia i harmonijnego rozwoju organizmu człowieka. Co jeśli luźna skóra na udach i pośladkach, ćwiczenia mogą pomóc rozwiązać ten problem? Staraj się wykonywać regularne przysiadów. To proste ćwiczenie jest niezwykle skuteczna w tworzeniu piękną sylwetkę i skóry zaostrzenie. Jeśli jest wystarczająco szeroko poza zadowolony z jego nóg, można zwiększyć obciążenie na biodrach. Kompletny trening kroczy stopy. Wykonuje je bardziej wygodne, na podstawie gimnastycznego kij lub krześle. Zaleca się, aby rozpocząć trening z 30 huśtawki każdej nogi, stopniowo zwiększać ich liczbę. Spróbuj utrzymać mobilnego stylu życia, idziesz lub jog, powstrzymać się od korzystania z windy na rzecz schodów.

Luźna skóra na udach i pośladkach: jak usunąć za pomocą właściwego odżywiania?

Cellulit i wiotkość skóry mogą wystąpić w smukłych członków płci pięknej. Często jeden z głównych powodów tej niedoskonałości jest właściwie zorganizowana żywność. Dla elastyczności skóry wymaga spożycia wystarczającej ilości białka dziennie. Żywienia uważają, że w codziennej diecie powinno się w ilości około 2,1 g substancji na kg masy ciała. Najczęściej są bogate w białko: mięso, owoce morza, ryby, ser, fasola, bakłażany i inne warzywa. Węglowodany – źródło energii, które nie może się obejść. Jeśli chcesz, aby przynieść maksymalne korzyści dla własnego zdrowia i figury, wybrać następujące produkty: warzywa i zboża, makarony pszenicy durum, suszone owoce i miód naturalny. Twoja dieta powinna być bogata w witaminy i mikroelementy. Dla elastyczności skóry potrzebuje kolagenu, najlepsze źródła – to ryby, wodorosty, indyka, owoce, warzywa i zioła. Koniecznie się do picia reżim dziennie należy spożywać co najmniej 2 litrów czystej wody.

Recenzje i tajemnice pań, które zdobyły zwiotczenie skóry problem

Wiele kobiet w obliczu problemu jak luźnej skóry na udach i pośladkach. Opinii o leczeniu tego zjawiska jest niejednoznaczna. Ktoś pomóc sposoby domowe, inne panie są zmuszeni uciekać się do leczenia salonie lub nawet chirurgii plastycznej. A jednak, dlaczego nie zacząć traktować siebie w domu? Przy regularnym wykonywaniu okłady i masaż w połączeniu z odpowiednim odżywianiem i szkolenia, w większości przypadków, skóra jest zauważalnie dokręcone. Nie należy oczekiwać natychmiastowych rezultatów, przyjemna zmiana może zazwyczaj być postrzegane nie wcześniej niż 1-2 miesięcy po rozpoczęciu leczenia domowego. Jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zasad, sześć miesięcy później, nadal masz tylko złe wspomnienia o tym, co jest luźna skóra na udach i pośladkach. Zdjęcia przed i po wykazać, że aby poradzić sobie z tym problemem, można mieć. Powodzenia!