507 Shares 7455 views

Jak wybielić skórę?

Stan skóry może wiele powiedzieć o stanie zdrowia danej osoby. Wiele chorób ma zły nawyk, aby zostawić swój ślad na nim. I nie tylko trądzik i blizny, nie mniej kłopotów może dostarczyć i nadmierna pigmentacja: piegi, przebarwienia i tym podobne. Tak, i właśnie ciemna skóra nie zadowolić każdego. rozjaśnienie skóry pomaga rozwiązać niektóre problemy z przebarwieniami.

Należy jednak mieć na uwadze, aby pozbyć się przebarwienia, należy najpierw zrozumieć, co spowodowało go i pozbyć się przyczyny. Tylko wtedy ma to sens się zastanawiać, jak wybielić skórę. W przeciwnym razie pojawi się plamy w kółko.

Co może powodować przebarwienia? Możliwych przyczyn jest wiele, począwszy od zakończenia spadków i zmiany skórne. Genów, zakażenie, uraz, zmiany hormonalne, – z których wszystkie mogą spowodować zwiększenie wytwarzania melaniny w komórkach pigment skóry. Plamy pojawiają się na stronie wytłaczanej trądziku, po użyciu maszynki na skórze pod pachami podczas ciąży. Niektóre z nich odejdzie po usunięciu przyczyny, niektóre dość łatwy peeling, a drugi już dawno majstrować.

Jak wybielić skórę? Wszystkie metody rozjaśniania są podzielone na dwie grupy: peelingi, które po prostu usunąć martwe komórki skóry i leki, które zmniejszają produkcję melaniny w komórkach. Jednym z powszechnie stosowanych środków rozjaśniających skórę jest hydrochininę. Jednak jest wysoce toksyczny i jego stosowanie powinno być ostrożnym. Zazwyczaj rozjaśniający krem zawiera tylko 1% wszystkich hydrochininę. Wykorzystywanie i inne substancje, ale wszystkie są mniej lub bardziej toksyczne.

Wybielanie skóry twarzy z kremów rozjaśniających – dość drogie, a nie każdy może sobie pozwolić. Dlatego wielu z nich, aby znaleźć inne sposoby na rozwiązanie problemów. Zbędne w tym przypadku zwróci się do środków ludowej.

skóra wybielania w domu z pomocą środków ludowej będzie znacznie tańsza, ale trzeba starannie wybrać konkretne recepty, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia jest już zakaz idealną skórę. Na przykład, wiele środków do wybielania ludowe przygotowany na podstawie soku z cytryny, ale wykorzystać je do właścicieli suchej skóry nie może, ponieważ cytryna będzie go wysuszyć nawet więcej. Ten artykuł będzie oferować kilka receptur.

należy zacząć od najbardziej powszechne, a zatem z sokiem z cytryny. Dla pierwszej maski 50 ml soku wymagane, jedno białko, łyżeczkę cukru i dwukrotnie wodą. Wszystkie składniki są dokładnie wymieszane, a maska jest gotowa. Jest on stosowany do czyszczenia skóry na pół godziny, a następnie płukano w wodzie bez zastosowania mydeł i innych środków do prania. Po nałożeniu maski na soku z cytryny należy używać kremu do nawilżać. Aby uzyskać dobry rezultat, należy zastosować maskę dwa razy dziennie przez co najmniej 4 dni.

Dobre wyniki uzyskuje się przez mieszaninę soku z cytryny i bulion pietruszki. Dwa składniki miesza się w równych częściach i przechowywać w lodówce. Powstały balsam do przetrzeć skórę dwa razy dziennie.

Jak wybielić skórę z ogórkiem? Jego delikatnie pocierać i wymieszać z kwaśną śmietaną. Zamiast śmietany można użyć kremu. Nałożyć na twarz na 20 minut, a następnie zmyć. Wykonana jest raz dziennie przez 10 dni. Ważne jest, aby pamiętać, że maska nie przechowuje i to za każdym razem nowy.

Od czasów starożytnych, aby rozjaśnić skórę i wykorzystywane mleko. Ignoruj masek w oparciu o nią byłoby przestępstwem. Aby przygotować tę maskę do przygotowania 50 ml roztworu kwaśnego mleka i łyżka mąki owsianej. Mąka z płatków owsianych można zrobić w konwencjonalnej szlifierki. Po zmieszaniu składników, grubości pastę, jest umieszczona pomiędzy dwoma warstwami gazy, które jest następnie umieszczone na powierzchni pół godziny. Następnie skórę należy przemyć gorącą wodą.

Wszystkie fundusze – co najmniej krajowy, produkcja przemysłowa choć trzeba sprawdzić przed użyciem, mogą powodować alergie. Po pierwsze, są one wykorzystywane w małym obszarze skóry, ukryte przed wzrokiem postronnych odzieży. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, stosuje się na twarz oznacza, że nie jest to konieczne.

Jak wybielić skórę, jeśli w ogóle ludzi, wszelkie środki fabryczne nie pomagają? Należy odnieść się do kosmetyczki i przejść procedury w kabinie. Może pomóc procedur, takich jak nawierzchni i laserowy. Jednak bez radą kosmetyczki to lepiej nie stosować.