86 Shares 6826 views

Jak ładować telefon, jeśli gniazdo jest uszkodzone: kilka sposobów ładowania bez ładowarki

Telefon komórkowy jest tak mocno zakorzenione w naszym życiu, że wiele już predstvlyayu jak mogli zrobić bez niego. Każdy właściciel zaznajomieni z sytuacją, kiedy trzeba podjąć ważną rozmowę lub odbierać wiadomości, a bateria telefonu komórkowego jest odprowadzany zdradliwe, a nawet gorzej, nie ładować, ale nic się nie dzieje. Jak ładować telefon, jeśli gniazdo jest uszkodzony?

jedną z metod

Ta metoda jak naładować telefon, jeśli gniazdo jest uszkodzone – najbardziej prosty i nie wymaga żadnych umiejętności w ogóle. Jednak bateria telefonu komórkowego będzie cierpieć, a nie być w stanie wytrzymać powtórzyć. Wszystko co jest potrzebne – aby wyjąć baterię i przesuń go na czymś stałym, takiego jak stół lub kamień. Można zrobić 1 lub 2 telefony.

Drugi sposób: pomoc żaba

Kolejnym sposobem jak naładować telefon, jeśli uszkodzony gniazdo do ładowania, bardzo drogie i nie uzasadnia koszt, ale odpowiednie, jeśli ty lub twoi bliscy mają „żaba”. Ta uniwersalna ładowarka ze specjalnym rowku, który jest wprowadzany do komórki baterii. Taka metoda posiada wady:

 1. Wartości „żaba” jest znacznie wyższy niż koszt w porównaniu z centrum serwisowym.
 2. Nie można korzystać z telefonu jak długo zabraknie naładowania akumulatora.
 3. Niektóre opinie użytkowników devaysa zauważył uszkodzenie baterii podczas ładowania.

Metoda 3: bezpośredni ładowanie bez użycia gniazda

Jeśli masz jakieś umiejętności w pracy z energią elektryczną, w ten sposób ładowania telefonu, jeśli gniazdo jest uszkodzone, mogą być wykonane w domu. Krok po kroku:

 1. Wyjmij baterię z telefonu komórkowego.
 2. Pre odłączyć ładowarkę od sieci.
 3. Usunięcie izolacji przewodów z ładowarką, odsłaniając przewodów.
 4. Wydać zamiatać żył. Znajdź plus i minus.
 5. Znaleźć odpowiednie zaciski na akumulatorze. Należy zwrócić uwagę na polaryzację przewodów i samego urządzenia.
 6. Wykonać zamocowanie żył, a następnie można włożyć wtyczkę do gniazdka.

Ważne! Metoda ta nie może być używany, jeśli jesteś sam. To musi być ktoś, kto może pomóc z możliwością porażenia prądem elektrycznym.

Sposób czwarty

Opisany sposób pokaże, jak szybko naładować telefon, jeśli gniazdo jest zepsuty. Wziąć zwykły nóż i ogrzewać go w ogniu. Dołączyć go do akumulatora. Poprzez zwiększenie temperatury akumulatora na krótką chwilę na osiedlenie się. Metoda ta jest stosowana tylko wtedy, gdy rozmowa jest ważniejsza niż koszt akumulatorów. Przestrzegać zasady: ogrzewanie baterię, działać szybko i dokładnie, w przeciwnym razie może pęcznieć. Sama bateria ogrzewania będzie okazją, aby nawiązać połączenie trwające około 5 minut, ale potrzeba akumulator należy wymienić.

Maszerując sposób, aby naładować telefon

Wcześniejsze metody opisane zarówno w domu za telefon czy gniazdo jest uszkodzony i nie ma „żaba”, i że jeśli sytuacja była dokładnie odwrotna: pilna potrzeba, aby zadzwonić w kraju lub w kampanii? I w tym przypadku nie jest to sposób, aby nawiązać połączenie, o ile, oczywiście, pod ręką były niezbędne materiały. W celu zapewnienia własnego ładowania, to ma kilka płytek metalowych, kawałek drutu miedzianego oraz słoną wodą. Jeśli zamierzasz campingi, na przykład, może być wstępnie przyjąć wszystko, co potrzebne w nagłych wypadkach. Opis metody można doładować telefon na poziomie 5%.

Płytki są zakopane w ziemi, owinięty drutem miedzianym. oferuje konstrukcja wylano morskiej. Ładowarka jest gotowa. W przypadku istnienia żelaza, można otrzymać w następujący sposób: do istniejących produktów, takich jak cytryny lub jabłek zatrzymany kołków metalowych, owinięty drutem.

Mogę iść do skrajności

Poniższe sposoby, aby naładować telefon, jeśli gniazdo jest uszkodzony i nie ma „żaba”, zaleca się jedynie w skrajnych przypadkach mogą one uszkodzić baterię. Co do reszty, to lepiej zainwestować czas i nosić telefon do serwisu.

Gniazdo Self-zastąpienie lub centrum usług?

Czy to możliwe, aby naprawić gniazdo ładowania na własną rękę? Teoretycznie – tak. Ale nie zapominamy o tych funkcji, które wykonują połączenia:

 1. Poprzez gniazda ładowania są przesyłane pliki z telefonu i komputera. Jest to chyba najważniejsza funkcja, oprócz ładowania gadżetu, biorąc pod uwagę jak wiele ważnych danych mogą być przechowywane na karcie pamięci.
 2. Poprzez gniazda ładowania można ładować bezpośrednio do telefonu z komputera za pomocą specjalnego kabla dostarczonego z telefonu komórkowego.
 3. Poprzez złącze do ładowania, można podłączyć swój telefon do telewizora, aby oglądać zdjęcia i filmy.
 4. Niektóre inne funkcje.

Ładować ayfon bez użycia ładowarki

Jeśli – właściciel iPhone, metoda następnie maszerując opisane powyżej, nie się przydać. Na sprzedaż były źródła alternatywne, które można przekształcić w energię elektryczną otaczającego środowiska. używać tylko je bez wizyty w salonie nie uda.

Jeśli nie masz doświadczenia w naprawie telefonów komórkowych, to lepiej nie podejmować napraw na własną rękę, jak zły ruch może ostatecznie zakończyć swój smartfon, który jest znacznie bardziej kosztowne usługi centrów serwisowych. Ponadto, można tylko pogorszyć szkód i naprawa będzie kosztować więcej niż kwota, która może być początek.

Jeśli gniazdo jest w porządku, ale nie ma opłaty

Jeśli szczelina złącza w kolejności, a telefon nie jest ładowany może uszkodzić ładowarkę. W tym przypadku możliwe jest, aby naładować telefon komórkowy za pośrednictwem portu USB, podłączając go do komputera lub tabletu.

Jak wybrać centrum serwisowym

Jest to najlepiej nadają telefonowi markowe usługi tej samej marki co urządzenie. Muszą być poświadczone za usługę. Obejrzyj opinie na terenie wybranej usługi.