671 Shares 2785 views

Farm "ichtiolog". wędkarstwo opłata

Czasami dusza po prostu wymaga spokoju i odosobnienia. Wielu w okresie chęci cieszyć się świeżym powietrzem i natury, pójść na ryby. Wszystkie rozkosze życia kraju i spokoju otaczającej natury pozwoli mieszkaniec miasta poczuć wycieczkę do gospodarstwa „ichtiolog”. Doświadczeni rybacy nazywają to „raj połowów”.

wędkarstwo opłata

Te rybacy, którzy preferują wygodę podczas łowienia i relaks w wakacje prawnej, będą zadowoleni z warunków oferowanych „ichtiolog”. Hobby, gdzie można cieszyć się pełną prywatność lub razem z rodziną i grupą przyjaciół.

Co to za miejsce?

Płatny staw (farma „ichtiolog”) znajduje się w obszarze, który jest jednym z czystych ekologicznie terenów rejonie Moskwy i graniczy z rezerwatem przyrody lokalnej. Gospodarstwo położone jest w odległości 126 kilometrów od stolicy. Piękne krajobrazy, czyste powietrze, brak uciążliwego hałasu miasta, doskonałe warunki do komfortowego łowienia – tam są wszystkie warunki do przyjemnego spędzania wolnego czasu.

Zaskakujące jest to, że w tak dużej konkurencji, która jest teraz powszechne wśród gospodarstw rybnych, gospodarstwo „ichtiolog” pracuje od ponad dwudziestu lat. Utworzono trzy sztuczny staw. Sześć naturalne zbiorniki zostały odnowione, czyszczone i zaopatrzone.

Tutaj mogą się lepiej jako hobby – wędkarstwo, lub po prostu odpocząć, poopalać się. Pergole, ustawione na plaży, może pomieścić do dziesięciu osób. Przyprowadź swoją rodzinę, zebrać dużą grupę przyjaciół, ustawić grill i gotować na ogniu świeżo złowionych ryb – normalna praktyka w tym miejscu.

obfitość ryb

Szczególnie popularne wśród wędkarzy cieszyć pstrąga i jesiotra. Dla miłośników ryb duże gospodarstwa „ichtiolog” oferuje stawy, gdzie istnieją duże karp, kleń i sum. Dla specjalnych wentylatorów w stawach rozpoczęła karpia.

Ryby złowione przez zarówno małe i bardzo duże. Każdy wędkarz znajdzie tu co chcesz. Ktoś preferuje skalować wielokilogramową połowu, bez względu na to, jakiego rodzaju ryby. I ktoś poluje wyłącznie trofeum gatunków ryb.

Ceny wędkarskie

Sądząc po opiniach, bardzo demokratyczny, rozpoznał płatnych rybaków w „Ichtiologii”. Gospodarstwo oferuje kilka rodzajów licencji na połów, w zależności od pory roku. Sześć godzin połowów na płatnego stawu będzie kosztować 1500 rubli. Zimowe połowów (w zależności od liczby godzin i miejscach) będzie kosztować od trzystu do tysiąca rubli. Wędkowanie w lecie (cały dzień) – 2000 rubli.

Poza stawy dla wędkarzy i turystów są oferowane do rekreacji. Cena za łóżko zaczyna się od pięciuset rubli, a kończąc dwa tysiące.

miejsca do wędkowania

Istnieją trzy główne zbiornik, który oferuje opłaty gospodarstwa rybackiego „ichtiolog”. Wędkowanie może odbywać się na dużym stawie, który nazywany jest również głównym. Powierzchnia zbiornika wynosi około dwunastu hektarów, a głębokość – około sześciu metrów (w niektórych miejscach nawet głębiej). Jest domem dla wszystkich rodzajów ryb, które za pożywkę hodowli ryb.

Drugi zbiornik wodny zwany pstrąg lub jesiotra staw. Jego głębokość – ponad cztery metry. Obszar powierzchni lustra wody – około jeden hektar. Ten zbiornik wodny jest już wynika z nazwy, jest znany z dużych połowów pstrąga, łososia i białego jesiotra. Istnieją cztery wygodne fotele wędkarskie, a także piękne molo z fontannami.

Trzeci zbiornik wodny zwany staw rodziny. Stworzyło komfortowe warunki zarówno do wypoczynku jak i dla szansy wędkowania. Na brzegu plac zabaw dla dzieci, wyposażony piaszczystą plażę. Jeśli chodzi o ryby, okaże się w tym stawie głównie karp, amur i karasia.

usługi dodatkowe

Brzegi wszystkich trzech basenów, który ma gospodarstwo „ichtiolog” uszlachetniony i podziale na poszczególne plamy rybackich. Oto kilka z tych miejsc, a każdy rodzaj ma swoją oryginalną nazwę.

Na przykład, „domek rybaka” przytulny zbudowana jest na lewym brzegu zbiornika głównego. Ten przytulny altana z grillem i wygodne molo, a nawet nietypowe i stylowe dekoracje ulic w postaci rzeźb znieść rodzinę.

Albo na przykład, huśtawka altanka, które znajdują się na małej wyspie w pobliżu głównego stawu. Arbor huśtawki, symulując pitching na morzu spacer. Istnieją cztery pawilony, z których każda charakteryzuje się nieco jego skórkę.

Sturgeon staw kilka przytulne drewniane altany, zatytułowany „W wąwozie.” Również na brzegach jesiotr, pstrąg staw jest miejscem spoczynku pod niezwykłą nazwą „Fairy grzyba”. Niektóre grzyby, z których każda może pomieścić około pięciu ludzi. Wnętrze zaprojektowane, wiele elementów dekoracyjnych specjalnie na zlecenie dla tego projektu i wykonane ręcznie. Oryginalne, nietypowe, wykonane z naturalnych materiałów uzupełniać dane przemyślany sposób Arbor grzyba.