883 Shares 2631 views

Jak znaleźć pakiet: przez numer, ID

W związku z dystrybucją towarów zamówienia online wzrosła ilość prac w zakresie usług pocztowych. Coraz częściej są one w obliczu otrzymaniu paczki po przejściu kontroli celnej zagranicy. Zamówienie i zapłacić za towary, kupujący może śledzić swój zakup przez Internet. Usługa ta jest coraz bardziej popularne, więc otwarte przestrzenie World Wide Web są tereny usługowe, które zawierają wszystkie informacje na temat usług pocztowych. Śledzić obciążenia mogą być wprowadzone w wymaganym polu numeru identyfikacyjnego. Rozważyć podobną sytuację bardziej szczegółowo i starają się odpowiedzieć na pytanie, jak znaleźć pakiet.


Podawanie państw obcych

Powiedzmy, że zdecydujesz się na zakup rzeczy, które Cię interesują w sklepie, który specjalizuje się w sprzedaży produktów krajowego producenta. Ci wybrać produkt, za to zapłacić, a potem czekać, gdy paczka zostanie wysłana pocztą. Po pewnym manipulacji w postaci weryfikacji towarów i opakowań swój rejestr do wyjścia, gdzie TREK przypisany numer. Dzięki niemu można być informowane o lokalizacji swoich towarów. Znajdź paczka jest bardzo prosta liczby. W tym celu każda strona usługa jest konieczne, aby wejść w przydzielonym numerem. Program serwisowy natychmiast daje wszystkie podróże i rejestracji, w którym produkt został nagrany.

Proces wysyłania do rosyjskiego post

Wysyłanie paczek na poczcie jest również popularny dzisiaj. Różne sklepy lub osoby wysyłają swoje towary za pośrednictwem poczty do klientów. Często dokonywana jest płatność gotówką przy odbiorze. Pakiety element w skrzynce pocztowej na pracownika-mail jest akceptowany dla jego realizacji i wysyłki. W procesie rejestracji, to jest przypisany numer identyfikacyjny. Można zobaczyć go w ryzach, który będzie dany do ciebie po zapłacie usług pocztowych. Znajdź przesyłkę indifikatoru mogą również korzystać z usług witryny w Internecie.

Różnice w liczbie i TREK-ID

Nienośnych dla samego poczucia przynależności, mają pewne różnice. Więc TREK Numer składa się z 13 znaków. Pierwsze i ostatnie dwa znaki są podane w łacińskich liter. Dwie pierwsze litery wskazują samą paczkę (rozmiar bagażu ręcznym, sposobu podawania, a także zdolność do śledzenia al.). Te dwie ostatnie litery – kraj nadawcy.

Numer TREK-punkt w ryzach, jeśli nadawca. Jeśli jesteś odbiorcą towarów zakupionych numer można zobaczyć na platformie obrotu w dowolnym sklepie internetowym lub sprzedający wyśle wiadomość e-mail. Czasami sprzedawcy nie świadczy takich usług, chyba że prośba o wysłanie numeru pakowanych i wysłał bagaż podręczny.

Rosyjskie oznaczenie jest dużo łatwiejsze. Paczki wysyłane na terytorium kraju ma przypisany kod 14-cyfrowy kod. Pierwsze sześć cyfr wskazuje numer przypisany do urzędu pocztowego, gdzie kształtowane przez bagaż podręczny.

Jak znaleźć paczkę

Jeśli występują długie dla dostarczania poczty swojej przesyłki, można okresowo weryfikuje swoją lokalizację. Znajdź numer działki może być w każdej strony post-usług. Strony należące do rosyjskiego Post, również podać informacje na temat ruchu i za granicą. Wyemitowany tabela będzie zawierać wszystkie ruchy. Mocowanie dostarczony towar od momentu odbioru na poczcie, gdzie zostaje przypisany numer. Następnie należy zaimportować pakiet, przekazuje kontrolę do urzędu celnego i kilku „przejściach” w całym kraju sięga jego odbiorcę.

W Rosji wszystkie ruchy są znacznie szybsze. Zatem obciążenie może osiągnąć w tygodniu z jednego końca kraju na przeciwległym punkcie.

Utrata bagażu podręcznym

Czasem znalezienie indifikatoru działek sam może nie. Co wtedy zrobić? Jak znaleźć pakiet?

Często zdarza się, że w służbie poczty online w dowolnym momencie aktualizacji wystąpiły. Następnie należy skontaktować się poczta. Może twoja przesyłka dotarła i zarejestrowanym.

Jeżeli towar pochodzi z innego kraju, można zastosować do kontroli celnej. Zdarzały się przypadki, gdy towary są wysyłane z różnych powodów nie spełniają wymagań. W przypadku, gdy nie wiesz, gdzie się udać o utratę, będzie również pomóc pocztę. Znajdź wysyłając im trochę łatwiej. Wiedzą zamierzonej drogi przesyłki. Pracownicy usług pocztowych może bezpośrednio kontaktować się ze swoimi kolegami lub wysłać pisemną prośbę do Internetu. Możliwy przegląd wszystkich urzędach pocztowych, które miały przyjść bagaż podręczny. Gdzieś musi „unosić się”, jeśli nie został faktycznie wysłany.

FAQ pracownicy usług pocztowych

Pocztowe pracowników biurowych dziennie może wysłuchać i odpowiedzieć na wiele powtarzających się pytań. A odpowiedzi są czasem dość powszechne.

 • Pytanie: jak znaleźć paczkę? (Najbardziej pilne).
  Odpowiedź: w Internecie w służbie usług pocztowych, wprowadzając numer identyfikacyjny otrzymany podczas rejestracji.
 • Pytanie: Jaki jest czas przechowywania listów lub paczek?
  Odpowiedź: wszystko odebranych elementów usług pocztowych do 30 dni od daty otrzymania, jeśli paczka lub list nie weźmie je z powrotem odzyskać.
 • Pytanie: jak znaleźć paczkę jeśli został wysłany przez pomyłkę w innej lokalizacji?
  Odpowiedź: kilka dni po ujawniając swoje błędy zostaną wysłane w określonym celu.
 • Pytanie: Jeżeli zwiększymy czas dostawy wysyłania, co robić w takim przypadku odbiorca?
  Odpowiedź: Odbiorca ma prawo do złożenia pisemnego oświadczenia i pokwitowanie zapłaty usług pocztowych. Rozważyć odwołanie się dyrektor urzędu pocztowego, jego zastępca lub sami pracownicy. Wyjaśniają cały trwającą sytuację i podjąć działania, aby szybko rozwiązać problem.

Jak widać, w poszukiwaniu lokalu nie wymaga wiele trudności i niekończących się rozmów telefonicznych. Dzisiaj, technologia informacyjna jest tak zaawansowana, że wyszukiwanie jest możliwe po naciśnięciu przycisku myszy komputerowej. Jeśli zdecydujesz się zamówić towar w sklepie internetowym, proponujemy tylko sprawdzone sprzedawców, którzy dokładnie wysłać wiadomość e-mail.