597 Shares 5812 views

Jak być najlepszy, jeśli chodzi o całowanie

To brzmi jak banał, ale całowanie może spowodować wiele emocji, a może zostawić cię całkowicie obojętny. Pocałuj Ideą jest to, że pozwala określić swój stosunek do kogoś. Na przykład, długi pocałunek na ustach i szybkie policzek zdecydowanie pomaga wyjaśnić, kto jest przyjacielem, a kto jest kochankiem. Dobry pocałunek może być niemal tak intymny jak płeć, ale istnieje wiele niuansów i sposobów, aby tak było. Poniżej przedstawiamy 10 wskazówek, jak maksymalne wykorzystanie wszystkich dostępnych technik partnera czuła miłość i pocałunki czujesz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.


Nie zapomnij, aby odświeżyć oddech

Oczywiście, dla wielu, to idea brzmi rozsądne, ale niektórzy nie uważają, że ważne jest, aby zwrócić uwagę na nieprzyjemny zapach. Upewnij się, że Twoje zęby nie wymagają dodatkowego czyszczenia i oddech pozostaje świeży. Tutaj to nie ma znaczenia, jak dobrze całujesz: nieświeży oddech może zabić nastrój, szczególnie jeśli twój związek właśnie zaczął się rozwijać.

Wybierz odpowiedni czas

Stanie się to pod koniec pierwszej randce, albo po kilku tygodniach spotkaniu – to nie ma znaczenia. Najważniejsze – aby upewnić się, że twój partner i będzie go chciał, to nie stanie się niepotrzebny stres lub pod przymusem na sekundę. Ale opóźnić zbyt długo nie warto, w przeciwnym razie druga osoba pomyśli, że nie jesteś zainteresowany.

Mówią tylko jedno oko

Kiedy pochylić do siebie całować, nie można używać usta, żeby coś powiedzieć. Więc dlaczego nie można zrobić to oczy? Nie należy jednak otworzyć oczy podczas pocałunku – może to wyglądać trochę nieprzyjemnie. Najlepiej jest, aby zatrzymać chwilę, aby spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć im, na przykład, że nie jesteś gotowy, aby powiedzieć głośno.

Pocałuj Tylko ci, którzy naprawdę lubią

Zdarza się, że ludzie po prostu pocałować wpływem chwili, w codziennym życiu nigdy by nie popełnił. Może to nastąpić późnym wieczorem w barze po koktajlu lub w przypływie radości na parkiecie. Jeśli pocałować ludzi, którzy naprawdę chcą się całować, całować będzie znacznie lepiej, a ty naturalnie chcą uczynić je jeszcze bardziej przyjemna. Całowanie z zbyt wielu ludzi na ryzyko stania się monotonne i nie przyjemny.

Czuć się nawzajem

Śmieszne dźwięki, pocałunek – to jest praca zespołowa. Dowiedz się czuć siebie, spróbuj odgadnąć pragnienie niech partnera lub zachowywać. Najważniejsze – aby działać na tej samej długości fali, a nie dowodzić proces.

Nie przesadzaj z językiem

Nadmierne użycie języka w buzi może być naprawdę straszne. Pamiętaj, że pocałunek – to nie lizać twarzy. Spróbuj lekki dotyk języka zabawy – może to uczynić swój magiczny pocałunek.

Zwracać uwagę na otoczenie

Czy to trzaski płomieni świec, namiot, Camping pod gwiazdami, ocean wokół lub nagłą ulewę – wszystko wokół zrobisz pocałunek bardziej interesująca. Ponieważ twoje oczy są zamknięte, inne zmysły wyostrzyć i będzie słychać i czuć wszystko co dzieje się wokół ciebie bardziej wyraźnie. Po prostu odpocząć.

Bądź spontaniczny

Nagły pocałunek, gdy twój partner jest zły boi lub może być wspaniałą rzeczą, aby zaradzić tej sytuacji. Podaj swój znaczący inny prezent, kiedy najmniej spodziewa.

Monitorować ślinę

Upewnij się, że w swoim języku, masz kontrolę nad swoim śliny. Należy uważać, że nikt nie będzie jak rzeka śliną na brodzie.

zbadać

Nie skupiaj się tylko na ustach. Dotykania twarz, włosy i szyję można dodać w swoim pocałunkiem więcej niż ładnym emocji i podziwu.