369 Shares 2532 views

Jako podpowiedź pocałować faceta? Co masz na myśli pocałunek

Zbudować ciepły harmonijny związek w parze – nie takie łatwe zadanie. Szczególnie trudny jest okres pierwszych spotkań młodych ludzi, gdy nie są jeszcze bardzo dobrze razem zakupy i nadal nie wiem, cechy osobowości i charakteru drugiej połowie. Ten artykuł wyjaśni dziewcząt, w jaki sposób nawiązują do pocałować faceta, bo mówić wprost o tym nie przedsięwzięciu każdy czarujący.


pierwszy pocałunek

Najważniejszą i żywe wydarzenie w życiu każdej dziewczyny jest pierwszy pocałunek z młodym mężczyzną. To może zależeć nawet dalszego rozwoju stosunków w parze. Tak więc, jako podpowiedź pocałować faceta, jak upewnić się, że młody człowiek w końcu zdecydował się na tak ważnego kroku? Na pierwszej randce, najlepszym rozwiązaniem dla „knock out” pocałunek – moment pożegnania. Facet jest prawdopodobne, aby utrzymać dziewczynę do domu lub ganku. Powiedzieć „jeszcze”, odwrócić się i odejść – nie za świadomą decyzję. Nie może być trochę wstać, rozmawiać, śmiać się, upewnij się, flirt. W celu utworzenia bardziej intymny kontakt można umieścić swoją dłoń na ramieniu chłopca i wziąć ją za rękę dłonią. Jeśli jest to trudne do zrobienia, możliwe jest od czasu do czasu delikatnie, jakby przez przypadek dotknąć młodego człowieka – jego ramię, ramię, może nawet osoba. Nie przyszedłem tak długo oczekiwany moment pocałunku? Można go przynieść. Aby to zrobić, trzeba znać zasady „gapi”, który jest bardzo proste i łatwe do wdrożenia. W tym celu musimy się jak najbliżej do młodego człowieka, aby zobaczyć na początku nie był zbyt długi w twarz, ale w skupieniu, a potem patrzeć na usta i oczy znowu (to czas opóźnienia należy patrzeć tylko trochę dłużej). Zostało to dokładnie po pocałunku, nie ma wątpliwości. „Peepers” pracuje bez zakłóceń i do 100%.

film

Nie wszyscy młodzi ludzie wiedzą, że ulubionym miejscem spotkań naszych matek i babć był film, i to był ostatni wiersz publiczności. Po tym wszystkim, jest on nazywany – „kilka pocałunków”. Dlaczego nie skorzystać z tego? Tak więc, w celu wywołania pocałunek w filmie, może kupić sobie parę biletów do interesującej sesji w ostatnim rzędzie. I facet przedstawiając bilet, ona może powiedzieć: „I mamy wiele miejsc do pocałunku.” Rozsądny człowiek natychmiast uświadamia sobie, o co chodzi. Ale jeśli to nie zadziała, to lepiej z wyprzedzeniem, aby dostać bilety na horror sesji. I podczas straszliwych scen chwycić w ręce młodego człowieka, chude na niego szukać ochrony w silnych męskich rąk. Facet jak tę sytuację i uspokoić może tylko pocałować dziewczynę najpierw na czole, a potem w policzek, a potem już na ustach.

Spacer w parku

Jeśli para w dniu ulicznego, a mianowicie w parku, istnieje również kilka wskazówek, aby schować się całować faceta. Tak, to jest możliwe, aby znaleźć ustronne ławce w środku drzew, samo miejsce jest już w stanie wywołać taką długo oczekiwany miły akcent. Jednak nie wszystko jest takie proste. Dziewczyna może stać się ostro zimno, to jest zobowiązany do poinformowania satelitę, nawet jeśli próbuje ogrzać pani. Można to zrobić, oczywiście, z pomocą ubrań, ale najlepiej jest do ogrzania ciepłej męskiej uścisk. I gdzie uściski, pocałować tam. Jedyną ważną rzeczą w odpowiednim czasie, aby złapać odpowiedni kąt i skręcić w twarz.

wał

Jako podpowiedź pocałować faceta, jeśli para spacery promenadą? Tak, to musi się zatrzymać, chude na poręczy i długim spojrzeniem na powierzchni wody. A potem się wydawać, że trochę głowa zaczęła się kręcić z tym, można nawet lekko zataczając, młody człowiek próbował złapać swoją pasję. Cóż, już spoczywa w ramionach człowieka, powinniśmy przypomnieć wspomniany „gapi”, a tym samym do osiągnięcia sukcesu.

Cafe-Restaurant

Nie każda kobieta będzie zaryzykować twierdzenie, wyrażenie „Chcę cię pocałować” do swojego chłopaka. Kobiety są łatwiejsze do prowokować takich sytuacji, zamiast po prostu powiedzieć. Tak, można uzyskać jego i jeśli spotkanie odbywa się w kawiarni lub restauracji. Aby to zrobić, zaprosić młodego człowieka do tańca (dobrze, jeśli jest to powolny taniec, on sam będzie okazją do pocałunku, ale i coś wymyślić szybkie i rytmiczne). Natantsevavshis, może podziękować młodego człowieka, bo jej firma i dał miłe chwile. I na znak wdzięczności buziaka w policzek swojego towarzysza. Jednak ona nie jest snajperem, a to może przegapić i pocałować faceta w kącie warg. I jest prawdopodobne, aby sprowokować, i długo oczekiwany pocałunek.

sytuacja

Istnieją sytuacje, w których pocałunek jest po prostu niemożliwe. Więc dlaczego nie spróbować go sprowokować?

  1. Smutna historia. Ona może przyjść na spotkanie i przesłuchania Człowiek sfrustrowany powiedzieć wcześniej przygotowanym dla opowieści o tym, jak jej chory kot lub przez otwarte okno poleciał papugę. Wszystko to powinno towarzyszyć łez. Ale nie płacz podnieceniu, faceci boją się takich sytuacji. Cóż, jeśli pani może wycisnąć kilka łez światła, które nawadnianiu policzkach. Co człowiek nie chce się uspokoić jego towarzysz, przytulił ją? I nie jest daleko do pocałunku.
  2. Eyewinker. Pani może się wydawać, że coś oko Hit i zapytać młodego człowieka, aby zobaczyć co to jest, że uniemożliwia to. A gdy dwie osoby są tak blisko siebie, pocałuj facet i dziewczyna po prostu nieuniknione.

należy stwierdzić, że nie jest to wyczerpująca lista sytuacji, gdy pocałunek może wywołać samemu. Przy odrobinie wyobraźni i naprawdę osiągnąć pożądany bez problemów.

reguły

Chcę cię pocałować … Pomysł ten często pojawia się w głowach dziewczynek jednak powiedzieć, że to często po prostu nie mogę. Cóż, nie pozwala więc frivolnichat edukacji. Można jednak spróbować przynieść długo oczekiwany pocałunek. Aby to zrobić, trzeba znać kilka prostych zasad, które są w stanie przywrócić do życia ten moment.

  1. Dobry nastrój. To powinno być jak najwięcej się śmiać, uśmiechać się, być ciągle w dobrym nastroju. Więc facet zdaje sobie sprawę, że dziewczyna się z nim, i chcą być bardziej odważne i nieskrępowany zachowanie.
  2. Dotykowego. Sprowokować pocałunek, trzeba jak najwięcej, aby dotknąć wybranych. Częste dotykowy przechodzącej – pierwszy etap w kierunku zbieżności pary.
  3. Właściwy moment. W celu uczynienia go wyglądać naturalnie i pocałunek nie był „rozciągnięta”, wymaga tylko na właściwy moment. Konieczne jest, aby poprawnie zinterpretować sytuację, a dopiero potem sprowokować takie długo oczekiwane pocałunki przetargowych.
  4. nie powinniśmy się spieszyć. Dziewczyna nigdy nie należy spieszyć się do rozwoju stosunków. To nie lubić tego faceta. Nie zbyt jawnie nawiązują do pocałunku i szukać własnej, ta kobieta ryzykuje nawet odstraszyć młody człowiek.

Co to znaczy, by pocałować dziewczynę? Jest to duży ekscytujące wydarzenie. Ale dla ludzi to najczęściej po prostu przyjemnym faktem. Nie zniechęcaj się, jeśli pierwszy całuje faceta nie latać na skrzydłach miłości. To nie znaczy, że nie podoba mi się pocałować, tylko przedstawiciele różnych płci są rozmieszczone inaczej postrzegają świat i różni się nieco od siebie.