160 Shares 6063 views

Znani Showbiz gejem. Gaia – gwiazdy show-biznesu

Współcześni ludzie są dziś bardziej wyzwolone i tolerancyjne niż to było sto lat temu. Cały sens w zmianie zasad moralnych i fundamenty nie tylko każdej poszczególnej rodziny, ale także społeczeństwo jako całość. Pochwal tolerancji dla mniejszości seksualnych dzisiaj jest wiele, tak cicho, ze cienie zaczynają się pojawiać geje nie tylko w Ameryce i Europie, ale także rosyjskiego show-biznesu.


Gdzie jest prawda?

Znaleźć listę, która zawiera listę wszystkich gejów ludzi show-biznesu, nie jest tak trudno. Ale tu ważne jest, aby myśleć o tym, gdzie naprawdę wszystko jedno. Rzeczywiście, w ostatnich osoby publiczne nie mają pojęcia, jak inaczej można propiaritsya i zaczynają wymyślać różnego rodzaju opowieści o jego osoby, w tym pojawiające się i reprezentatywnej homoseksualnych. Jest to szczególnie prawdziwe gwiazdy pop i krajów byłego Związku Radziecki show-biznesu. Oliwy do ognia dodaje także „żółtą prasę” i samych ludzi, a potem od czasu do czasu pisząc na gejów plasuje Vlad Topałow, Sergey Lazarev i Dima Bilan – faceci, którzy mogą zdalnie w stylu przypominać mniejszości seksualnych, w rzeczywistości tych nie będąc.

granicą gejem

To nie ukrywa swoją orientację gejów w Europie i Ameryce show-biznesu. Jest bardzo dawno temu ludzie przestali dyskryminowanie członków mniejszości seksualnych, całkowicie pozostawiając resztę ich życia i postaw. Tak, najbardziej znanym gejem – para Sir Elton Dzhon – piosenkarz i David Furnish – kanadyjski producent. Jednak młody piosenkarz był nawet żonaty małżeństwa pani (zawarta w 1984 roku), ale po poznał obecną żonę na początku lat 90., przyznał homoseksualne i całkowicie zadowolony dzisiaj. Ponadto, w Wielkiej Brytanii, ich małżeństwo formalnie zawarta, gdy para ma syna. Dla wielu może wydawać się szokujące, a fakt, że otwarcie gejem, i to dawno temu, w ciągu 20 lat, jest aktorem Sir Ian Makkelan, który już przeszedł do siedemdziesięciu. Mówiąc najprościej – Gandalfa z „Władcy Pierścieni”. Powrót w 1988 roku, w wywiadzie oświadczył jego homoseksualistą i rzeczywiście stał się pierwszym gejem Zachodnia show-biznesu. Raz mówił o swoich preferencjach w intymnej sferze i brytyjskiego aktora teatru i kina , Rupert Everett, co później żałował, bo w tym czasie okazało się, że w twórczej izolacji. Mówi, że dla pierwszego cechu aktorów w Hollywood po prostu nie może być gejem, więc większość wielkich aktorów globalnej branży filmowej prostu milczeć o swojej orientacji seksualnej.

Geje w modzie

Nie jest tajemnicą to, że moda – to przywilej kobiet. Mężczyźni są bardziej zastrzeżone nastawienie do swojego wyglądu, nie mając takiej obfitości sukienki. Dlatego wszyscy wielcy projektanci pracowali głównie dla kobiet, wysławiając je i idolatrii. Jednak paradoks, większość z nich była gejem. Ta grupa osób zainteresowanych Christian Dior – człowiek wychowany w najlepszych tradycji kulturowych. Od samego dzieciństwa, chłopiec jest bardzo uwielbiał matkę, i dlatego zainteresował się modą. A ponieważ była kobietą elegancką, wszystkie kolekcje Diora zostały zaprojektowane, aby dokładnie podkreślić ten styl pani. Jednak w duszy słynnego projektanta mody był głęboko nieszczęśliwy, w rzeczywistości okazał się być gejem, o czym rozmawiać w tym czasie, było to po prostu niemożliwe. Jego życie było dwóch kochanków, jednak mistrz często zakochują, a faceci po prostu nie odpowiada mu w zamian. Kochałem facetów iw przeliczeniu Karden – człowieka, który był w stanie złamać nawet na zamkniętym rynku radzieckiego. Karierę w branży mody była szybka, dał kobietom mini-spódniczkę, czarne pończochy i wysokie buty, a przeciwnik unisex ubrania w stylu. Geje show-biznesu, a mianowicie do świata mody – to także Yves Sen Loran, Dzhanni Versache, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier i Dolce i Stefano Gabbana.

Etap krajowy: gej czy nie?

Nie jest tajemnicą, że istnieją również gejem w showbiznesu Rosji. Jednak, aby dowiedzieć się, kim dokładnie należy do serii mniejszości seksualnych, bardzo ciężko. Tak więc, jednym z głównych gejów przez długi czas uważane piosenkarza Shura. Wszystkie sprawy w sposób wykonywania swych pieśni, stroje koncertowe. Dużo mówi się o tym było w czasie, gdy piosenkarz przez długi czas zniknął z radaru mediów, leczony przez alkoholami narokozavisimosti. Jednak po powrocie Schur przedstawił swoją narzeczoną, a dziennikarzom udało się znaleźć kobietę, która urodziła się piosenkarka ma dwoje dzieci. Taki sam los spotkał króla glamour Siergiej Zverev. Przez długi czas było to zapisane w gejowskiej rosyjskiego show-biznesu. Jednak okazało się nieprawdziwe, jak w Czeczenii, powiedział, że piosenkarka na wniosek Ramzana Kadyrowa. Ostatnio rozwiały mit o ich orientację seksualną, a Boris Moiseev. Na ekranach telewizyjnych wydany film, w którym piosenkarka mówi otwarcie, że to wszystko było szalone piiar-postęp, który, nawiasem mówiąc, bardzo mu pomógł. W rzeczywistości, Singer – pośrodku.

Sergey Penkin

Słynny pokaz gej biznesu, kim oni są? Nie zapomnij o Sergei Penkin, śpiewaków i muzyków, którzy przez długi czas był zaliczany do grona mniejszości seksualnych. Urodził się w zwykłej rodzinie klasy robotniczej w 1962 roku, w bardzo młodym wieku śpiewał w chórze kościelnym, studiował w Szkole Muzycznej. Interesujący wydaje się, że Sergei jedenastu (!) Razy działał w Gnesinka który nadal ukończył w klasie pop vocal. Jego głos jest niesamowity, który obejmuje cztery oktawy. Piosenkarka stanęła na scenie razem z Viktorom Tsoem Toto Kutnie i Saroy Braytman. Młody człowiek był zawsze otoczony przez wiele plotek, ale najbardziej stabilny z nich: Penquin – gejem. To w tym czasie wokalista powiedział: „Nie jestem bardzo zadowolony, kiedy zaliczana do grupy tych, którzy tak naprawdę nie jestem. Nie pozwól, aby ktokolwiek kiedykolwiek wspinać się w moim życiu osobistym!”. Oto kilka zdań, wszystkie mity o jego orientacji seksualnej zostały rozwiane.

"Tatu"

Nie mniej znanym gejem show-biznesu – grupa „Tatu”. Chociaż połączenia dziewcząt gejem nie jest poprawna, a lesbijek. Więc w pewnym momencie myślał o ogromnej liczby ludzi. W rzeczywistości, dziewczyny, jak się okazało – najbardziej autentycznego przedstawiciela orientacji i grupy i obrazów – dobry PR ruch, który, nawiasem mówiąc, przyszedł do smaku nie tylko krajowych, ale także zagranicznych odbiorców. To potwierdza wszystkie Ciąża i dość głośnych romansów ze znanymi facetów rosyjski pop Yuli Volkovoy.

Jewgienij Mironow

Nawet niektóre gwiazdy show biznesu – gejem? Jak dla przemysłu filmowego, przedstawiciele mniejszości seksualnych okazała się być odważny i przystojny aktor Jewgienij Mironow. Nawiasem mówiąc, jest on również szefem Teatru Narodów. Fakt, że człowiek należy do tutejsi ludzie są tak wąski zakres, potwierdza jego kręgu. Ostatnio pojawiły się plotki o aktywny, mężczyzna popełnił homoseksualne małżeństwo Sergeem Astahovym, jednak informacje te okazały się nieprawdziwe.

Kilku mężczyzn

Co inni ludzie – gejem? W show-biznesu za granicą – jest aktor John Travolta, piłkarz Cristiano Ronaldo, aktor i przyjaciel Leo DiCaprio Bredli Kuper (obaj aktorzy, nawiasem mówiąc, jest nazywany przez gejów, ale są one aktywnie stara się zaprzeczyć ten fakt), to samo dotyczy Hyu Dzhekmana.