336 Shares 4508 views

Symulator „Vander Kor Inteligentny”: opinie klientów, program szkoleń, ceny

Odwiedzając siłownię i regularne ćwiczenia pozwala utrzymać dobre centrum fitness i mięśni tonu fizycznego. Jednak nie każdy ma na to czasu. Symulator „Vander Cor SMART opinie klientów, które są wymienione poniżej uznaje się za istotne innowacje w dziedzinie kształcenia różnych grup mięśniowych. Według producenta, za pomocą tego urządzenia można nacisnąć do pompowania, nogi, schudnąć. Rozważmy funkcje tego urządzenia sportu, jego prawidłowego użytkowania i reakcje konsumentów.

urządzenie

Zewnętrznie symulator „Vander Cor Smarta” (opinie klientów o nim są niejednoznaczne) jest atrakcyjny w swej prostocie i ergonomii. W przeciwieństwie do masywnych odpowiedniki, to nie jest ciężki i kompaktowe urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i nie pogorszy się do wnętrza pomieszczeń.

Kompaktowe urządzenie składa się z platformy podstawy w postaci prostokąta o wielkości 0,55 * 0,49 m. Również w konstrukcji masywnych ramionach, położone po obu stronach łóżka. Uchwyty wyposażone są miękkie dysze w postaci rolki, które znajdują się w klasie daje efekt masażu, która nie pozwala na mięśnie przepracowania nadmiernie. Urządzenie Gymbit Wonder Rdzeń Inteligentne zbiera bardziej pozytywne reakcje niż jego poprzednik. Takie zamieszanie spowodowane faktem, że producent mówi o możliwości opracowania nowego symulatora niemal wszystkich grup mięśni.

Wskazania do stosowania

Urządzenie przedmiot może być zastosowany do osiągnięcia następujących efektów:

 1. Utrata masy ciała. Specjalne ćwiczenia są okazją, aby szybko i łatwo pozbyć się tłuszczu na brzuchu i bokach.
 2. naciśnij huśtawka. To jest główny cel tego urządzenia. Jest ono dostępne do pracy wszystkie części tej dziedzinie, a także mięśni gorsetu. Regularnie wykonując zestaw ćwiczeń, szybko osiągnąć pożądany rezultat.
 3. Badanie figura po porodzie. Symulator „Vander Kor Inteligentne” (opinie klientów potwierdzają to) jest popularny wśród młodych matek. Po pierwsze, jest kompaktowy i lekki. Po drugie, może być praktykowane w domu, dopóki dziecko śpi.
 4. Biceps, triceps pompowania, uda.

funkcje

Projektanci zespołu sportowego próbował uprościć urządzenia. Znalazło to odzwierciedlenie w skrajnej masy ludzi, którzy go wykonują. Maksymalna wartość progowa ciężaru dla człowieka wynosi 120 kg. Sama trener Gymbit Wonder Rdzeń Inteligentne waży około 7 kg, ma kompaktowe wymiary i może być przeniesiony do miejsca nawet dla dziecka.

Urządzenie podlega, mimo niewielkich rozmiarów, jest popularny, ponieważ może zastąpić kilka większych odpowiedników, z których każdy krąży jedynie niektóre części ciała. Miniaturowy kompleks jest w stanie działać jako alternatywy:

 • Obrabiarki do obróbki na pośladki.
 • Pociski, ćwiczy mięśnie rąk.
 • Masaż kręgosłupa symulatory.
 • Sprzęt, który pomaga pompować mięśnie brzucha i bioder.

Przyrząd treningowy „Inteligentne Vander Corr” (Użytkownik dostarczane do użytku w każdym zestawie) stanowi opór w zakresie od 12 do 22 kg. Zapewnia to wyższe klasy efektywności niż w standardowych ćwiczeń w fitness.

braki

Produkty są na ogół zadowala konsumentów. Ale nie bez wad. Ci użytkownicy zawierać następujące subiektywnych i obiektywnych chwile:

 1. Masa ogranicza dla ludzi o wadze ponad 120 kg.
 2. Monotonia ćwiczeń. W sprawiedliwości należy zauważyć, że większość badań dotyczących innych symulatorów również nie mają szczególnie zróżnicowana.
 3. Utrata mocy po ustaniu zatrudnienia. Ale nie jest to zaskakujące, dla osiągnięcia i utrzymania pożądanego rezultatu trzeba regularnie wykonywać.
 4. Symulator „Vander Kor Inteligentne”, którego cena wynosi około 3-4 tysięcy rubli, wartość odstrasza wielu konsumentów, ponieważ jest mały i ma prostą konstrukcję. Jednakże, jeśli wziąć pod uwagę, że pompuje wiele grup mięśniowych, to wadą można nazwać bardzo warunkowe.

Informacje zwrotne od użytkowników

Konsumenci zauważyć szereg istotnych zalet w narzędzia raportowania, a mianowicie:

 • Zdolność do prowadzenia szkoleń na to profesjonalny i początkujących, początkujących i dzieci.
 • Regulowany obciążenia, co pozwala na zwiększenie etapami.
 • Stymulowanie i masowania efekt po treningu.
 • Kompaktowe wymiary i łatwy do przenoszenia.

Symulator „Vander Kor Inteligentne” (opinie klientów wymienione powyżej) – warta zakupu, co pozwoli przyłączyć się do sportu, w zaciszu domu, napięcia mięśniowego, ołowiu i wagi – do normy. Jest to zestaw podstawowych ćwiczeń. Ich lista znajduje się poniżej.

Jak radzić sobie z na siłowni tę serię?

Tajemnica pracy rozpatrywanego nadaje mu silny opór. To są obciążeniem po obu stronach, co pozwala efektywnie pracować wszystkie grupy mięśniowe, nie tracąc czasu na próżno. Regulacja obciążenia jest możliwe za pomocą regulacji ramion ze sprężynami śrubowymi. Takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z urządzenia do wszystkich członków rodziny.

Poniżej znajdują się zestaw ćwiczeń, który pozwala wykonywać dla prasy „Vander Kor inteligentne”:

 1. Skręcanie.
 2. podnoszenie stóp.
 3. Pompek.
 4. Ćwiczenia na mięśnie rąk.
 5. "The Bridge".
 6. „Scissors” i „rower”.

Wizualnie kompleksowe badania przedstawione na zdjęciu poniżej.

specyfikacja produktu

Dodatkowe cechy i montaż sprzętu pod uwagę, że jest możliwe, aby zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 1. Materiał – stal, polipropylen, plastik.
 2. Waga – 6,5-7 kg.
 3. Wymiary – 55/49 cm.
 4. zakres regulacji obciążenia wynosi od 12 do 22 kg.

Pakiet zawiera zestaw instrukcji dotyczących szkolenia, które nauczą się wykorzystywać sprzęt fitness, a także wskazówki dotyczące zalecanej diety.

Zakończenie przeglądu

Nowoczesny tempo życia dyktuje swoje warunki. Jednak większość ludzi chce połączyć karierę, duchowego, życia rodzinnego i ich ulubione hobby, takie jak sport. Jeśli nie masz czasu, ale jest pragnienie, aby być zdrowym i sportowy, nieodzownym pomoc będzie symulator „Vander Cor Smarta”, których cena jest dostępny dla większości konsumentów.

Na tej kompaktowego urządzenia, możesz ćwiczyć w domu, w biurze lub na wakacjach. Będziesz w stanie w krótkim czasie do pompowania prasę, mięśnie pleców, ramion i nóg. Najważniejsze – to jest pragnienie i systematyczne ćwiczenia, to pożądany efekt nie będzie długo czekać. Potwierdzają to nie tylko producentów broszur, ale także pozytywne informacje zwrotne od użytkowników. Przy wyborze trenera, należy zwrócić uwagę na opakowanie, a także kod producenta. modele tanie, ale niskiej jakości może uszkodzić swoje ciało, zwłaszcza jeśli są one wykonane rzemieślniczo.