436 Shares 2423 views

Stymulacja owulacji: opinie, odczyty, zwłaszcza procedury

Kobiety, które nie może pojąć, czasami uciekając się do takiej procedury jak stymulacji owulacji. Opinie o sukcesie tych działań różne. Wiele zależy od poprawności procedury i braku przeciwwskazań.

Stymulacja owulacji: Opinie

Na ogół leczenie pomaga bardzo duża liczba kobiet wreszcie zajść w ciążę. Mówi się, że najbardziej zadowoleni zdarzenie miało miejsce w pierwszych miesiącach po stymulacji. Na dobry wynik ważne jest, aby pobudzić jajeczkowanie zaobserwowano obwodu. Ważne jest również, aby upewnić się, że istnieją wskazania do zabiegu, i nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeśli stymulacja jest nieskuteczne, niezdolność do zajścia w ciążę mogą być spowodowane innymi czynnikami.

Gdy procedura jest przypisany?

Jeśli kobieta przez długi czas nie może zajść w ciążę, to jest przypisany stymulacji owulacji. Opinie na temat tej procedury, w większości pozytywne, więc ta metoda jest bardzo powszechne, ale nie dla wszystkich.

Do tej pory, stymuluje owulację na kilka sposobów. Jednym z głównych – medyczny. Przypisane pacjentów do leków do stymulacji jajeczkowania, które muszą być podjęte od trzeciego do siódmego lub piątego do dziewiątego dnia m.ts. Lek i dozowanie jest przyporządkowany oddzielnie. W niektórych przypadkach, przepisany do iniekcji (V / m). Lekarz kontroluje dojrzewanie i uwalnianie komórki jajowej z jajnika. Do takich celów dotyczy kontroli poziomu hormonu progesteronu, wskaźniki ultradźwiękowej i temperaturę podstawową.

Z pomocą ultradźwięków, nie tylko monitorować wystąpienia owulacji, ale także terminowe wykrywanie rozwoju torbieli jajnika. Zjawisko to jest, niestety, część „towarzysz” takiej procedury jak stymulacji owulacji. Opinie – dowód. Jeśli dignostirovana leczenie torbiel zostaje zatrzymana przed jej całkowitego zaniku. Typowo, formacja ulegnie zupełnej resorpcji w ciągu m.ts. Następnie, ultradźwięki odniesienia i leczenie jest kontynuowane.

Inną metodą, chirurgiczne, leki stosowane do nieefektywności. Laparoskopia może być przeprowadzone w tym celu, elektryczne lub laserowe przyżegania cieplnego jajników i klina resekcji. Skuteczność leczenia chirurgicznego około 71%. W innych przypadkach, pacjent musiał podjąć dodatkowe leki specjalnych. Po stymulacji, procedury nawożenie przeprowadza się metodą wewnątrzmacicznej inseminacji.

Do tych celów stosowane leki na podstawie gonadotropin i analogi Clomid. Najpopularniejsze leki – "Menopur" i "Gonal-F." Narzędzia stosowane w ścisłej zgodności z zaleceniami lekarza. Ważne jest, aby przestrzegać dawek oraz leczenia w ściśle określonych dniach cyklu. Lek może być oznaczony jako podskórne lub wstrzyknięcie domięśniowe.

Stymulacja może być przeprowadzone nie więcej niż pięć razy w ciągu życia. Z każdego kolejnego zabiegu jest konieczność zwiększenia dawki i dużej liczby Clomidu może prowadzić do wczesnego wyczerpania jajników, w wyniku menopauzy, które mogą wystąpić.