90 Shares 1072 views

Aleksandra Kazakova – nowa nazwa w historii rosyjskiej mody

Nie wielu projektantów krajowych udało się podbić europejski podium, a nawet więcej, aby błyszczeć na niego w jego 22 lat. I Alexandra Kazakova wszystko się stało. Teraz wśród swoich fanów nie tylko modne kobiety i elegantów stolicy, ale także gwiazd rosyjskiego show-biznesu. Jaka jest tajemnica sukcesu projektanta?

biografia

Moskal Aleksandra Aleksandrowna Kazakova urodził się w stolicy 27 maja 1990 r. Talent artystyczny objawia się u dziewczynek w młodym wieku, ponieważ stał się losowanie nawet przed rozmową. 14 lat, ukończył gimnazjum jako zewnętrzny studenta. Potem wszedł do State University Textile Moskwa, stając się najmłodszym studentem kursu.

Aleksandra Kazakova trakcie studiów aktywnie uczestniczył w corocznych pokazach uczelni, już sprawdził się jako obiecujący projektant. W 2009 roku tworzy jej wylot zbiórki absolwent, aw 19 lat, ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet.

Na obecnym dzień, projektant mieszka i pracuje w Moskwie. Jest promowanie własnego modę, we współpracy z krajami europejskimi, i bierze udział w różnych projektach społecznych.

Ubrania damskie Elite

Pokazuje pierwszą kolekcję młodego projektanta miała miejsce w listopadzie 2010 roku na Cyprze. Następnie wymagający i zepsute publicznej zaprezentowano wspaniałe panie mody. Później, w 2011 roku, ten sam zbiór Aleksandra Kazakova i pokazał na corocznym Tygodniu Mody w Moskwie. Odzież damska został przedstawiony w czarnych i szarych barwach i umiejętnie łączy sam styl klasyczny i nowoczesne trendy w modzie.

Następny stylowy i kolorowe Kolekcja „Wiosna-Lato 2012” tylko wzmocnił niespodziewany sukces projektanta. mody na wybiegu wraz z profesjonalnych modeli prezentowanych i gwiazdy rosyjskiego show-biznesu – członek „Brilliant”.

Pokazuje następną kolekcję odzieży damskiej odbyła się jesienią 2012 roku, na Tygodniu Mody w Moskwie. Publiczność została przedstawiona z surowe, ale w tym samym czasie dynamicznego modelu. Ponownie, sukces, i ponownie w show z udziałem znanych osób w stolicy, są one również fani projektanta.

Na kolekcja wiosna-lato 2013 series debiut menswear został przedstawiony. A jesienią tego samego roku, na Fashion Week w stolicy, każdy był przekonany, że Aleksandra Kazakova – projektant o delikatnym smaku, umiejętnie łączy różne w tekstury tkaniny i cięcia. Jedwab, szyfon, bawełna i len w niektórych modelach były malowane ręcznie, w którym podkreślono osobowość i styl ubierania się, i dał drogiego połysk.

Kolekcja „Wiosna-Lato 2014” został uwzględniony samiec i samica elitarne ubrania ścisłej stylu klasycznym. Kolory są tradycyjne dla Alexandra: czarny, biały, szary, niebieski. Uzupełnieniem dyskretny stroje ciekawe wzory: kwadrat i romb.

Kolekcja odzieży dla mężczyzn

Na wystawie obok jego kolekcji „Wiosna-Lato 2013” Aleksandra Kazakova postanowił zaskoczyć swoich fanów wprowadzając linię odzieży męskiej. Aby to zrobić, projektant wybrał tylko dwa style: sportowy i klasyczne z nowoczesnymi akcentami. Debiutancka kolekcja odzieży męskiej miał ten sam sukces jak kobiety.

Przy tworzeniu tych modeli Aleksandra Kazakova śledzić wybrany kierunek. Dzięki niej, są stylowe i nowoczesne klasyczne garnitury, którzy są zadowoleni jest młodzież stolicy.

Aleksandra Kazakova: tajemnica sukcesu

Wielu zastanawia się, jak dwadzieścia lat dziewczyna może tak krótkim czasie stać się tak wielkim sukcesem. W przypadku Aleksandry Kazakovoy istnieją trzy składniki sukcesu.

Po pierwsze, zaangażowanie. Dziewczynka z dzieciństwa dążył do takiego życia, a po 14 latach beztroski wymieniane w szkole na szkolenia w poważnej instytucji.

Po drugie, ciężka praca. Wszystko kolekcja projektanta – to ogromna praca. Ona nie znudzi się eksperymentować z teksturą i cięcia, przy użyciu ręcznej pracy przy tworzeniu modeli, dzięki czemu kolekcja nie wygląda na siebie.

Po trzecie, wiele talentów i wrodzone wyczucie stylu. kolekcje Alexandra różnić przestrzeganie jasnych linii, proporcjach, specjalnego wyrazu.

W 2010 roku rosyjski znalazł nowego projektanta mody. Talent Dziewczyna nie doceniane tylko przez krajowych projektantów mody, ale także pop gwiazd. Aleksandry Kazakovoy fani są dziś członkami zespołu „genialny” i „Fabryka”, Kathy Topuriya, Lera Kudryavtseva, Tatyana Kotova i inni.