105 Shares 1185 views

Jak szorować farbę gospodyń dżinsy rady

Jeśli tusz dostanie się na denim , wielu uważa, że ubrania powinny być odrzucone. W rzeczywistości, gęsty materiał jest bardzo trudne do czyszczenia, zwłaszcza gdy szkliwo przenika głęboko w strukturę włókien.

Farby plamy na dżinsy, oczywiście, nie je urządzić, ale nie stać się pretekstem do ich pozbyć. Więc co ma mieć tylko wentylator wygodne ubranie? Postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: „Jak Scrub farbę dżinsy” Pamiętaj, im wcześniej zaczniesz usunięcia zanieczyszczeń – tym lepiej. Co? Szorować farbę z dżinsów wielu próbuje szmatką. To tylko pogorszy sytuację. Aby rozpocząć powierzchnię na plamy z tuszem na spodniej stronie tkaniny o grubości tkaniny. Następnie wziąć nafty i regularne benzyny o liczbie oktanowej dowolny. Pamiętaj, że możesz użyć tylko aceton na lekkich tkanin. Czekać, aż płyn rozpuszcza farby. Następnie pocierać plamę konwencjonalnego materiału, które powinny być zwilżane w stosowanego rozpuszczalnika. Bądź ostrożny, jak farba peeling z dżinsy mogą być, ale jest to dość żmudny proces. Warto zauważyć, że ślady nim nadal.

Jeśli ta metoda nie pomoże, pokażemy jak szorować farbę do dżinsów w inny sposób. Aby to zrobić, należy użyć tradycyjnego mycia. Włączyć pralkę, pre-wyblakłe miejsce ręcznie. Podjętych w tym mydła do mycia, dodanie większej dawki proszku do prania z wybielaczem tlenu w kompozycji. Do białych dżinsy można stosować wybielaczy chloru.

Metoda ta również nie pomogła ani nie przyniesie pożądanego rezultatu? Spróbować innych metod. Zarośla farby z dżinsy za pomocą roztworu mydła. Spienić im dżinsy i przetrzeć szmatką lub szczotką do ubrań. W tym przypadku, można również użyć zwykłego wybielacza. Wymagane dżinsy płukania po użyciu roztworu mydła.

Zaleca się stosowanie kilku metod denim czyszczącego, aby osiągnąć najlepszy wynik. Być może wszystkie z nich będą musiały być powtarzane wielokrotnie. W skrajnym przypadku można ręcznie zastosować dowolny wzór do dżinsowych za pomocą pędzla lub sprayu. Albo po prostu odświeżenia ubrań. Barwnik dla tkaniny sprzedawane w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Wybierz kolor, który pasuje w miejscu lub wziąć taki, który jest kilka odcieni ciemniejszy. Twoje dżinsy otrzyma zupełnie nowy wygląd. Być może jest to najlepsza odpowiedź na pytanie, w jaki sposób do szorowania farbę z dżinsów.

Pamiętać, nafta, aceton, benzen, benzyna lakowa – toksyczną cieczą. Ich stosowanie powinno być szczególnie ostrożnym. Sposób oczyszczania powinny być przeprowadzane w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz, aby uniknąć podrażnienia i reakcje alergiczne i ciężkie zatrucia lub oparzeń. Pożądane jest, w użyciu, maska respiratora i rękawiczki ochronne. Unikaj środków na odsłoniętej skóry i oczu. Jeśli tak się stanie, to pomoże dużą liczbę bieżącą wodą. Należy skonsultować się ze specjalistą, aby uniknąć niebezpiecznych skutków dla zdrowia.