333 Shares 2930 views

Suknie lniane dla otyłych: im bardziej są one dobre?

Lato, a następnie stać się rzeczywiste lniana sukienka. Ten materiał, który jest praktycznie nie odczuwalne na skórze ze względu na swoją miękkość i jedwabistość. W naszym dzisiejszym artykule, proponujemy, aby omówić co pościel sukienki do pełna, można wybrać się w kolekcjach letnich w 2014 roku.

Dlaczego to rzeczy tak popularne wśród targów połowa ludzkości? Na to istnieje kilka dość dobrych powodów. Po pierwsze, ten rodzaj materiału jest doskonale wchłania pot i nie pozwala wyhodować bakterie powodujące nieświeży oddech. Po drugie, lniana tkanina zapobiega wpływ UV na skórę, która jest również ogromny plus, bo tych promieni, zwłaszcza w dużych ilościach, może spowodować raka. Po trzecie, materiał jest bardzo łatwy do mycia i szybko wysycha. Dlatego większość projektantów koncentrowały się w kolekcjach letnich w sukni bielizny do zakończenia, które zostaną omówione dalej.

Należy zauważyć, że kilka lat temu tak pięknym widokiem materiału została niemal całkowicie zapomniana projektantów i stylistów dla niezrozumiałych powodów. Od niego po prostu przestała szyć ubrania i sukienki lniane, aby zakończyć z mody. Dziś jednak znowu stał się stylowy i popularny, więc proponujemy rozważyć dokładnie, które trendy sezonu może podobać się nam tego lata:

  • Najbardziej popularne (można nawet nazwać to już klasyczna wersja) był tuż poniżej kolan sukienka z lekko rozszerzającą spódnicy. Jego kształt jest bardzo podobny do ubierania dla pełnego, którego zdjęcie można zobaczyć na przykład w magazynach mody. Jednak model ten jest nieco inny kształt litery V dekolt, ale to nic się martwić, jeśli nie boją się eksperymentów.
  • Naturalnie każde takie zamówienie powinno być z koronek i wkładek. Sukienka lniana do zakończenia tym bardziej, że mają trochę na pokrycie sylwetkę wspaniałych pań. Dlatego projektanci polecam dziewcząt do wyboru takich form modeli z małymi wstawkami i koronki, ale nie przesadzaj. W przeciwnym razie tylko podkreślać swoją nadwagę. Nawiasem mówiąc, sukienka z koronkowymi wstawkami i często krótkie, więc muszą być starannie dobrane.
  • Wybrać strój na romantyczny wieczór lub randkę? Zaleca się zwrócenie uwagi na len sukienkę blisko dopasowany. Znajduje się równie dobrze jak zgrabna dziewczyna, a kobiety w organizmie. Dlatego też, nie ma się czego wstydzić. Do niego można odebrać mieszkanie baletowe lub buty z niewielkim obcasem o tej samej skali.
  • Nie zapominaj, że najbardziej modna bielizna wieczorowa – to przede wszystkim model z haftem i nadrukami. Dlatego zalecamy to aby dbać o siebie. Do różnych zdarzeń dopasować różne wydruki: na bankiety – abstrakcji dla partii i klubów – zwierzęta, miasta i kreskówek.

Pamiętaj, że sukienka do pełnych dziewcząt, zdjęcia, które często można zobaczyć w wielu magazynach mody, może równie dobrze być twoje. Konieczne jest jedynie, aby wiedzieć, gdzie szukać! Powodzenia!