741 Shares 6765 views

Kamizelka bardzo ciepłe i przytulne dla dzieci

Jedną z najbardziej przydatnych elementów garderoby jest słusznie uważane za kamizelkę, nie tak ważne, jaki jest Twój wiek i płeć. Coś takiego jest równie dobrze nadaje i małe dzieci, i młodzież, ludzie w średnim wieku, a nawet starszych. Co jeszcze można stworzyć poczucie komfortu i nie daj się chłodny wiatr sprawi, że iść do domu? Oczywiście, kamizelka. Dzieci jest szczególnie ważne, że z powrotem był ciepły, biorąc pod uwagę, w jaki sposób są one mobilne. Vedt wystarcza im być mały projekt przeziębić.


Tak więc, do Pipsqueak nie jest chory, i że był ciepły i wygodny, konieczne jest, aby zapewnić ciepłe ubrania. Kamizelka dla dzieci, który jest związany z troskliwych rękach matki, nie tylko ciepłe, ale również będzie wyjątkowa, unikalna rzecz w szafie dziecka. Ponadto, podobny produkt nigdy nie będzie się w szafie. Jednak w trakcie jego trudności produkcyjnych, na pewno nie pojawią. Jest wystarczająco dużo schematów i wzorów na drutach, które można łatwo znaleźć w czasopismach dla robótek. Prawie wszystkie z nich zawierają instrukcje krok po kroku i obrazki dla poszczególnych pętli. rzeczy dla dzieci są bardzo proste. Więc spójrzmy na krótkim tutorialu procesu.

Jak stworzyć produkt podobny jak dzieci kamizelki, szprychy? W tym celu musimy:

– wybrany wzór;

– opis programu;

– z wełny;

– mówił do żądanego numeru.

Robi wszystko praca odbywa się w czterech etapach. Pierwszy krok – to wielkość. Następnie trzeba obliczyć wymaganą liczbę pętli. Czasami w gotowym schematem oferuje kilka rozmiarów do wyboru. Jest też często określana przez liczbę pętli. I czasem trzeba zrobić obliczeń siebie, jako diagram pokazuje kurtkę tylko jeden dzieci, których rozmiar nie pasuje do Twojego dziecka. Dla doświadczonych tkaczy ma trudności. Początkujący lepiej jest użyć następującą regułę: różnica w wielkości jest 10 pętle. Jeśli potrzebujesz rozmiar większy niż na wykresie, należy dodać 10 pętli, jeśli potrzebny jest mniejszy rozmiar, trzeba będzie więc zmniejszona o tę samą kwotę.

Po wybranego modelu i rozwiązać problem z rozmiarem, a ręce są wszystkie materiały, można zacząć robić na drutach. Po pierwsze, musisz wybrać zawiasy wielkości i wzoru i dwie pętle krawędzi. Więcej dzieci kamizelka zmieścić w ramach programu, co do zasady, pojedynczego lub podwójnego zespołu. Czasami wzór „w jodełkę” lub „gładki liść”. Kamizelki wykonane jest z dwóch części. Jeden – to z powrotem, a druga – to przednia część. Gdy wykonanie prac przychodzi do następnego kroku, trzeba zacząć sprzątać pętlę. Tworząc armhole rękę. Im większa pętlę usuwa się, głębiej będzie armhole. Kiedy wszystkie części są połączone, to w celu dostosowania ich razem i szyć igły krawieckiej. Następnie prasować produkt i jest gotowy do noszenia.

Kamizelka dla dzieci, szydełkowane, daje więcej możliwości w wyborze wzorów, zwłaszcza ażurowe. To, oczywiście, nadające młodych kobiet mody. Można jednak podnieść i dość neutralne wzory dla chłopców – na przykład w postaci pokręteł. W każdym przypadku, niezależnie od tego, czy podłączone dzieci nabywają szydełka lub druty, Twoje dziecko otrzyma piękne, ciepłe rzeczy, które złożyły swoje ręce matki.