217 Shares 9374 views

Płaszcze lisów: fashionistki na notatki

Miłośnicy zwierząt mogą złe dowolną liczbę, ale kobiety na świecie nie zatrzyma na sobie futro. A nasi rodacy nie mogę sobie wyobrazić, jak można wyglądać jak prawdziwa dama, jeśli zima ubrania żadnych płaszcze audio.

Cena tych produktów jest czasami dość wysokie, zwłaszcza jeśli wybierzesz coś z sable lub szynszyli. Ale można zatrzymać się w bardziej przystępnych modeli, wykonany z futra królika lub lisa.

W tym artykule omówimy jakie są płaszcze z lisów i jak kupować drogie rzeczy.

futro

Shuba – to przede wszystkim futro. Skóry można podzielić na freestyle lisów futra złowionych polowania, a otrzymany produkt ze zwierząt w gospodarstwach futerkowych. Należy zauważyć, że te ostatnie są wyceniane nieco wyższa: papierem ściernym większe, dobrze ubrany, wykonane w odpowiednim czasie, kiedy nie był zbyt stary lis, chorych lub wiaty.

Nawet futra lisów wyróżnionych według lokalizacji geograficznej, na przykład, kanadyjski pojedyncze, rosyjskim lub skandynawskich. Ale dobrze jest rozwikłać ten problem tylko specjalistą, a proste mieszczanie powinni zdawać sobie sprawę z następujących czynności: klimat ma wpływ na grubość i gęstość skóry futra: futra w północnej bestie bujne i jedwabista, w ciepłych i wilgotnych regionach – niegrzeczny i nie tak grube.

Następnie skórki wyróżniają się kolorem konkretnej postaci lisa, a wszystkie opcje są po prostu niemożliwe do listy. Na przykład, wśród rybołówstwa dzikich lisów mają „Ognevka”, „Scarlet”, „light”, „czerwony-szary” – to wszystkie czerwone lisy; .. Fox, Krestovka, Step, srebro, polarny, itd. Wśród zwierząt z fermy zwierząt futerkowych występują gatunki o nietypowym kolorze sztucznie pochodnej – czarno-srebrny, platyna, marmur, złoto-platynowym.

Ale nie są pomalowane warstwy lisów, które uzupełniają gamę kolorów przez kolory, które występują w przyrodzie.

Ale najważniejsze w wyrobów futrzarskich – jest jakość!

Jakie wady mogą być w futra lisa?

  1. Niskiej jakości futro – skóra uzyskuje się od pacjenta, lub linienia starej bestii.
  2. Niewłaściwe skór garbowania. Najczęstszym problemem – to przesuszone warstwa podkładowa staje zadubela i „pierścieni”, gdy trząść.
  3. Nieprawidłowe skór garbowania. Płaszcz lisów lub inne zwierzęta futerkowe, są drogie, a więc materiał jest rozciągany na kilka sposobów – perforacja, rozpuszczania lub rosshivom. Każda z tych technologii może zwiększyć skórę 2-3 razy, ale może to zepsuć.
  4. Uszkodzenie jest już gotowy produkt – zardzewiały futro i owadów szkodników. Nawet w sklepach, które specjalizują się wyłącznie w sprzedaży futer, mogą wystąpić takie wady, więc trzeba być bardzo ostrożnym.

Jak wybrać futro w sklepie: wskazówki

  1. Torebka i karta bankowa musi pozostać w domu. Futra – kosztowny zakup, więc nie rzucać dużo pieniędzy pod wpływem impulsu chwili. I sprzedawców w salonach futerkowych, zwykle mają grać na uczuciach kupującego na jego korzyść.
  2. O rynkach i zacienionych ławkach lepiej od razu zapomnieć. Dobrym płaszcz jest sprzedawany tylko w specjalistycznych sklepach.
  3. W każdej lubił świadectwem jakości produktu jest zobowiązany do porównywania informacji w dokumencie, na podstawie danych etykiet.
  4. Sprawdź jakość: skóra powinna być miękka, elastyczna i dobrze, i nie powinno trzeszczeć. Wykonane prawidłowo futro ładnie pachnie i ma ostry „zwierzę” ducky. Szwy – cienka i płaska. Podczas przeprowadzania wilgotną dłoń na jej włosy futra nie są. Farbowane futro chcesz sprawdzić mokrą serwetkę na jakość koloru. Shorn – w przypadku braku owadów w stos, ponieważ mody czasami fryzura maskujących łysiny.

Płaszcz z lisów: opinie klientów

Teraz przyjrzyjmy się, co mówią posiadacze takich produktów. Płaszcz z lisa potrwa co najmniej 5 lat, bez względu na rodzaj i kolorów skóry. Chodzi o jakości rzeczy w odniesieniu do produktów pochodzenia wątpliwych gwarancji nikt nie daje. I wszystkie negatywne opinie o herbach lisów było o rzeczach, które są kupowane na rynku, a przy ogromnym rabatem.

Ale czasami skarżą i jakości produktów z futra salonie. Choć w większości, że płaszcze z lisów zepsuć kształt. W rzeczywistości, trzeba odpowiednio wybrać styl: dla niskich dziewcząt – Kurtki i płaszcze, cienkich i wysokich – płaszcze na podłodze. Ale w ogóle, musimy pamiętać, że futro lisa jest bardzo obszerny, dlatego wszystkie modele z bardziej szczegółowo będzie wyglądać nieporęczne. Ponadto, należy wybrać proste sylwetki.