317 Shares 5801 views

Kurtki „Savage”: marka, numer modelu, opinie

Kurtki „Savage” – to świetny sposób, aby wyróżniać się z tłumu ludzi, i jest to okazja, aby cieszyć się przyjemny design, jakość i nowoczesny krój, zawsze dobrze wyglądać i nadążać za duchem czasu, aby być modne, stylowe, a co najważniejsze – w każdą pogodę jest ciepły i ubrać w przystępnych cenach. To jest ogromny wybór kolorów, wszystkie rodzaje stylów, wygodne i łatwe do mycia produkt. Model "Savage" składa się z puchu do 90%. Jest to ciepły pojazd, który jest rozprowadzany na specjalnych pakietach. Takie podejście nie zboczyć fuzz. Produkty wypełnione kaczym, lekkie, łatwe do noszenia i wygodne. Zewnętrzny materiał impregnuje się wodoodporne związków, które chronią i deszczem i śniegiem.

producent

Savage firma posiada znaczną liczbę nagród w dziedzinie handlu i mody. Jest uznawany za jednego z najlepszych na rynkach krajowych i międzynarodowych. Rosyjska firma, która nie jest gorsza od najbardziej popularnych marek zagranicznych. Savage nazwę tłumaczy się jako „dzika” z językiem francuskim.

Do tej pory w dół kurtki „Savage” są coraz popytu nie tylko wśród młodzieży, ale również wśród starszych konsumentów. Poziomu i klasy międzynarodowe standardy widoczny wszędzie: w pasy tkaniny na zamkach w paski na ramionach i łokciach, a także zaworów, które zamykają zamek. Dodatkowo wyposażony kurtki futra, bujne obroży lub głębokimi kapturami. Modne i piękne klamry pasa zakończyć wygląd.

nowa kolekcja

Savage Firma wydała nową kolekcję kurtek dół na sezon 2015-2016 gg. (Jesień-zima). Wyróżnia się różnych modnych kolorach tego roku rzeczywistego szycia, sylwetka. Każdy użytkownik może wybrać odpowiedni dla siebie piękną Down Jacket model i połączyć je ze zróżnicowanym stylu ubioru. Produkty o różnych długościach są prezentowane. Ten rozszerzony model i dół kurtki do połowy uda, które świetnie wyglądają z dżinsy i wysokie buty.

Również w nowej kolekcji dużej liczby krótkich, nowoczesnych kurtkach. Nazwa tego modelu ma „Avtoledi”. Kurtki są bardzo praktyczny, lekki i elegancki. Pozwalają czuć się komfortowo za kierownicą samochodu. Krótkie kurtki, „Savage” jest szczególnie popularny wśród kobiet, które chcą wyglądać modnie i stylowo nawet bez samochodu. I, oczywiście, dół kurtki są przeznaczone dla posiadaczy wszystkich proporcjach i budować.

Zakres męskich i żeńskich modeli, sportu i codziennego. Armatura jakości tkaniny i zasługuje na szacunek. To sprawia, że wyglądają eleganckie i drogie. Jacket „Savage” (na zdjęciu poniżej), można zobaczyć, jak w internecie, i butiki.

ciekawostki

Chociaż do domu piórko jest Rosja, duża liczba produktów sprawia, Chiny. Kampanie reklamowe gwiazdy zaangażowane, z których jeden jest Ksenia Sobczak. Podczas tworzenia modeli zostały uwzględnione Rosji funkcji pogodowych. Dlatego kurtki „Savage” jest dobrze zabezpieczone przed zimnem, wilgocią i wiatrem. koncentruje się również na ostre zimy.

Kurtki „Savage”: Opinie konsumentów

Ludzie mają opinie na temat produktów tej firmy był pozytywny. Wiele osób opisuje produkty jak wysokiej jakości i oryginalne. Polityka cena spółki jest również zadowolony swoich klientów. Doskonała jakość rzeczy, świetna odporność na ścieranie, szeroka paleta przyjemne i modnych kolorach – są to czynniki, dla których ludzie chwalą te kurtki. Niewielki minus – nie zawsze jest wysokiej jakości materiał podkładu.

Według opinii, kurtki „Savage” – ciepły, praktyczne i modne ubrania. Męskie i damskie kolekcje przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych i smaków. Każdy klient znajdzie tu coś, co od dawna szukał. Wybierając tę markę, nie można się pomylić. Już wiele osób twierdzi, że są zadowoleni z nabytej rzeczy, jakości i doskonałej zużycia.