139 Shares 1628 views

Rabaty ubrania w Moskwie: Top 5

Markowa odzież jest zawsze uważany za najlepszy. To doskonała jakość i trendy w modzie w jednym. Ale dziś, aby kupić ubrania i buty znanych marek nie każdy może sobie pozwolić. Doszliśmy do ratowania rabaty ubrania w Moskwie. Można tam znaleźć i kupić przedmioty jakości dla śmiesznego pieniądze.

Co jest centrum zniżki?

Odwiedzenie sklepów odzieżowych ze zniżkami w Moskwie, kupujący ma możliwość zakupu wysokiej jakości markowe produkty po znacznie niższej cenie niż kosztują w sklepach detalicznych. Innymi słowy – to zbieranie butik, który przedstawia rzeczy 20-40 marek.

Jak akcji?

Pozostałości wcześniejszych zbiorów drogich butików sprzedać po niskich cenach do sklepów na akcje lub rozpowszechnianie w Dyskonty. Koszt miejscach, butów i akcesoriów w butikach taka cena w dwa lub nawet trzy razy niższe niż w oryginale. Jedyną wadą tego sklepu, który nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć wszystkie rozmiary tego samego modelu. Ale mając szeroką gamę modeli, zniżki odzieży w Moskwie nie stracić klientów. Tutaj każdy wybierze swoje własne ubrania od pożądanej wielkości i indywidualnych preferencji.

Gdzie szukać DC?

Rabaty ubrania w Moskwie można podzielić na pięć głównych ośrodków:

 • "Olympic";

 • "Orzhonikidze";

 • Outlet Village;

 • "Savelovsky";

 • "Avtozavodskaya".

"Olympic" DC

Jeden z największych metropolii Dyskonty położonych w SC „Olympic”. Wykryć wejście jest trudne. Ci, którzy chcą odwiedzić spływu będą musiały skupić się na szyld Calvin Klein i Mexx. Pierwszy odcinek jest reprezentowany przez dobry wybór sukienek i torebek. Te ostatnie można kupić za bezcen na parapecie okna na drugim piętrze. Wszystko za 600 rubli można kupić doskonałe sprzęgła drogie marki.

Kup bielizna może być w podziemiach zniżki. Na przykład, Oasis. Chodzenie po schodach, kupujący otrzyma zniżkę w firmach odzieżowych części drugiej i Inwear. Eleganckie sukienki z rabatem 80% może kosztować nawet do 1000 rubli w początkowym kosztem 6-10 milionów.

Mały butik Crocs, który jest w pobliżu, oferuje niedrogie wysokiej jakości buty na średnim poziomie 1,200 za parę.

Aby dostać się do DC łatwe. W pobliżu stacji metra „Prospect Mira” SC „Olympic” nie jest trudno zauważyć!

DC Ordżonikidze

Dla tych, którzy szukają sportowej dyskonta w Moskwie, a nie tylko, że jest to konieczne, aby przejść do ogromnego budynku na Ordżonikidze. Na terenie dawnej fabryki obrabiarek na Leninsky Prospekt, można zgubić się w obfitości ubrania. Dlatego konieczne jest, aby zaplanować swoje zakupy.

Sprzęt sportowy można znaleźć w ogromnym rabatem Sportmaster. Rabaty tam znikomy – tylko 20-40%. Ale jest stojak w butiku z ubraniami z „wyprzedaż”. W takim miejscu można kupić jakości sprzęt z Nike, Puma czy odzieży ze zniżką 70-80%. Jeśli potrzebujesz na co dzień markę odzieży (zniżka Moscow), przejdź do ludu Lawine, Savage, Paninter. Nie znajdziesz modne svitshoty, jasną bluzkę i stylowy strój dla 200 rubli. Rabat Kapricci oferują tanie buty różnych stylów w przystępnej cenie.

"Savelovsky" DC

Jest w „Savelevskom” można nie tylko zakupy. W sklepach budowlanych nie trzeba podziwiać architekturę pomieszczenia, należy rozważyć wyposażenie domu lub urządzeń dla domu. Ponad 1000 sklepów odzieżowych i buty są ułożone kolejno na obwodzie dyskonta-center. Co pozwala cieszyć się zakupami w „Savelovsky” bez przełączania ostrość na inny. Szerokie karty parkingowe zaparkować prawo samochodu poza DC. Jest to również wygodne, aby dostać się do „Savelevskomu” z metra.

Najatrakcyjniejsze oferty ze sklepów:

 • adidas;

 • Puma;

 • Reebok;

 • Colin`s;

 • mascotte;

 • Lacoste;

 • SOHO;

 • Savage;

 • SuperStep;

 • Tommy Hilfiger i inne.

Wysokość zniżki mogą osiągnąć 80-90%. A to oznacza, że rzeczy są podane za nic!

„Savelovsky” – to także zniżki ubrań dziecięcych w Moskwie. Całe rzędy sklepów dla dzieci, w którym nie jest wszystko, co trzeba, dzieci w każdym wieku. Są to:

 • wózki, łóżeczka, pieluchy, żywność dla niemowląt – Baby;

 • foteliki samochodowe, zabawki, rowery – dla dzieci w wieku przedszkolnym;

 • Biuro, jednolity szkoła – dla studentów;

 • ubrania, buty, zabawki, meble, przeznaczony dla dzieci w każdym wieku.

DC znajduje się w odległości krótkiego spaceru od stacji metra „Leninsky Prospect”.

Wylot „Village” na przedmieściach

Wylot "Wioska Belaya Dacha" – centrum handlowe, podobny do zakupów European Outlet. Idealny budynek zniżka ukrywa serię ekskluzywnych sklepów z kontrastowymi zniżki. Tu zawsze można kupić dżinsy Levis za pół ceny. Ale kupić luksusową torbę przed ostatnim kolekcji Michael Kors mieć nie więcej niż o koncesję do 20-30%. Butiki Mango, Villeroy & Boch, Accessorize, La Perla, Furla są najbardziej opłacalne.

Ten DC jest niedaleko Moskwy w Kotelniki, Novoryazanskoye Highway 8.

"Avtozavodskaya"

Centrum rabatu na Masterkova 4, zatytułowany „Avtozavodskaya” oferuje szeroki wybór butików, sportowej i casual. Tutaj można spotkać dobrych „korzyści” dla marek odzieżowych:

 • ecco;

 • adidas;

 • Reebok.

Discount Store „Kangur” posiada wszystkie niezbędne rzeczy dla oczekującej matki i dzieci w różnym wieku. Serwis butików i rozsądnych cenach nie pozostawi bez uwagi. W sklepie „Ecco”, można kupić wysokiej jakości nowoczesne buty na co dzień, po cenie dwukrotnie lub nawet trzykrotnie niższe niż w oryginale. Sklepy „Adidas” i „Reebok” zachwyci kupującym całoroczny odzieży sportowej z 40% zniżki.

DC znajduje się w metrze o tej samej nazwie „Awtozawodzkaja”.

Jak widać, odzież zniżki w Moskwie zróżnicowanej i dostępne w prawie wszystkich nabywców. Prawie wszystkie z nich są w odległości krótkiego spaceru od stacji metra i transportu publicznego, a dotarcie tam jest wart ze swoją rodziną w celu ustalenia lukratywny zakupy w wielkim stylu. A w między – odwiedzić kawiarnie i restauracje, aby zyskać siłę. Dla miłośników zakupów niespokojnych w wieku poniżej 12 lat, przy Dyskonty działać pokoi dziecięcych. Duży wybór odzieży drogich marek, które można kupić w niewiarygodnie niskich cenach, codziennie zaprasza mieszkańców i gości do Moskwy zniżki kapitałowych.