467 Shares 5975 views

Jakie są klasyczne koszule męskie?

Każdy człowiek, który płaci należytą uwagę na ich szafie ma kilka stylowe klasyczne koszule. Pomimo faktu, że niektóre ich nie lubię, podczas gdy inni uważają, takie ubrania przywilejem ludzi biznesu, ale oboje wiemy, że w niektórych przypadkach bez koszuli nie może zrobić, i powinna być zawsze dostępna.

W rzeczywistości, jeśli spojrzeć na sprawy, klasyczne koszule męskie są dla każdego. I można je nosić na różne okazje i wybrać dla różnych stylów odzieży.

Klasyczna koszula – co to jest?

Ta koszulka jest uważana za opcję najbardziej rygorystyczne wśród własnego gatunku. Można ją określić dla niektórych tylko jej nieodłącznych cech:

  1. Naturalne tkaniny. To może być bawełna, „Royal Oxford” lub skośnym. Klasyczne koszule męskie nigdy uszyć syntetyki.
  2. Konserwatywny kolor low-key. Przede wszystkim, to jest białe. Ale jeśli ubiór jest bardzo surowe, niebieskie kolory są również mile widziane.
  3. Brak kieszeni. Jest to obowiązkowa reguła może w rzadkich przypadkach może być naruszone, która należy do tak zwanych kieszeniami, Suszka, w którym nic nie może być umieszczone.
  4. Twarde bramy zaprojektowane do noszenia krawata. Niektóre modele mają nawet wkładki z tworzywa sztucznego, aby utrzymać swoją precyzyjną formę.

Klasyczne koszule marki

Popularność i zapotrzebowanie w świecie klasycznych koszul trudną do przecenienia. Nie jest zaskakujące, że markowe ich nie pozostawiać bez nadzoru.

Wśród znacznej liczby firm można wyróżnić kilka dobrze znanych marek koszul męskich. Klasyczne modele z tych producentów są doskonałej jakości, są znane na całym świecie i pobić wszelkie rekordy popularności.

  1. TMLewin. Jest to produkt marki angielskiego, którego produkcja została uruchomiona w 1898 roku i stał się prototypem dzisiejszych klasycznych koszul. Profesjonalizm i wysoka jakość, której spółka nie zmienia się o więcej niż sto lat – siłą napędową sukcesu tej marki.
  2. Camicissima. Klasyczne koszule męskie to firma znana nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie ze względu na wysoki poziom umiejętności producentów i produkty doskonałej jakości.
  3. Hawes & Curtis. Shirt tej marki, znanej w Wielkiej Brytanii, jest popyt nawet w rodzinie królewskiej. Doskonała jakość, śledzić trendy w modzie i stylu tych produktów zapewniają niezmiennie wysoki popyt.
  4. ETERNA. Produkty tej marki jest znana z tego, że jest on oparty na technologii non-iron, co oznacza wrinklefree. Koszulka wykonana w 100% z bawełny, nie wymagają prasowania i są wysokiej jakości.

Jakie są Klasyczna koszula?

Jak sama nazwa wskazuje, klasyczne koszule męskie są przeznaczone do innych podobnych garniturach w połączeniu z krawatem. I muszą być schowany w spodniach. Untucked koszula nosić taki nie może być.

W zależności od sytuacji (zdecydowanie powinni brać pod uwagę poziom zdarzenia) ta koszula może być noszony pod klasycznej kamizelki i spodnie ścisłych.

Koszulka męska mody Klasyczni jest dozwolona w niektórych przypadkach, aby nosić do dżinsów, ale tylko w połączeniu z swetry lub bluzy. Ta koszula zestaw faktycznie traci swoją formalność i pozwala się ubrać na nieformalnym otoczeniu.

Jak wybrać rozmiar koszuli?

Niewiele osób wie, jak chcesz umieścić na koszulce. Dlatego wielkość i je odebrać łatwe.

Klasyczne koszule męskie (na zdjęciu) w żadnym wypadku nie powinien siedzieć w szczelne. Szczególnie dotyczy to części ciała, w klatce piersiowej i brzuchu, gdzie mają szukać swobodnie.

Co do wielkości bramy, koszula jest uważane za prawidłowo wybrany kiedy guziki przy kołnierzu między szyję i trzymał jeden lub dwa palce.

Od „klasyków” zawsze schowany w spodniach, a jego długość nie powinna być duża i nie małe. Sprawdzone tak – podczas montażu przycisku w górę koszuli zapiętej i zatknięty spodnie, a następnie podnieś ręce. Jeśli nie pojawi się dolną krawędź spodnie, koszula dopasowane prawidłowo.

Prawdziwi mężczyźni wiedzą, że klasyczna koszula jest magnesem dla podziwu spojrzenia od kobiet, a jej właściciel zawsze czuć elegancki i pewny siebie.