202 Shares 1713 views

Jak wybrać zimową kurtkę Fred Perry?

Kurtka zimowa powinna być w pierwszej kolejności ciepły. I za to, przede wszystkim spełnia swoją izolację cieplną. Różne materiały, dlatego wskazane jest, aby przeczytać przed zakupem z kompozycją wypełniacza ważenia wszystkie swoje zalety i wady, może być stosowany jako wypełniacz do płaszcza. Najczęściej Fred Perry Kurtki dwa izolacja używany.


Pierwszy – w dół i pióro. Klasyczny stary grzejnik z własnych cech. Stosunek ten może być różne, ale najczęściej stosuje się taki skład: 80% i 20% spadek pióra. Pooh, jak również dowolny wypełniacz ma swoje zalety i wady. Zalety tego grzejnika może zawierać lekki. W tym przypadku jest to dość nieporęczne, więc niektóre poduszki mogą wyglądać zbyt nieporęczne. Drugi wypełniacz oraz – jest ciepło. Fakt ten nie wymyślił jeszcze więcej ciepłej odzieży dla silnych mrozów niż piórko kurtek zimowych dla mężczyzn. Jednak i puch ma swoje wady.

puchowe kurtki są dość drogie. Ponadto puch ma tendencję do uruchomienia się w tym samym miejscu, ale ten niedobór jest zwykle łatwo zapobiec przez producenta: kurtka szwami. Pikowanie wzory mogą być bardzo różne od tych pasków do ssania. Mniejszy wzór płaszcz bardziej praktyczne w dół, ponieważ w większej części pikowania po praniu puch będą oddalać skrzepu w bok. Potrzeba wiele wysiłku, aby rozbić grudki i przynieść kurtkę w odpowiednim stanie. Ponadto, w miejscach, gdzie jest pikowana kurtka wątku, często czuje się cool, ponieważ nie ma izolacji.

Drugi popularny izolacja – Sintepon. Tylko nie mylić go z hollofaybera, to nie jest to samo. Hollofayber jak puch, oddala się grudek po praniu, co nie ma miejsca przy gładkiej wyściółki syntetycznego. Zaletą Syntepon jest jego cena. Ale to, co jest haczyk? Fakt, że ludzie nie mrugnięcia naprawdę zaufać, wydaje się, że straci puch na ciepło, ale tak nie jest. Głównym dostawcą ciepła w kurtkach związanych z wolnym obiegiem powietrza w pojeździe, w którym ciepło jest utrzymywana dzięki specjalnej strukturze materiału. Zatem Watolina nie przerwy w jednym miejscu i dlatego nie jest obarczony i płaszcz izolacyjny. To jest bardziej przystępne i praktyczne izolacji w stosunku do puchu.

Jak inaczej można wybrać kurtka zimowa Fred Perry? Dodatkowa ochrona przed zimnem dadzą sobie styl, więc jeśli chcesz, aby zmaksymalizować ciepłą kurtkę, wybrać model z wydłużonym paskiem nieprzewiewną obejmującego zamek, z kapturem i futerkiem, z wewnętrznymi ściągaczami i wysokim kołnierzem.